Centroom

Centroom

Biuro coworkingowe Centroom to miejsce dla wolnych strzelców, tzw. freelancerów, którzy mają dość sa

Biuro coworkingowe Centroom to miejsce dla wolnych strzelców, tzw. freelancerów, którzy mają dość samotnej pracy z domu czy kawiarni. 

W Centroom każdy pracuje nad własnym projektem, rozwijając swój biznes w otoczeniu inspirujących ludzi z różnych branż. Co-working oznacza pracować razem, z naciskiem na aspekt współpracy. Biura coworkingowe są odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, którzy nie są przywiązani do konkretnego miejsca i mogą wybierać, skąd świadczą swoje usługi. 


Dołączając do Centroom, można nie tylko zaprezentować szerszemu gronu swój biznes i zdobyć nowych klientów, ale także skorzystać z talentów ludzi pracujących przy sąsiednich biurkach. Wolni strzelcy potwierdzają, że zmiana trybu pracy z domowego na coworkingowy to wymierne korzyści: 


  • wzrost motywacji i świeżej energii do pracy i rozwijania biznesu, 
  • więcej klientów dzięki wzajemnej współpracy, 
  • nowe cenne znajomości, nie tylko biznesowe. 

Praca w Centroom to nieustający networking. Warto wyjść z domu i dać się poznać, zmienić styl życia. W biurach coworkingowych na całym świecie na co dzień rozwijają się obiecujące startupy. W Białymstoku także warto z tego skorzystać.


W Centroom oprócz biurka do pracy oraz sal spotkań z klientami, można uczestniczyć w organizowanych eventach, warsztatach, a także samemu zorganizować tego typu spotkanie.


Jeśli masz pomysły/idee, którymi chcesz się podzielić lub też śledzić nasze aktywności to zapraszamy na profil na Facebooku, stronę internetową centroom.co oraz do samego CENTROOM na Sienkiewicza 9!