Aktualności

Seminarium z sesją pitchingową w Londynie

Seminarium z sesją pitchingową w Londynie

07/08/2017 08:06

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Londynie zapraszają firmy z sektorów IT/ICT do udziału w seminarium połączonym z sesją pitchingową, które odbędzie się 5 października 2017 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii.

więcej
4. edycja konferencji EastBiz już w październiku

4. edycja konferencji EastBiz już w październiku

13/07/2017 12:10

Wakacje w pełni, co nie znaczy, że można zapomnieć o ważnych wydarzeniach, jakie już dziś po prostu trzeba zapisać w kalendarzu na jesień! Warto o tym pamiętać, bo bilety na Wschodnie Forum e-Biznesu „EastBiz” co roku znikają już po kilku dniach od startu rejestracji.

więcej

Wydarzenia

4 edycja EastBiz

13 - 14/10/2017 09:00 - 15:05

Wschodnie Forum e-Biznesu „EastBiz" to dwudniowa konferencja dedykowana głównie branży e-commerce, m.in. właścicielom biznesów internetowych oraz marketingowcom. Odbędzie się 13-14 października 2017 roku. Organizatorami są: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, EastCamp Białystok oraz Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Intensywny kurs z Aplikacji Internetowych

14 - 18/08/2017 10:00 - 13:00

Kurs ten otwiera drzwi do świata Internetu widzianego oczami jego twórców. Z biernych użytkowników wykorzystujących aplikacje stworzone przez innych programistów, uczestnicy sami staną się ich autorami! Brzmi abstrakcyjnie? Niekoniecznie.

Centroom Przedsiębiorczości #5

20/06/2017 16:30 - 19:00

Zapisz się na warsztat organizowany przez Białostocki Park Naukowo Technologiczny w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości. Temat: „Jak tworzyć skuteczne reklamy na Facebooku?”.

Nowe firmy

IndyGo! media

Gdy firma, startup czy instytucja publiczna potrzebuje pomocy projektowej, zjawiamy się na ratunek!

Photon Entertainment

Photon Entertainment sp. z o.o. jest twórcą i producentem Photona, pierwszego na świecie robota, który rozwija się razem z dzieckiem.

Partnerzy

Black Pearls Investment Sp. z o.o.

Black Pearls jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Kluczowy zespół funduszu stanowią polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach.

POLSKO AMERYKAŃSKA RADA WSPÓŁPRACY

Polsko Amerykańska Rada Współpracy (USPTC) to stowarzyszenie na rzecz współpracy Polska-USA w zakresie rozwoju wymiany gospodarczej, współpracy naukowej i rozwoju technologii.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco to światowy lider branży IT, który udowadniając, że połączenie dotychczas niepołączonych elementów przynosi zdumiewające rezultaty, pomaga firmom wykorzystać możliwości oferowane przez innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania.