Aktualności

HOT Startup Launch 1

Aktualności 22/04/2024 15:05

Już w maju rusza rekrutacja do pierwszej tury inkubacji projektu pn. „Platforma startowa dla nowych pomysłów - Hub of Talents 3”. Chcesz dowiedzieć się czy jest to projekt dla Ciebie, co możesz zyskać, jakie są zasady oraz jak prawidłowo wypełnić wniosek rekrutacyjny? Zapisz się na bezpłatne spotkanie online, które odbędzie się 29 kwietnia br.

więcej

Co warto wiedzieć o Instagramie, aby na nim zarabiać – relacja z warsztatów w ramach Centroom Przedsiębiorczości

Aktualności 11/04/2024 12:34

10 kwietnia w Centroom odbyło się kolejne marketingowe szkolenie pt. "Instagram - wszystko co musisz o nim wiedzieć, aby prowadzić profesjonalne konto", organizowane przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny. Bilety na to wydarzenie rozeszły się niezwykle szybko, a lista rezerwowa została szczelnie wypełniona. To znak czasów, który wskazuje, jakimi tematami chcą się zajmować przedsiębiorcy i twórcy.

więcej

3. edycja Hub of Talents w BPN-T

Aktualności 02/04/2024 12:52

Osoby z pomysłem na innowacyjny biznes będą mogły skorzystać ze wsparcia, jakie oferuje Platforma startowa dla nowych pomysłów - Hub of Talents 3. Umowa o dofinansowanie projektu z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości została podpisana. Trwają jeszcze ostatnie ustalenia organizacyjne.

więcej