Aktualności

XXIII edycja konkursu Polski Produkt Przyszłości.

XXIII edycja konkursu Polski Produkt Przyszłości.

10/09/2020 08:37

Współczesny szybko zmieniający się świat nie może obyć się bez innowacyjnych produktów i nowatorskich technologii. A ich twórcy ponownie mogą powalczyć o nagrody finansowane z UE. Aż 600 tys. zł czeka na zwycięzców XXIII edycji konkursu „Polski Produkt Przyszłości”, organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Przedsiębiorcy, jednostki naukowe oraz ich konsorcja mogą zgłaszać projekty od 21 września do 29 października.

więcej
DZIEŃ OTWARTY w Epi-Centrum!

DZIEŃ OTWARTY w Epi-Centrum!

25/08/2020 11:00

Przetestuj Epi-Centrum Nauki. Razem z nami przenieś się do świata, w którym nuda nie istnieje, a nauka jest zabawą. Poznaj tajemnice robotyki, medycyny, mechaniki, budownictwa i wiele innych!

więcej
Pakomatic szuka pracownika

Pakomatic szuka pracownika

24/08/2020 12:30

Firma Pakomatic jest producentem urządzeń IoT oraz automatów paczkowych. Dostarczamy własne, autorskie rozwiązania dla branży mieszkaniowej oraz e-commerce. Rozwijamy systemy chmurowe, oprogramowanie na urządzenia wbudowane oraz aplikacje mobilne. Będąc częścią firmy otrzymasz możliwość wpływania na kształt produktów oraz systemów, które trafiają do naszych klientów.

więcej

Wydarzenia

Dzień otwarty Epi-Centrum Nauki [Wystawa Główna 18:00]

29/08/2020 18:00 - 20:00

Zapisz się na Dzień Otwarty w Epi-Centrum Nauki w Białymstoku.Ta rejestracja obejmuje zwiedzanie Wystawy Głównej w godzinach 18:00 - 20:00.Zapoznaj się z zasadami Dnia Otwartego, które znajdują się poniżej.

Nowe firmy

BIKEHUD

BikeHud jest to rozwiązanie, którego głównym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa cyklistów na drogach.

trójwymiarowi.pl

Firma specjalizuje się w technologiach addytywnych oraz w dziedzinach z nimi pokrewnych, m.in. projektowaniu przestrzennym czy skanowaniu 3d.

WT Wiśniewski, Wiśniewska s.c.

Firma WT świadczy pełen zakres usług związanych z obróbką metali. Niemal 30 letnie doświadczenie pozwala sprostać każdemu zleceniu.

Partnerzy

Black Pearls Investment Sp. z o.o.

Black Pearls jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Kluczowy zespół funduszu stanowią polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach.

POLSKO AMERYKAŃSKA RADA WSPÓŁPRACY

Polsko Amerykańska Rada Współpracy (USPTC) to stowarzyszenie na rzecz współpracy Polska-USA w zakresie rozwoju wymiany gospodarczej, współpracy naukowej i rozwoju technologii.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco to światowy lider branży IT, który udowadniając, że połączenie dotychczas niepołączonych elementów przynosi zdumiewające rezultaty, pomaga firmom wykorzystać możliwości oferowane przez innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania.