Aktualności

SEE MY MODEL w Hub of Talents 2

SEE MY MODEL w Hub of Talents 2

24/11/2020 12:50

W ramach Hub of Talents 2, zespół See My Model zajmuje się tworzeniem aplikacji, która pozwoli na wyświetlanie dowolnych obiektów w rozszerzonej rzeczywistości. Będzie to niezwykle przydatne narzędzie dla wszystkich tych, którzy pracują z modelami 3D – architektów, projektantów czy producentów.

więcej
SCHEDDY w Hub of Talents 2

SCHEDDY w Hub of Talents 2

23/11/2020 11:00

W ramach Hub of Talents 2 zespół Scheddy rozwija narzędzie B2B automatyzujące jeden z kluczowych elementów procesu biznesowego każdej organizacji, jakim jest zatrudnianie pracowników. Działanie platformy opiera się na kalendarzu, który zbiera i generuje listę terminów, wśród których kandydat wybiera dogodną datę dla siebie, a następnie samodzielnie umawia się na spotkanie. Nie jest przy tym wymagany kontakt telefoniczny czy wymiana wielu e-maili - rozmowę można umówić, odwołać lub przełożyć korzystając z jednego linku.

więcej
WONDER REACTOR w Hub of Talents 2

WONDER REACTOR w Hub of Talents 2

20/11/2020 11:00

W ramach Hub of Talents 2 Wonder Reactor zmniejszy marnotrawstwo żywności i zadba o twoje odżywianie. Monika Piekarska wraz zespołem tworzy inteligentne eko-opakowania na produkty spożywcze.

więcej
Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

20/11/2020 10:57

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny zobowiązuje się zapewnić dostępność strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do serwisu internetowego bpnt.bialystok.pl.

więcej
UMS FUSION w Hub of Talents 2

UMS FUSION w Hub of Talents 2

18/11/2020 11:00

Ula, Michał i Szczepan to trójka przyjaciół, która postanowiła połączyć swoje talenty i zrobić coś wspólnie. Razem planują wyprodukować urządzenia wspomagające pracę w pasiekach.

więcej

Wydarzenia

Dzień otwarty Epi-Centrum Nauki [Wystawa Główna 18:00]

29/08/2020 18:00 - 20:00

Zapisz się na Dzień Otwarty w Epi-Centrum Nauki w Białymstoku.Ta rejestracja obejmuje zwiedzanie Wystawy Głównej w godzinach 18:00 - 20:00.Zapoznaj się z zasadami Dnia Otwartego, które znajdują się poniżej.

Nowe firmy

Easy Yachting Sp. z o.o

Start-up Easy Yachting projektuje kompleksowe rozwiązanie IT w sektorze turystyki. Innowacyjna aplikacja webowa ułatwia organizację wypoczynku na wodzie i wybrzeżu.

BIKEHUD

BikeHud jest to rozwiązanie, którego głównym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa cyklistów na drogach.

trójwymiarowi.pl

Firma specjalizuje się w technologiach addytywnych oraz w dziedzinach z nimi pokrewnych, m.in. projektowaniu przestrzennym czy skanowaniu 3d.

Partnerzy

Black Pearls Investment Sp. z o.o.

Black Pearls jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Kluczowy zespół funduszu stanowią polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach.

POLSKO AMERYKAŃSKA RADA WSPÓŁPRACY

Polsko Amerykańska Rada Współpracy (USPTC) to stowarzyszenie na rzecz współpracy Polska-USA w zakresie rozwoju wymiany gospodarczej, współpracy naukowej i rozwoju technologii.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco to światowy lider branży IT, który udowadniając, że połączenie dotychczas niepołączonych elementów przynosi zdumiewające rezultaty, pomaga firmom wykorzystać możliwości oferowane przez innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania.