Aktualności

Ingenious Lab w Hub of Talents 2

Ingenious Lab w Hub of Talents 2

01/12/2021 10:00

Firma Ingenious Lab sp. z o. o. zajmuje się tworzeniem innowacyjnego narzędzia służącego do generowania grafiki 3D. Aplikacja od strony użytkownika umożliwi szybkie przetworzenie pomysłu na gotową wizualizację 3D wraz z pakietem podstawowych animacji.

więcej
REVI-ONE w Hub of Talents 2

REVI-ONE w Hub of Talents 2

29/11/2021 10:00

Pomysł rozwijany przez zespół ReVi-one ma na celu zautomatyzowanie procesu zarządzania ekspozycją towaru w sklepach handlu detalicznego.

więcej
Elektrit Technologies w Hub of Talents 2

Elektrit Technologies w Hub of Talents 2

26/11/2021 10:00

Spółka Elektrit Technologies działa w obszarze elektroniki, automatyki przemysłowej oraz oprogramowania. Istotą wdrażanego pomysłu w ramach platformy Hub of Telants jest zastosowanie otwartej platformy sprzętowej ARDUINO i środowiska programistycznego ARDUINO IDE, do zbudowania spójnego modułowego, rozbudowywanego sterownika czasu rzeczywistego.

więcej
Upturn Studio w Hub of Talents 2

Upturn Studio w Hub of Talents 2

24/11/2021 10:00

Upturn Studio zajmuje się opracowaniem roweru wspinaczkowo-zjazdowego do jazdy górskiej. Rama roweru wyposażona jest w innowacyjny mechanizm umożliwiający błyskawiczną zmianę jej kształtu i szeregu parametrów geometrii oraz amortyzacji.

więcej
OxygenTech w Hub of Talents 2

OxygenTech w Hub of Talents 2

22/11/2021 10:00

Startup OxygenTech pracuje nad rozwojem i wdrożeniem sprzętu medycznego. Zaprojektowany i wykonany prototyp posiada dwukrotnie wyższe parametry przeprowadzanych zabiegów w porównaniu z obecnie dostępnymi na rynku.

więcej

Wydarzenia

Warsztaty z pitchingu przez Panelem Ekspertów Hub of Talents 2

08/12/2021 14:30 - 15:30

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny zaprasza na otwarte szkolenie online, podczas których uczestnicy dowiedzą się zaprezentować swój pomysł w taki sposób, aby zwiększyć swoje szanse na wejście do platformy Hub of Talents 2. Szkolenie odbędzie się online, 8 grudnia (środa) w godzinach 14:30 - 15:30.

UX w mediach społecznościowych - Centroom Przedsiębiorczości #28

17/11/2021 16:30 - 18:30

17 listopada w godz. 16.30-18.30 zapraszamy do Centroom na szkolenie "UX w mediach społecznościowych - social media to nie tylko posty, jak wycisnąć z nich więcej?". Będzie mowa m.in. o tym jak wykorzystać funkcjonalność sklepu na Facebooku lub Instagramie, aby zwiększyć ruch i samą sprzedaż.

Nowe firmy

Easy Yachting Sp. z o.o

Start-up Easy Yachting projektuje kompleksowe rozwiązanie IT w sektorze turystyki. Innowacyjna aplikacja webowa ułatwia organizację wypoczynku na wodzie i wybrzeżu.

BIKEHUD

BikeHud jest to rozwiązanie, którego głównym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa cyklistów na drogach.

trójwymiarowi.pl

Firma specjalizuje się w technologiach addytywnych oraz w dziedzinach z nimi pokrewnych, m.in. projektowaniu przestrzennym czy skanowaniu 3d.

Partnerzy

Black Pearls Investment Sp. z o.o.

Black Pearls jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Kluczowy zespół funduszu stanowią polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach.

POLSKO AMERYKAŃSKA RADA WSPÓŁPRACY

Polsko Amerykańska Rada Współpracy (USPTC) to stowarzyszenie na rzecz współpracy Polska-USA w zakresie rozwoju wymiany gospodarczej, współpracy naukowej i rozwoju technologii.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco to światowy lider branży IT, który udowadniając, że połączenie dotychczas niepołączonych elementów przynosi zdumiewające rezultaty, pomaga firmom wykorzystać możliwości oferowane przez innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania.