Aktualności

Relacja z EastMedia Workshops

Aktualności 16/04/2018 13:53

13 kwietnia 2018 roku uczestnicy warsztatów EastMedia Workshops próbowali odczarować złą reputacje piątku trzynastego i zapewnić sobie powodzenie w marketingu internetowym przez cały rok. W Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym wzięli udział w 6 różnorodnych warsztatach, dzięki którym uzyskali praktyczną i solidną dawkę wiedzy.

więcej

Możliwości nowoczesnego ogrodu - warsztaty w Centroom

Aktualności 16/04/2018 09:49

Roboty, automatyzacje, innowacje i różne technologiczne udogodnienia. Brzmi bardzo skomplikowanie? Nie kiedy chodzi po prostu o sprytne rozwiązania dedykowane każdemu, kto ma ogród! Podczas kwietniowego spotkania w Centroom, architekt krajobrazu Monika Pietkiel ukaże uczestnikom nowe perspektywy projektowania i zarządzania własnym ogrodem. Są takie rzeczy, o których się nie śniło filozofom, a które bardzo ułatwiają życie współczesnym ludziom. Będzie wiosennie, praktycznie i inspirująco!

więcej

Kwiecień pod znakiem kosmonautyki

Aktualności 12/04/2018 09:39

Warsztaty z modelarstwa kosmicznego weszły już w kanon atrakcji organizowanych w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym z okazji Międzynarodowego Dnia Lotnictwa i Kosmonautyki. W tym roku te innowacyjne szkolenie rozciągnie się aż na dwa dni: 20 i 21 kwietnia. Jego adresatami są uczestnicy poprzednich edycji. Zbudują jeszcze większe rakiety, które polecą na wysokość aż 300 metrów.

więcej

SingularityU Poland Global Impact Challenge w Polsce!

Aktualności 12/04/2018 07:45

Ruszyły zapisy do pierwszej polskiej edycji SingularityU Poland Global Impact Challenge – konkursu, który wyłoni najbardziej innowacyjne pomysły w naszym kraju. Przed uczestnikami niezwykle ambitne zadanie – zaprezentować startup lub prototyp, który pozytywnie wpłynie na życie miliarda ludzi w ciągu dekady.

więcej

BPN-T partnerem infoShare 2018

Aktualności 06/04/2018 08:30

Zapraszamy na infoShare 2018 - największą w Europie Środkowo-Wschodniej konferencję skoncentrowaną na technologii, nowych mediach i wsparciu dla młodych firm. Białostocki Park Naukowo-Technologiczny został Community Partnerem wydarzenia i z tej okazji ma dla Ciebie niespodziankę!

więcej

Radosnych Świąt Wielkiej Nocy!

Aktualności 29/03/2018 12:00

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych wiosennego nastroju, samych słonecznych dni, dużo radości płynącej z rodzinnych spotkań oraz pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym. - życzy -Dyrekcja BPN-T wraz z zespołem.

więcej