Aktualności

34 startupy rozpoczęły inkubację w ramach „Hub of Talents 2”

34 startupy rozpoczęły inkubację w ramach „Hub of Talents 2”

06/08/2019 09:06

Polska Wschodnia wzbogaciła się właśnie o 34 innowacyjne i ciekawe startupy! W ramach projektu Hub of Talents 2 wyłoniono najbardziej rokujące spółki, które czeka teraz szyta na miarę, merytoryczna pomoc. Ma ona pomóc startupowcom w rozwinięciu działalności i przekształceniu jej w dochodowy biznes. Jeżeli masz innowacyjny pomysł na produkt lub usługę to nie czekaj – do projektu możesz zgłosić się nawet dziś!

więcej
Azure Workshops #4 w BPN-T

Azure Workshops #4 w BPN-T

25/07/2019 14:54

Już po raz czwarty w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym odbędą się warsztaty organizowane przez Microsoft Azure User Group Poland. Tematem spotkania będzie ARM od podstaw, a poprowadzą je Michał Furmankiewicz i Michał Smereczyński. Wszystkich fanów narzędzia Microsoft Azure zapraszamy do BPN-T 10 sierpnia 2019 r. na godzinę 9:00.

więcej
EXPO 2020 w Dubaju wsparciem ekspansji międzynarodowej polskich firm

EXPO 2020 w Dubaju wsparciem ekspansji międzynarodowej polskich firm

09/07/2019 14:56

W związku z udziałem Polski w EXPO 2020 w Dubaju Polska Agencja Inwestycji i Handlu przygotowała szeroką ofertę wsparcia dla polskich przedsiębiorców. To pierwsza w historii udziału Polski w Wystawach Światowych tak kompleksowa propozycja, która obejmuje zarówno wsparcie finansowe, jak i wsparcie organizacyjne oraz promocyjne. W lipcu ruszy II edycja Programu Partnerskiego dla firm komercyjnych. Program obejmuje ofertę sponsoringu elementów ekspozycji oraz wyposażenia Pawilonu Polski, a także wydarzeń towarzyszących. Konkurs potrwa do końca września.

więcej
Nabór na stanowisko Starszego Księgowego

Nabór na stanowisko Starszego Księgowego

01/07/2019 14:30

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny poszukuje osoby na stanowisko Starszego Księgowego do obsługi finansowo-księgowej nowoutworzonych spółek kapitałowych, inkubowanych w ramach projektu pn. „Platforma startowa dla nowych pomysłów – Hub of Talents 2”.

więcej

Wydarzenia

Warsztaty Azure Workshops #4 w BPN-T

10/08/2019 09:00 - 18:00

Zapraszamy na 4. warsztaty Microsoft Azure User Group Poland organizowane w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym.Tematem spotkania będzie ARM od podstaw, a poprowadzą je Michał Furmankiewicz i Michał Smereczyński.

Bezpłatne zajęcia z robotyki w BPN-T dla dzieci w wieku 9 - 14 lat

26/07/2019 16:00 - 17:30

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny wraz z Spice Gears Academy zapraszają dzieci w przedziale wiekowym 9-14 lat na bezpłatne zajęcia z robotyki, które odbędą się 26 lipca 2019 r. Uczestnicy warsztatów pod okiem instruktorów będą projektować oraz składać własne roboty z klocków LEGO Mindstorm ev3. Wydarzenie może być dobrym sposobem na spędzenie wakacyjnego popołudnia, ale również ciekawą alternatywą na poznanie podstaw robotyki.

Bezpłatne zajęcia z robotyki w BPN-T

05/07/2019 16:00 - 17:30

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny wraz z Spice Gears Academy zapraszają dzieci w przedziale wiekowym 5-8 lat na bezpłatne zajęcia z robotyki, które odbędą się 5 lipca 2019 r. Uczestnicy warsztatów pod okiem instruktorów będą projektować oraz składać własne roboty z klocków LEGO Mindstorm ev3. Wydarzenie może być dobrym sposobem na spędzenie wakacyjnego popołudnia, ale również ciekawą alternatywą na poznanie podstaw robotyki.

Nowe firmy

Honya Europe Sp. Z O.O.

Honya Europe Sp. Z O.O. jest importerem obwodów drukowanych z Chin, a dokładnie z Shenzen Honya PCB Technology Co., Ltd. Współpraca została wypracowana by móc dostarczyć płytki zarówno w dobrej jakości jak i w cenie.

ExChord S.A.

Exchord to firma oferująca innowacyjne oprogramowanie do zarządzania ryzykiem walutowym. Nasza aplikacja jest produktem bez precedensu na polskim rynku, a oprócz tego powstała wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Program, który stworzyliśmy oblicza w czasie rzeczywistym tzw. otwartą pozycję walutową. To wartość, która pokazuje jak wyglądają potencjalne zyski i straty firmy jeśli waluta danej transakcji wzrośnie lub spadnie.

Akamadr

Tworzymy strony, sklepy oraz aplikacje webowe, jesteśmy Akamadr.

Partnerzy

Black Pearls Investment Sp. z o.o.

Black Pearls jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Kluczowy zespół funduszu stanowią polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach.

POLSKO AMERYKAŃSKA RADA WSPÓŁPRACY

Polsko Amerykańska Rada Współpracy (USPTC) to stowarzyszenie na rzecz współpracy Polska-USA w zakresie rozwoju wymiany gospodarczej, współpracy naukowej i rozwoju technologii.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco to światowy lider branży IT, który udowadniając, że połączenie dotychczas niepołączonych elementów przynosi zdumiewające rezultaty, pomaga firmom wykorzystać możliwości oferowane przez innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania.