Aktualności

Bezpłatne zajęcia z programowania na przywitanie wakacji

Aktualności 14/06/2018 09:10

O tym, że wakacje zbliżają się dużymi krokami, nie trzeba najmłodszym przypominać. Aby jednak chęć do odkrywania i uczenia się nowych rzeczy nie została odstawiona w kąt wraz ze szkolnym plecakiem, proponujemy uczniom poznanie mechanizmów budowania własnej gry komputerowej i strony internetowej na bezpłatnych zajęciach w BPN-T, które odbędą się 22 czerwca 2018 roku. Warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży poprowadzą doświadczeni instruktorzy z WOW School.

więcej

Szkoła Pionierów - program edukacyjny dla przyszłych przedsiębiorców

Aktualności 13/06/2018 09:53

Szkoła Pionierów PFR to międzynarodowy program edukacyjny dla przyszłych przedsiębiorców technologicznych i wizjonerów. Dzięki 3 tygodniom warsztatów prowadzonych we współpracy z partnerami w Warszawie oraz tygodniowemu szkoleniu realizowanemu w University of Cambridge uczestnicy uzupełnią swoje kompetencje o: kluczowe dla start-upów umiejętności biznesowe, technologiczny know-how w wybranych sektorach, zdolność do innowacyjnego i społecznego myślenia, wreszcie zbudują międzynarodowe sieci współpracy.

więcej

E-mocjonalna marka w zasięgu ręki. Warsztaty w Centroom

Aktualności 12/06/2018 12:05

Tuż przed wakacjami nadarzy się okazja do zaczerpnięcia biznesowej inspiracji. Każdy, kto pracuje nad rozwojem własnej firmy, na pewno czasami czuje wypalenie i brak pomysłu na promocję i strategię dalszych kroków. A gdyby tak zaprzęgnąć do komunikacji emocje? Do tego będzie zachęcać Gabriel Daniel Brzozowski, który poprowadzi w biurze coworkingowym Centroom bezpłatne warsztaty E-mocjonalna marka. Warto tam być 26 czerwca.

więcej

Relacja z Pikniku Naukowego w ramach XVI PFNiS

Aktualności 08/06/2018 13:47

Piknik Naukowy organizowany przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny w ramach XVI Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki dobiegł już końca. Uczestnikom przypominamy, że warto dalej rozwijać zdobyte umiejętności, a osoby które nie mogły być z nami 7 czerwca – uspokajamy – to nie ostatnia okazja, aby w przyjemny sposób pogłębiać swoją wiedzę!

więcej

Design to dobre dla MSP - spotkanie informacyjne

Aktualności 08/06/2018 12:24

Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur, Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego oraz Białostocki Park Naukowo-Technologiczny serdecznie zapraszają na spotkanie dotyczące możliwości udziału w projekcie ” Design to dobre dla MSP – czyli podnoszenie konkurencyjności mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z branży meblarskiej poprzez animowanie współpracy z projektantami, usługi doradcze, zaprojektowanie oraz aktywną promocję rozwiązań wzorniczych". Odbędzie się ono w dniu 29 czerwca 2018 r. w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym w godz. 14:00 -16:00.

więcej