Aktualności

Analityka internetowa w 5 krokach - szkolenie online

Analityka internetowa w 5 krokach - szkolenie online

14/09/2022 11:22

Chcesz rozwinąć sprzedaż produktów lub usług przez internet? Zapisz się na bezpłatne szkolenie online organizowane 21 września br. przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, a dowiesz się jak prowadzić firmę w oparciu o dane, jak je prawidłowo czytać i dzięki temu podejmować lepsze decyzje biznesowe.

więcej
Startup z Hub of Talents 2 pozyskał milion złotych na rozwój!

Startup z Hub of Talents 2 pozyskał milion złotych na rozwój!

14/09/2022 09:06

Startup 1M TRACK, który zakończył inkubację w Platformie startowej Hub of Talents 2, realizowanej przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, pozyskał prywatnego inwestora. Dzięki zastrzykowi w wysokości 1 miliona złotych spółka stworzy innowacyjne w skali globalnej urządzenie wspomagające trening biegowy i lekkoatletyczny.

więcej
EastMedia - REAKTYWACJA!

EastMedia - REAKTYWACJA!

06/09/2022 08:34

Chcesz zdobyć wiedzę o najnowszych trendach w e-marketingu? Dowiedzieć się z jakich narzędzi należy korzystać, jak współpracować z agencjami marketingowymi lub freelancerami? Przyjdź 21 października br. na EastMedia - konferencję z zakresu marketingu internetowego, która odbędzie się w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym.

więcej

Wydarzenia

EastMedia 2022 - Konferencja e-marketingowa w ramach Hub of Talents 2

21/10/2022 09:00 - 16:00

Zapraszamy do udziału w EastMedia - największej i najbardziej rozpoznawalnej konferencji poświęconej e-marketingowi w północno-wschodniej Polsce. Jubileuszowa V edycja wydarzenia odbędzie się 21 października 2022 r. w BPN-T, w ramach projektu Platforma startowa dla nowych pomysłów – Hub of Talents 2. Uczestnictwo w EastMedia będzie bezpłatne po uprzedniej rejestracji.

Analityka internetowa w 5 krokach - jak podejmować decyzje w oparciu o dane? Spotkanie w ramach rekrutacji do Hub of Talents 2

21/09/2022 11:00 - 12:30

Chcesz rozwinąć sprzedaż produktów lub usług przez internet? Zapisz się na bezpłatne szkolenie online organizowane 21 września w godz. 11:00-12:30 i dowiedz się jak prowadzić firmę w oparciu o dane, jak je prawidłowo czytać i dzięki temu podejmować lepsze decyzje biznesowe. Spotkanie organizowane jest w ramach platformy "Hub of Talents 2".

Warsztaty robotyczne w BPN-T

02/07/2022 10:30 - 12:30

Zapraszamy do udziału w warsztatach robotycznych, które odbędą się 2 lipca (sobota) w BPN-T w godz. 10:30 - 12:30. Nauczycie się jak stworzyć robota, który po zaprogramowaniu weźmie udział w bitwie Robot Sumo Game. Uczestnictwo jest bezpłatne po wcześniejszej rejestracji. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 6-12 lat.

Nowe firmy

SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Autoryzowany Dostawca oprogramowania SOLIDWORKS, CAMWorks, 3DEXPERIENCE oraz MICROSOFT w zakresie rozwiązań CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. Jako oficjalny Dystrybutor i Partner SOLIDWORKS oraz CAMWorks prowadzi również certyfikowane szkolenia z obsługi programów w swoich Centrach Szkoleniowych w Polsce.

OWL IOT

Startup oferuje rozwiązanie oparte o dostępne technologie mobilne mechanizmy sztucznej inteligencji(AI) oraz rozszerzonej rzeczywistości(AR), które będzie stanowić wsparcie w profilaktyce raka skóry.

Partnerzy

Black Pearls Investment Sp. z o.o.

Black Pearls jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Kluczowy zespół funduszu stanowią polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach.

POLSKO AMERYKAŃSKA RADA WSPÓŁPRACY

Polsko Amerykańska Rada Współpracy (USPTC) to stowarzyszenie na rzecz współpracy Polska-USA w zakresie rozwoju wymiany gospodarczej, współpracy naukowej i rozwoju technologii.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco to światowy lider branży IT, który udowadniając, że połączenie dotychczas niepołączonych elementów przynosi zdumiewające rezultaty, pomaga firmom wykorzystać możliwości oferowane przez innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania.