Wyniki oceny formalnej II rundy inkubacjiHub of Talents 2

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oceny formalnej wniosków inkubacyjnych złożonych do II cyklu inkubacji w ramach projektu Platformy startowej dla nowych pomysłów Hub of Talents 2.

Seminarium „Poznaj Estonię i jej możliwości biznesowe”

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, we współpracy z Ambasadą Estonii w Warszawie oraz Konsulatem Honorowym Estonii w Białymstoku, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w seminarium poświęconym możliwościom biznesowym Estonii i połączonym z obchodami 5. rocznicy wprowadzenia usługi e-rezydencji dla przedsiębiorców.

Odkrywamy innowacje. Naturalnie.

„Odkrywamy innowacje. Naturalnie” to cykl audycji realizowanych przez BPN-T we współpracy z Polskim Radiem Białystok.

Wynajmuj sale w rozsądnych cenach, rób wrażenie na klientach

Czy wynajęcie dobrze wyposażonej sali konferencyjnej lub szkoleniowej, zlokalizowanej w dogodnej lokalizacji, musi najemcę słono kosztować? Otóż nie! Klimatyczne, w pełni wyposażone przestrzenie do biznesowych spotkań, znajdziesz w ofercie Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz zarządzanym przez niego coworku Centroom. W tym drugim masz do wyboru dwie sale o kameralnym charakterze, znajdujące się w ścisłym centrum Białegostoku. Z kolei BPN-T oferuje większe przestrzenie wraz z dużą salą konferencyjną na 150 osób.

Kolokacja serwerów w BPN-T

Chcesz obniżyć koszty budowy i eksploatacji własnej infrastruktury informatycznej? Skorzystaj z przestrzeni w szafach serwerowych Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Aktualności

SANUS INNO w Hub of Talents 2

SANUS INNO w Hub of Talents 2

13/11/2019 11:00

Startup SANUS INNO zamierza opracować i wdrożyć do produkcji preparat, będący odpowiedzią na choroby cywilizacyjne, a w szczególności choroby układu krążenia.

więcej
UCANCOMMERCE w Hub of Talents 2

UCANCOMMERCE w Hub of Talents 2

06/11/2019 11:00

Mimo, że za Sebastianem i Markiem sporo już doświadczeń zawodowych a jak sami twierdzą suma ich lat plasuje ich w ścisłej czołówce rankingu wieku uczestników HOT2 postanowili zrobić coś czego razem jeszcze nigdy nie robili. Zbudować technologiczny start-up.

więcej
Seminarium „RODO w kontekście prawa UE”

Seminarium „RODO w kontekście prawa UE”

06/11/2019 08:38

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, zaprasza na bezpłatne seminarium: „RODO w kontekście prawa UE”, które odbędzie się 19 listopada 2019 r. (wtorek), o godz. 8:30 w Białymstoku w Hotelu Branickim, ul. Zamenhofa 25.

więcej
Seminarium „Poznaj Estonię i jej możliwości biznesowe”

Seminarium „Poznaj Estonię i jej możliwości biznesowe”

06/11/2019 08:20

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, we współpracy z Ambasadą Estonii w Warszawie oraz Konsulatem Honorowym Estonii w Białymstoku, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w seminarium poświęconym możliwościom biznesowym Estonii i połączonym z obchodami 5. rocznicy wprowadzenia usługi e-rezydencji dla przedsiębiorców.

więcej
Jak sprzedawać więcej na Facebooku - warsztat w Centroom

Jak sprzedawać więcej na Facebooku - warsztat w Centroom

29/10/2019 10:11

Prowadzenie własnej działalności nie jest proste. Jeżeli chcemy zajmować się zarówno działaniami operacyjnymi firmy, jak i prowadzić skuteczną komunikację w mediach społecznościowych, musimy wiedzieć jakie są czynniki sukcesu i jakich błędów unikać. Dlatego podczas spotkania, które odbędzie się 6 listopada br. o godz. 16:30 w coworku BPN-T Centroom przy ul. Sienkiewicza 9 w Białymstoku, Paweł Sędziak z Social Place zaprezentuje skuteczną metodykę prowadzenia własnego fanpage’a.

więcej

Wydarzenia

Centroom Przedsiębiorczości #25 - "Jak sprzedawać więcej na Facebooku"

06/11/2019 16:30 - 18:30

Prowadzenie własnej działalności nie jest proste. Jeżeli chcemy zajmować się zarówno działaniami operacyjnymi firmy, jak i prowadzić skuteczną komunikację w mediach społecznościowych, musimy wiedzieć jakie są czynniki sukcesu i jakich błędów unikać. Dlatego podczas spotkania, które odbędzie się 6 listopada br. o godz. 16:30 w Centroom przy ul. Sienkiewicza 9 w Białymstoku, Paweł Sędziak z Social Place zaprezentuje skuteczną metodykę prowadzenia własnego fanpage’a.

Warsztaty Azure Workshops #4 w BPN-T

10/08/2019 09:00 - 18:00

Zapraszamy na 4. warsztaty Microsoft Azure User Group Poland organizowane w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym.Tematem spotkania będzie ARM od podstaw, a poprowadzą je Michał Furmankiewicz i Michał Smereczyński.

Bezpłatne zajęcia z robotyki w BPN-T dla dzieci w wieku 9 - 14 lat

26/07/2019 16:00 - 17:30

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny wraz z Spice Gears Academy zapraszają dzieci w przedziale wiekowym 9-14 lat na bezpłatne zajęcia z robotyki, które odbędą się 26 lipca 2019 r. Uczestnicy warsztatów pod okiem instruktorów będą projektować oraz składać własne roboty z klocków LEGO Mindstorm ev3. Wydarzenie może być dobrym sposobem na spędzenie wakacyjnego popołudnia, ale również ciekawą alternatywą na poznanie podstaw robotyki.

Nowe firmy

Honya Europe Sp. Z O.O.

Honya Europe Sp. Z O.O. jest importerem obwodów drukowanych z Chin, a dokładnie z Shenzen Honya PCB Technology Co., Ltd. Współpraca została wypracowana by móc dostarczyć płytki zarówno w dobrej jakości jak i w cenie.

ExChord S.A.

Exchord to firma oferująca innowacyjne oprogramowanie do zarządzania ryzykiem walutowym. Nasza aplikacja jest produktem bez precedensu na polskim rynku, a oprócz tego powstała wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Program, który stworzyliśmy oblicza w czasie rzeczywistym tzw. otwartą pozycję walutową. To wartość, która pokazuje jak wyglądają potencjalne zyski i straty firmy jeśli waluta danej transakcji wzrośnie lub spadnie.

Akamadr

Tworzymy strony, sklepy oraz aplikacje webowe, jesteśmy Akamadr.

Partnerzy

Black Pearls Investment Sp. z o.o.

Black Pearls jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Kluczowy zespół funduszu stanowią polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach.

POLSKO AMERYKAŃSKA RADA WSPÓŁPRACY

Polsko Amerykańska Rada Współpracy (USPTC) to stowarzyszenie na rzecz współpracy Polska-USA w zakresie rozwoju wymiany gospodarczej, współpracy naukowej i rozwoju technologii.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco to światowy lider branży IT, który udowadniając, że połączenie dotychczas niepołączonych elementów przynosi zdumiewające rezultaty, pomaga firmom wykorzystać możliwości oferowane przez innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania.