Aktualności

EastMedia 2023 - festiwal inspiracji w e-marketingu

EastMedia 2023 - festiwal inspiracji w e-marketingu

01/12/2023 11:17

100 uczestników, 8 prelegentów, 8 praktycznych warsztatów i 4 prelekcje – tak w skrócie można podsumować EastMedia 2023, które odbyło się 24 listopada w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym. Była to konferencja pełna inspiracji do wykorzystania w dziedzinie marketingu internetowego. Rozszerzona formuła sprawiła, że uczestnicy wzięli udział w wartościowych warsztatach, które nadały praktyczny wymiar temu wydarzeniu.

więcej
EastMedia 2023: zyskaj praktyczną wiedzę i rozwijaj swoje umiejętności w marketingu internetowym

EastMedia 2023: zyskaj praktyczną wiedzę i rozwijaj swoje umiejętności w marketingu internetowym

06/11/2023 14:25

Marketing, zwłaszcza marketing internetowy, to dynamiczna dziedzina, która stale się rozwija i dostosowuje do nowych narzędzi oraz możliwości. Zapisz się na konferencję EastMedia 2023, by pozostać na bieżąco i śledzić aktualne trendy. 24 listopada 2023 w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym spotkaj się z praktykami, weź udział w warsztatach i zdobądź nową wiedzę, która pomoże Ci rozwinąć Twój biznes!

więcej
Relacja z warsztatu nt. skutecznej analizy danych w GA4

Relacja z warsztatu nt. skutecznej analizy danych w GA4

27/10/2023 12:07

W czwartkowy jesienny wieczór, 26 października 2023 roku, w biurze coworkingowym Centroom odbył się warsztat pt. „Analiza danych z GA4 może być szybka i prosta! Jakie raporty warto dodać do swojego GA4 i jak je zbudować krok po kroku?” To już drugie spotkanie w tym miesiącu, poświęcone narzędziu GA4, którego celem tym razem było zagłębienie się w analizę pozyskanych danych. Było dużo wiadomości technicznych, praktycznej wiedzy i wskazówek.

więcej

Wydarzenia

II tura warsztatów EastMedia: Kreatywność w kampaniach reklamowych. Po co i jak?

24/11/2023 14:30 - 16:30

Zapraszamy na warsztaty z kreatywności w kampaniach reklamowych, które odbędą się w ramach konferencji e-marketingowej EastMedia. Poprowadzi je Maciej Sawicki, Creative Consultant w White Bits, twórca strategii komunikacji m.in. dla takich marek jak Podlaskie Travel i Podlaskie, Rockstar, Skanska, Volvo i Frisco.

Nowe firmy

SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Autoryzowany Dostawca oprogramowania SOLIDWORKS, CAMWorks, 3DEXPERIENCE oraz MICROSOFT w zakresie rozwiązań CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. Jako oficjalny Dystrybutor i Partner SOLIDWORKS oraz CAMWorks prowadzi również certyfikowane szkolenia z obsługi programów w swoich Centrach Szkoleniowych w Polsce.

OWL IOT

Startup oferuje rozwiązanie oparte o dostępne technologie mobilne mechanizmy sztucznej inteligencji(AI) oraz rozszerzonej rzeczywistości(AR), które będzie stanowić wsparcie w profilaktyce raka skóry.

Partnerzy

Black Pearls Investment Sp. z o.o.

Black Pearls jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Kluczowy zespół funduszu stanowią polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach.

POLSKO AMERYKAŃSKA RADA WSPÓŁPRACY

Polsko Amerykańska Rada Współpracy (USPTC) to stowarzyszenie na rzecz współpracy Polska-USA w zakresie rozwoju wymiany gospodarczej, współpracy naukowej i rozwoju technologii.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco to światowy lider branży IT, który udowadniając, że połączenie dotychczas niepołączonych elementów przynosi zdumiewające rezultaty, pomaga firmom wykorzystać możliwości oferowane przez innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania.