34 startupy rozpoczęły inkubację w ramach „Hub of Talents 2”

Polska Wschodnia wzbogaciła się właśnie o 34 innowacyjne i ciekawe startupy! W ramach projektu Hub of Talents 2 wyłoniono najbardziej rokujące spółki, które czeka teraz szyta na miarę, merytoryczna pomoc. Ma ona pomóc startupowcom w rozwinięciu działalności i przekształceniu jej w dochodowy biznes. Jeżeli masz innowacyjny pomysł na produkt lub usługę to nie czekaj – do projektu możesz zgłosić się nawet dziś!

Nabór na stanowisko Referenta w Dziale Informatyki

Dyrektor Białostockiego Parku Naukowo–Technologicznego ogłasza nabór na stanowisko Referenta w Dziale Informatyki Białostockiego Parku Naukowo–Technologicznego.

Wynajmuj sale w rozsądnych cenach, rób wrażenie na klientach

Czy wynajęcie dobrze wyposażonej sali konferencyjnej lub szkoleniowej, zlokalizowanej w dogodnej lokalizacji, musi najemcę słono kosztować? Otóż nie! Klimatyczne, w pełni wyposażone przestrzenie do biznesowych spotkań, znajdziesz w ofercie Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz zarządzanym przez niego coworku Centroom. W tym drugim masz do wyboru dwie sale o kameralnym charakterze, znajdujące się w ścisłym centrum Białegostoku. Z kolei BPN-T oferuje większe przestrzenie wraz z dużą salą konferencyjną na 150 osób.

Kolokacja serwerów w BPN-T

Chcesz obniżyć koszty budowy i eksploatacji własnej infrastruktury informatycznej? Skorzystaj z przestrzeni w szafach serwerowych Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Powstające centrum nauki ma już nazwę!

Epi-Centrum Nauki: tak będzie nazywało się centrum popularyzacji nauki, które powstaje na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Nazwa została wyłoniona z ponad 600 propozycji nadesłanych w ogłoszonym przez Białostocki Park Naukowo-Technologicznym konkursie.

Aktualności

Crowdio w Hub of Talents 2

Crowdio w Hub of Talents 2

13/09/2019 14:00

Rozwijający pomysł w ramach programu Hub of Talents 2, Grzegorz Ciwoniuk, zamierza ułatwić komunikację międzu pracownikami przez platformę crowdsourcingowa do oddolnego wprowadzania innowacji w firmach i angażowania pracowników w rozwój organizacji, pozwalająca na budowanie kultury innowacji oraz zwiększenie zaangażowania pracowników.

więcej
NEVOTECH w Hub of Talents 2

NEVOTECH w Hub of Talents 2

06/09/2019 14:00

Z uwagi na dynamiczny rozwój rynku opakowań i materiałów wstęgowych w Polsce i na świecie konieczna stała się produkcja gilz papierowych na masową skalę. Proces ich cięcia zrewolucjonizuje pierwsza automatyczna krajarka gilz przemysłu 4.0, rozwijana przez Pawła Szymańskiego w ramach projektu NEVOTECH.

więcej
coat-it w Hub of Talents 2

coat-it w Hub of Talents 2

04/09/2019 14:00

Zapobieganie korozji materiałów funkcjonalnych w krajach rozwiniętych wymaga nakładów pieniężnych rzędu 2-3% PKB. W przypadku Polski jest to 34-51 mld zł rocznie. Jednym ze sposobów ograniczenia korozji jest nakładanie powłok ochronnych, jednak ich właściwości bywają niewystarczające w szczególnie trudnych warunkach pracy przemysłu petrochemicznego, lotniczego, motoryzacyjnego czy maszynowego. Naprzeciw oczekiwaniom tych branż wychodzą Alicja Stankiewicz i Katarzyna Zielińska rozwijając projekt coat-it.

więcej
Ear Doctor w Hub of Talents 2

Ear Doctor w Hub of Talents 2

02/09/2019 14:00

Ear Doctor to pierwszy doktor audiologii... umieszczony w automatycznej maszynie. Może przeprowadzać zaawansowane konsultacje specjalistyczne, mierzyć słuch oraz dopasowywać aparat słuchowy bez udziału osób trzecich. Urządzenie rozwija Adam Pabiś - audiolog i neurobiolog z warszawskiego Centrum Nowoczesnej Audiologii Kinetic.

więcej

Wydarzenia

Warsztaty Azure Workshops #4 w BPN-T

10/08/2019 09:00 - 18:00

Zapraszamy na 4. warsztaty Microsoft Azure User Group Poland organizowane w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym.Tematem spotkania będzie ARM od podstaw, a poprowadzą je Michał Furmankiewicz i Michał Smereczyński.

Bezpłatne zajęcia z robotyki w BPN-T dla dzieci w wieku 9 - 14 lat

26/07/2019 16:00 - 17:30

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny wraz z Spice Gears Academy zapraszają dzieci w przedziale wiekowym 9-14 lat na bezpłatne zajęcia z robotyki, które odbędą się 26 lipca 2019 r. Uczestnicy warsztatów pod okiem instruktorów będą projektować oraz składać własne roboty z klocków LEGO Mindstorm ev3. Wydarzenie może być dobrym sposobem na spędzenie wakacyjnego popołudnia, ale również ciekawą alternatywą na poznanie podstaw robotyki.

Bezpłatne zajęcia z robotyki w BPN-T

05/07/2019 16:00 - 17:30

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny wraz z Spice Gears Academy zapraszają dzieci w przedziale wiekowym 5-8 lat na bezpłatne zajęcia z robotyki, które odbędą się 5 lipca 2019 r. Uczestnicy warsztatów pod okiem instruktorów będą projektować oraz składać własne roboty z klocków LEGO Mindstorm ev3. Wydarzenie może być dobrym sposobem na spędzenie wakacyjnego popołudnia, ale również ciekawą alternatywą na poznanie podstaw robotyki.

Nowe firmy

Honya Europe Sp. Z O.O.

Honya Europe Sp. Z O.O. jest importerem obwodów drukowanych z Chin, a dokładnie z Shenzen Honya PCB Technology Co., Ltd. Współpraca została wypracowana by móc dostarczyć płytki zarówno w dobrej jakości jak i w cenie.

ExChord S.A.

Exchord to firma oferująca innowacyjne oprogramowanie do zarządzania ryzykiem walutowym. Nasza aplikacja jest produktem bez precedensu na polskim rynku, a oprócz tego powstała wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Program, który stworzyliśmy oblicza w czasie rzeczywistym tzw. otwartą pozycję walutową. To wartość, która pokazuje jak wyglądają potencjalne zyski i straty firmy jeśli waluta danej transakcji wzrośnie lub spadnie.

Akamadr

Tworzymy strony, sklepy oraz aplikacje webowe, jesteśmy Akamadr.

Partnerzy

Black Pearls Investment Sp. z o.o.

Black Pearls jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Kluczowy zespół funduszu stanowią polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach.

POLSKO AMERYKAŃSKA RADA WSPÓŁPRACY

Polsko Amerykańska Rada Współpracy (USPTC) to stowarzyszenie na rzecz współpracy Polska-USA w zakresie rozwoju wymiany gospodarczej, współpracy naukowej i rozwoju technologii.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco to światowy lider branży IT, który udowadniając, że połączenie dotychczas niepołączonych elementów przynosi zdumiewające rezultaty, pomaga firmom wykorzystać możliwości oferowane przez innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania.