Aktualności

Beauty App w Hub of Talents 2

Aktualności 18/05/2022 10:00

Beauty App planuje stworzyć aplikację o nazwie Beauty Special-Needs, skierowaną do osób z niepełnosprawnościami (OzN), umożliwiającą im wyszukiwanie specjalistycznych usług z branży beauty. OzN nie mogą skorzystać z pełnej oferty usługodawców przez m.in. ograniczenia architektoniczne.

więcej

EKOSZTORYSOWANIE w Hub of Talents 2

Aktualności 16/05/2022 10:00

eKosztorysowanie to w pełni internetowa aplikacja, dostępna dla użytkowników poprzez przeglądarkę, z pełną bazą katalogową dla wszystkich branż, możliwością importu kosztorysów z dostępnych programów na rynku oraz integracją z najnowszymi bazami cen. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji oraz kilku nowym, innowacyjnym funkcjonalnościom umożliwi znacząco szybsze, łatwiejsze i efektywniejsze tworzenie kosztorysów. Stworzone dokumenty przechowywane są w chmurze z opcją ich współdzielenia, dając nowe możliwości zaawansowanej pracy zespołowej.

więcej

Hidri w Hub of Talents 2

Aktualności 13/05/2022 10:00

Startup pracuje nad innowacyjnym rozwiązaniem pozwalającym na monitoring pokrycia zapotrzebowania organizmu na wodę. Projekt angażuje rozwiązania z dziedziny sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego pozwalającego na tworzenie personalizowanych rekomendacji kształtowania pożądanych nawyków.

więcej

4MAT w Hub of Talents 2

Aktualności 11/05/2022 10:00

Projekt stworzony przez 4MAT, to marketplace dla powierzchni magazynowych. W pełni zautomatyzowany i minimalizujący formalności. Jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego biznesu: elastycznego, zmieniającego się dynamicznie, potrzebującego skutecznych i szybkich narzędzi bez długoterminowych zobowiązań. Rozwiązanie pomaga efektywnie wykorzystać nadwyżki przestrzeni magazynowej i dostarcza dodatkowych źródeł przychodu.

więcej

Szkolenie z prowadzenia spółek z o.o. i komandytowych w BPN-T

Aktualności 11/05/2022 09:30

Zastanawiasz się nad założeniem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością lub spółki komandytowej? A może prowadzisz działalność gospodarczą w innej formie, ale myślisz nad jej przekształceniem? Zapisz się na bezpłatne szkolenie z zakresu prowadzenia spółek z o.o. i komandytowych, które odbędzie się 17 maja br. w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym (BPN-T). Szkolenie poprowadzi ekspert z renomowanej kancelarii podatkowej Skłodowscy.

więcej