Aktualności

V spotkanie branży e-commerce podczas konferencji EastBiz

Aktualności 16/10/2018 14:03

Jubileuszowa edycja największej konferencji e-commerce w północno-wschodniej Polsce już za nami! 12-13 października br. Białostocki Park Naukowo-Technologiczny i Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej gościł 23 ekspertów e-biznesu, którzy zainspirowali do działania ponad 250 pasjonatów i entuzjastów branży obecnych na Wschodnim Forum e-Biznesu EastBiz.

więcej

Białostock Hackaton Miejski w BPN-T

Aktualności 15/10/2018 10:36

InfoTech Klaster Technologiczny, Prezydent Miasta Białystok Tadeusz Truskolaski oraz Białostocki Park Naukowo - Technologiczny i Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego serdecznie zapraszają studentów, programistów pasjonatów, grafików, designerów, UXowców, naukowców oraz inne kreatywne osoby z nowatorskimi pomysłami do stworzenia rozwiązań mających ułatwić życie mieszkańcom Białegostoku i wzięcia udziału w InfoTech Smart City Hackathon.

więcej

Startup z BPN-T z tytułem najlepszego startupu Polski Wschodniej!

Aktualności 04/10/2018 08:40

Drugi rok z rzędu tytuł najlepszego startupu Polski Wschodniej wędruje do firmy z BPN-T! Elastic Cloud Solutions uzyskał główną nagrodę w konkursie TOP Start-up Polski Wschodniej na Wschodnim Kongresie Gospodarczym. Wyróżnienie otrzymał również nasz inny rezydent - Pakomatic. Startup został nagrodzony za swój system inteligentnych skrytek pocztowych.

więcej

TOP 100 Innowatorzy Gospodarki

Aktualności 03/10/2018 12:20

Ułatwienie współpracy między przedsiębiorcami i naukowcami oraz wsparcie procesu zarządzania badaniami naukowymi – to cel programu MNiSW „TOP100 Innowatorzy Gospodarki”. Umożliwi on pracownikom przedsiębiorstw biorących udział w programie odbycie stażu w zagranicznych jednostkach naukowych lub w przedsiębiorstwach posiadających doświadczenie w prowadzeniu działalności badawczo-rozwojowej.

więcej

Szkolenia przetwórstwa tworzyw sztucznych w BPN-T

Aktualności Z życia firm 02/10/2018 15:11

Szkolenia EXPERTEAM to dwudniowe kursy przeznaczone dla osób pracujących w zakładach przetwórstwa tworzyw sztucznych i osób indywidualnych, które chcą podnieść swoje kwalifikacje. Firma szkoli zarówno teoretycznie, jak i praktycznie, a wykłady prowadzone są przez doświadczona kadrę profesjonalistów. Startup ma siedzibę w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym.

więcej