Aktualności

Warsztaty dla start-upowców w BPN-T

Warsztaty dla start-upowców w BPN-T

15/02/2017 09:18

Szkolenia organizowane przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny mają pomóc podmiotom, które inkubują się w ramach Platformy startowej dla nowych pomysłów „Hub of Talents”, w rozwinięciu swojego pomysłu biznesowego.

więcej
Za nami II edycja Startup Europe Week Bialystok

Za nami II edycja Startup Europe Week Bialystok

08/02/2017 15:03

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny po raz drugi był lokalnym organizatorem europejskiej inicjatywy Startup Europe Week, promującej różne możliwości uzyskania wsparcia finansowego na start i rozwój biznesu. Około 150 uczestników wysłuchało wystąpień ekspertów wskazujących konkretne źródła pozyskiwania kapitału.

więcej
FlexWing w Hub of Talents

FlexWing w Hub of Talents

01/02/2017 13:02

Maszt składany wraz z żaglem, który pozwoli przenieść sportowe rozwiązania na rynek jachtów turystycznych - to innowacyjny projekt braci Pietkiewiczów, inkubowanych w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym w ramach Platformy startowej Hub of Talents.

więcej
Warsztaty z programowania gier

Warsztaty z programowania gier

01/02/2017 08:55

Programista to zawód przyszłości, przed którym drzwi rynku pracy stoją otworem. Białostocki Park Naukowo-Technologiczny postanowił więc wyjść naprzeciw oczekiwaniom pracodawców, organizując warsztaty z programowania gier komputerowych, kierowane do dzieci w wieku 8-14 lat.

więcej

Wydarzenia

Startup Europe Week w BPN-T

07/02/2017 12:00 - 15:00

Tegoroczna edycja SEW Bialystok zaplanowana jest na 7 lutego. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane instytucje oraz instrumenty, dzięki którym przedsiębiorcy mogą pozyskać środki na rozwój swojego biznesu w wysokości 50 000 euro, czy przyspieszyć ekspansję na rynki zagraniczne.

Coding 4 Youth w BPN-T #2

31/01/2017 12:00 - 14:00

Zapisz swoje dziecko na bezpłatne warsztaty z tworzenia gry komputerowej. 31 stycznia w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym będzie okazja, aby dowiedzieć się jak zrobić platformową grę bez znajomości żadnego języka programowania.

Nowe firmy

YMIR sp. z o.o.

YMIR jest firmą biotechnologiczną, specjalizującą się w genetyce molekularnej. Oferujemy szkolenia dla laboratoriów, pomagamy wprowadzać nowe metody analityczne i rozwiązywać problemy techniczne.

Enkaro s.c.

Głównym kierunkiem działania są kompleksowe usługi w zakresie przygotowania, realizacji i nadzoru inwestycji związanych z wykonawstwem nowoczesnych obiektów sieci i instalacji gazowych.

Greenko sp.z o.o.

GREENKO Consulting prowadzi multidyscyplinarne projekty w obszarze szkoleniowym i doradczym, skierowane do podmiotów administracji centralnej, samorządowej oraz sektora prywatnego.

Partnerzy

Black Pearls Investment Sp. z o.o.

Black Pearls jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Kluczowy zespół funduszu stanowią polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach.

POLSKO AMERYKAŃSKA RADA WSPÓŁPRACY

Polsko Amerykańska Rada Współpracy (USPTC) to stowarzyszenie na rzecz współpracy Polska-USA w zakresie rozwoju wymiany gospodarczej, współpracy naukowej i rozwoju technologii.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco to światowy lider branży IT, który udowadniając, że połączenie dotychczas niepołączonych elementów przynosi zdumiewające rezultaty, pomaga firmom wykorzystać możliwości oferowane przez innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania.