Aktualności

Startup Europe Week Białystok 2018 w BPN-T

Aktualności 16/02/2018 07:30

Biznes, podobnie jak roślina, najlepiej rozwija się w przyjaznym środowisku i w optymalnych warunkach. Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, którego misja brzmi: „Uprawiamy innowacje. Naturalnie!”, już po raz trzeci dołączył do prestiżowego grona organizatorów Startup Europe Week - inicjatywy Komisji Europejskiej. W tym roku, wydarzenia w ramach SEW odbędą się równolegle w ok. 50 krajach Europy.

więcej

Procesy kreatywne w rozwijaniu firmy. Warsztaty w Centroom

Aktualności 14/02/2018 12:25

Czy kreatywnego myślenia można się nauczyć i dzięki temu wzbogacić firmę o świeże pomysły? Już 27 lutego na warsztatach w Centroom będzie można się przekonać, że tak oraz dowiedzieć jak! Maciej Sawicki przedstawi uczestnikom metodologie wykorzystywane w innowacyjnych firmach na całym świecie.

więcej

Jak ułatwić pracę marketera. Relacja z warsztatów w Centroom

Aktualności 07/02/2018 12:35

Uczestnicy warsztatów „Narzędzia marketera” organizowanych w Centroom przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, zostali wyposażeni w cały arsenał przydatnych linków do narzędzi ułatwiających życie działom marketingu. Katarzyna Stempniak i Marta Rogalewska oczarowały zebranych swoją wiedzą na temat ułatwiania sobie życia w pracy i usprawniania procesów nawet przy największych projektach.

więcej

Skomplikowana obróbka metali w BPN-T

Aktualności Z życia firm 06/02/2018 12:00

Nowy operator laboratorium o profilu metalurgicznym Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego W.T. Mieczysław Wiśniewski, Katarzyna Wiśniewska s.c. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem do produkcji oraz indywidualną produkcją elementów ze stali od niemal 30 lat. Wykonuje nietypowe rozwiązania w branży metalowej.

więcej