Aktualności

Lean Startup

Lean Startup

16/01/2017 13:10

Budowanie, modyfikowanie oraz weryfikowanie „pomysłu na biznes” możliwe jest dzięki takiej innowacyjnej metodologi jak Lean Startup, która znacznie zwiększa szanse na sukces produktu i usługi na rynku.

więcej
Neutrognet w Hub of Talents

Neutrognet w Hub of Talents

12/01/2017 10:29

Wirtualny sygnet elektroniczny, który ułatwi życie mi.in.: osobom niewidomym, kierowcom samochodów, pieszym w miejscach publicznych, graczom komputerowym, czy uczniom poznającym litery i uczącym się programowania, to kolejny innowacyjny projekt w Hub of Talents.

więcej
Design Thinking

Design Thinking

11/01/2017 15:32

Budowanie, modyfikowanie oraz weryfikowanie „pomysłu na biznes” możliwe jest dzięki innowacyjnym metodom, które znacznie zwiększają szanse na sukces produktu i usługi na rynku. Jedną z nich jest Design Thinking.

więcej

Wydarzenia

www-jak to jest zrobione? gr.2

15/01/2017 12:00 - 13:30

Masz 13-16 lat i chciałbyś umieć zbudować swoją własną stronę www? Zapisz się na darmowe zajęcia w BPN-T, a dowiesz się jak to zrobić.

Początek przygody z programowaniem kodu gr.1

15/01/2017 10:00 - 11:30

Twoje dziecko jeszcze nie miało styczności z programowaniem? Zapisz je na darmowe zajęcia z podstaw kodowania - to doskonała okazja aby przekonać się, czy to właśnie dla niego.

www-jak to jest zrobione? gr.1

15/01/2017 10:00 - 11:30

Masz 13-16 lat i chciałbyś umieć zbudować swoją własną stronę www? Zapisz się na darmowe zajęcia w BPN-T, a dowiesz się jak to zrobić.

Nowe firmy

YMIR sp. z o.o.

YMIR jest firmą biotechnologiczną, specjalizującą się w genetyce molekularnej. Oferujemy szkolenia dla laboratoriów, pomagamy wprowadzać nowe metody analityczne i rozwiązywać problemy techniczne.

Enkaro s.c.

Głównym kierunkiem działania są kompleksowe usługi w zakresie przygotowania, realizacji i nadzoru inwestycji związanych z wykonawstwem nowoczesnych obiektów sieci i instalacji gazowych.

Greenko sp.z o.o.

GREENKO Consulting prowadzi multidyscyplinarne projekty w obszarze szkoleniowym i doradczym, skierowane do podmiotów administracji centralnej, samorządowej oraz sektora prywatnego.

Partnerzy

Black Pearls Investment Sp. z o.o.

Black Pearls jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Kluczowy zespół funduszu stanowią polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach.

POLSKO AMERYKAŃSKA RADA WSPÓŁPRACY

Polsko Amerykańska Rada Współpracy (USPTC) to stowarzyszenie na rzecz współpracy Polska-USA w zakresie rozwoju wymiany gospodarczej, współpracy naukowej i rozwoju technologii.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco to światowy lider branży IT, który udowadniając, że połączenie dotychczas niepołączonych elementów przynosi zdumiewające rezultaty, pomaga firmom wykorzystać możliwości oferowane przez innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania.