Aktualności

Zbudować zespół – oto jest wyzwanie

Aktualności 27/04/2017 12:55

Czy warto tworzyć zespoły? Być może praca w pojedynkę jest efektywniejsza? Nad tego typu kwestiami pochylali się uczestnicy warsztatów z Team Building, które były trzecim już spotkaniem szkoleniowym cyklu Centroom Przedsiębiorczości. Warsztaty odbyły się 25 kwietnia w biurze coworkingowym Centroom.

więcej

WORKPLACE WELLNESS w Hub of Talents

Aktualności 18/04/2017 08:21

Stan zdrowia człowieka bezpośrednio przekłada się na efektywność wykonywanej przez niego pracy. Coraz częściej związek ten zauważają pracodawcy, którzy inwestują w usługi związane z poprawą jakości życia w miejscu pracy. Workplace Wellness Sp. z o.o. to firma, która świadczyć będzie usługi z zakresu corporate wellness, a więc zarządzania zdrowiem, kondycją, motywacją i dobrym samopoczuciem pracowników podczas godzin pracy.

więcej

Zbudować rakietę od zera? – relacja z Nocy Jurija w BPN-T

Aktualności 13/04/2017 11:25

Jak było? Kosmicznie! Tak jednym słowem można podsumować warsztaty z modelarstwa kosmicznego, jakie odbyły się w ramach Nocy Jurija 12 kwietnia w Białostockiem Parku Naukowo-Technologicznym. Na samym modelowaniu rakiet się nie skończyło, bo uczestnicy wypuścili je w przestrzeń, obserwując ich trajektorię lotu na nocnym niebie.

więcej

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Aktualności 13/04/2017 08:29

Wielkanocne życzenia spokoju i pokoju w sercach.Niech ten świąteczny czas wniesie do codzienności wiosenną radość i nadzieję.Abyśmy wszyscy potrafili dostrzegać wokół siebie to, co najważniejsze- życzy -Dyrekcja BPN-T wraz z zespołem.

więcej