Aktualności

Montaż video: warsztat w BPN-T

Aktualności 12/12/2017 12:55

Krótkie filmy królują w internecie i nic nie wskazuje na to, że w 2018 roku będzie inaczej. Ale czy tylko dział marketingu jest w stanie stworzyć dobry materiał reklamowy? Influencerzy i blogerzy udowadniają, że do montowania video wcale nie potrzeba całego sztabu ludzi! Przyjdź 12 stycznia 2018 roku na warsztaty z montażu organizowane przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny i Gold&Finch - przekonaj się, że i Ty też możesz stworzyć wyjątkowy materiał, niedużym kosztem.

więcej

„Hub of Talents” jak feniks - znów rozpalił nadzieję młodych

Aktualności 05/12/2017 12:19

Euforia i wzruszenie – z takimi emocjami część uczestników Platformy startowej „Hub of Talents” przyjęła informację, że ich projekt finalnie zostanie dofinansowany, mimo że oficjalnie konkurs został już zamknięty. Okazało się, że w ramach poddziałania 1.1.2 POPW "Rozwój startupów w Polsce Wschodniej" pojawiły się dodatkowe środki. Tak oto do grona dotychczasowych szczęśliwców dołączyły spółki: A&G, Chargelity, Psycho Sparrow Boots oraz 2 startupy inkubowane w BPN-T: Safestrobes i WTMACHINE.

więcej

Fotorelacja z warsztatów rakietowych 3 stopnia

Aktualności 05/12/2017 08:23

1 i 2 grudnia 2017 r. w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym odbyły się warsztaty rakietowe 3 stopnia - kontynuacja dotychczasowych warsztatów organizowanych przez BPN-T i Polskie Towarzystwo Rakietowe. Jak poradzili sobie nasi uczestnicy z bardziej zaawansowanymi modelami rakiet?

więcej