Aktualności

Świąteczne warsztaty architektoniczne dla dzieci

Aktualności 14/12/2018 11:52

13 grudnia 2018 r. na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej miały miejsce wyjątkowe warsztaty. Białostocki Park Naukowo-Technologiczny razem z kołem naukowym „mała ARCHITEKTURA” postawili przed dzieci z I klasy Szkoły Podstawowej nr 32 w Białymstoku nie lada wyzwanie: mali architekci musieli zaprojektować dom dla samego Świętego Mikołaja!

więcej

Metody Lean w Centroom

Aktualności 12/12/2018 13:02

Wiele było o Japonii i tamtejszych praktykach dążenia do doskonałości – przede wszystkim na polu biznesowym. Ostatnie w tym roku spotkanie w Centroom, organizowane 11 grudnia w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości, poświęcone było metodzie Lean. Jest to filozofia produkcji, która pozwala firmom eliminować straty. Warsztaty prowadził Przemysław Pruszyński.

więcej

Europejska Nagroda Dla Innowatorek 2019

Aktualności 29/11/2018 14:19

Do 16 stycznia 2019 r. można wysyłać zgłoszenia do Europejskiej Nagrody dla Innowatorek. Konkurs jest skierowany do kobiet-przedsiębiorców, które odniosły sukces w komercjalizacji innowacyjnych rozwiązań i produktów. Do wygrania nawet 100 000 euro!

więcej

Mikołajkowa zabawa z programowaniem w BPN-T

Aktualności 27/11/2018 11:51

Czy wiesz już co podarujesz swojemu dziecku 6 grudnia? Podpowiadamy: prezent nie zawsze musi być zapakowany! Na Mikołajki Białostocki Park Naukowo-Technologiczny przygotował specjalną niespodziankę w postaci bezpłatnych warsztatów z programowania. Dzieci będą uczyły się zawodu przyszłości wędrując przez niesamowity świat gier Kodu i Roblox. Trochę starsi poznają technologię, która stoi za stronami internetowymi przeglądanymi w sieci – HTML. Aby zapisać się na warsztaty nie potrzeba szóstki z informatyki – trenerzy ze szkoły programowania WOW School uczą od podstaw!

więcej

Zrealizuj projekt z GovTech Polska!

Aktualności 27/11/2018 07:46

GovTech Polska to program, który otwiera administrację publiczną na współpracę z rynkiem startupów i MŚP. Administracja określa zapotrzebowanie na realizację konkretnego projektu (realna potrzeba w administracji!) a firmy zgłaszają swoje pomysły, chęć wzięcia udziału w konkursie i wdrożenie projektu.

więcej