Komunikat w sprawie koronawirusa

Prosimy o zapoznanie się z treścią komunikatu dyrektor Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego dotyczącego sytuacji związanej z koronawirusem i skierowanego do społeczności BPN-T.

Wyniki wstępnej oceny formalnej III tury inkubacji Hub of Talents 2

Zapraszamy do zapoznania się z wstępnymi wynikami oceny formalnej wniosków inkubacyjnych złożonych do III cyklu inkubacji w ramach projektu Platformy startowej dla nowych pomysłów Hub of Talents 2.

Trwa nabór do programu Hub of Talents 2

„Hub of Talents 2” to program, który wspiera osoby z pomysłem na innowacyjny produkt lub usługę. Białostocki Park naukowo-Technologiczny jest realizatorem projektu.

BPN-T po raz trzeci z certyfikatem SOOIPP

W wyniku audytu, przeprowadzonego w IV kwartale 2019 roku przez Stowarzyszenie Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce (SOOIPP), Białostocki Park Naukowo-Technologiczny po raz trzeci otrzymał certyfikat potwierdzający spełnienie środowiskowych standardów jakości działania ośrodków innowacji. Oprócz BPN-T takim wyróżnieniem mogą obecnie poszczycić się jeszcze tylko 4 ośrodki w Polsce.

Wynajmuj sale w rozsądnych cenach, rób wrażenie na klientach

Czy wynajęcie dobrze wyposażonej sali konferencyjnej lub szkoleniowej, zlokalizowanej w dogodnej lokalizacji, musi najemcę słono kosztować? Otóż nie! Klimatyczne, w pełni wyposażone przestrzenie do biznesowych spotkań, znajdziesz w ofercie Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz zarządzanym przez niego coworku Centroom. W tym drugim masz do wyboru dwie sale o kameralnym charakterze, znajdujące się w ścisłym centrum Białegostoku. Z kolei BPN-T oferuje większe przestrzenie wraz z dużą salą konferencyjną na 150 osób.

Aktualności

Szkolenia online, webinaria i podcasty PPK

Szkolenia online, webinaria i podcasty PPK

23/03/2020 13:51

Szkolenia online to nowa inicjatywa PFR Portal PPK, która pozwala na przekazanie pracownikom i pracodawcom oficjalnych i rzetelnych informacji na temat programu, bez konieczności wychodzenia z domu. To odpowiedź na zapotrzebowanie pracodawców, wykorzystująca najnowsze rozwiązania technologiczne, do przekazania i pogłębienia wiedzy na temat PPK.

więcej
Pierwsze startupy z Hub of Talents 2 z dofinansowaniem!

Pierwsze startupy z Hub of Talents 2 z dofinansowaniem!

13/03/2020 13:50

OWL IOT, CROWDIO, SYDIG - te trzy startupy z Hub of Talents 2 znalazły się wśród firm wybranych do dofinansowania w ramach II rundy konkursu w ramach poddziałania 1.1.2 POPW „Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej” Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

więcej
Komunikat w sprawie koronawirusa

Komunikat w sprawie koronawirusa

11/03/2020 14:24

Prosimy o zapoznanie się z treścią komunikatu dyrektor Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego dotyczącego sytuacji związanej z koronawirusem i skierowanego do społeczności BPN-T.

więcej

Wydarzenia

Rodzinne zajęcia z robotyki

29/01/2020 17:00 - 19:30

W ramach ferii zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na zajęcia z robotyki, które odbędą się 29 stycznia w BPN-T w godz. 17:00 - 19:30. Wspólnie nauczycie się jak stworzyć robota automatycznego, który po zaprogramowaniu wykona określone zadania. Wydarzenie jest bezpłatne przy wcześniejszej rejestracji. Zajęcia przystosowane są do dzieci w wieku 5 - 14 lat.

Zajęcia Web Development 13+

12/12/2019 17:00 - 19:30

12 grudnia 2019 roku w godzinach 17:30-19:00 w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym odbędą się bezpłatne zajęcia z programowania dla młodzieży powyżej 13 roku życia o temacie: Web Development.

Zajęcia ROBLOX 8-12 lat

12/12/2019 16:00 - 17:30

12 grudnia 2019 roku w godzinach 16:00-17:30 w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym odbędą się bezpłatne zajęcia z programowania dla dzieci 8-12 lat o temacie: Games & Business z Roblox.

Nowe firmy

Honya Europe Sp. Z O.O.

Honya Europe Sp. Z O.O. jest importerem obwodów drukowanych z Chin, a dokładnie z Shenzen Honya PCB Technology Co., Ltd. Współpraca została wypracowana by móc dostarczyć płytki zarówno w dobrej jakości jak i w cenie.

ExChord S.A.

Exchord to firma oferująca innowacyjne oprogramowanie do zarządzania ryzykiem walutowym. Nasza aplikacja jest produktem bez precedensu na polskim rynku, a oprócz tego powstała wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Program, który stworzyliśmy oblicza w czasie rzeczywistym tzw. otwartą pozycję walutową. To wartość, która pokazuje jak wyglądają potencjalne zyski i straty firmy jeśli waluta danej transakcji wzrośnie lub spadnie.

Akamadr

Tworzymy strony, sklepy oraz aplikacje webowe, jesteśmy Akamadr.

Partnerzy

Black Pearls Investment Sp. z o.o.

Black Pearls jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Kluczowy zespół funduszu stanowią polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach.

POLSKO AMERYKAŃSKA RADA WSPÓŁPRACY

Polsko Amerykańska Rada Współpracy (USPTC) to stowarzyszenie na rzecz współpracy Polska-USA w zakresie rozwoju wymiany gospodarczej, współpracy naukowej i rozwoju technologii.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco to światowy lider branży IT, który udowadniając, że połączenie dotychczas niepołączonych elementów przynosi zdumiewające rezultaty, pomaga firmom wykorzystać możliwości oferowane przez innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania.