Aktualności

Beauty App w Hub of Talents 2

Beauty App w Hub of Talents 2

18/05/2022 10:00

Beauty App planuje stworzyć aplikację o nazwie Beauty Special-Needs, skierowaną do osób z niepełnosprawnościami (OzN), umożliwiającą im wyszukiwanie specjalistycznych usług z branży beauty. OzN nie mogą skorzystać z pełnej oferty usługodawców przez m.in. ograniczenia architektoniczne.

więcej
EKOSZTORYSOWANIE w Hub of Talents 2

EKOSZTORYSOWANIE w Hub of Talents 2

16/05/2022 10:00

eKosztorysowanie to w pełni internetowa aplikacja, dostępna dla użytkowników poprzez przeglądarkę, z pełną bazą katalogową dla wszystkich branż, możliwością importu kosztorysów z dostępnych programów na rynku oraz integracją z najnowszymi bazami cen. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji oraz kilku nowym, innowacyjnym funkcjonalnościom umożliwi znacząco szybsze, łatwiejsze i efektywniejsze tworzenie kosztorysów. Stworzone dokumenty przechowywane są w chmurze z opcją ich współdzielenia, dając nowe możliwości zaawansowanej pracy zespołowej.

więcej
Hidri w Hub of Talents 2

Hidri w Hub of Talents 2

13/05/2022 10:00

Startup pracuje nad innowacyjnym rozwiązaniem pozwalającym na monitoring pokrycia zapotrzebowania organizmu na wodę. Projekt angażuje rozwiązania z dziedziny sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego pozwalającego na tworzenie personalizowanych rekomendacji kształtowania pożądanych nawyków.

więcej
4MAT w Hub of Talents 2

4MAT w Hub of Talents 2

11/05/2022 10:00

Projekt stworzony przez 4MAT, to marketplace dla powierzchni magazynowych. W pełni zautomatyzowany i minimalizujący formalności. Jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego biznesu: elastycznego, zmieniającego się dynamicznie, potrzebującego skutecznych i szybkich narzędzi bez długoterminowych zobowiązań. Rozwiązanie pomaga efektywnie wykorzystać nadwyżki przestrzeni magazynowej i dostarcza dodatkowych źródeł przychodu.

więcej
Szkolenie z prowadzenia spółek z o.o. i komandytowych w BPN-T

Szkolenie z prowadzenia spółek z o.o. i komandytowych w BPN-T

11/05/2022 09:30

Zastanawiasz się nad założeniem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością lub spółki komandytowej? A może prowadzisz działalność gospodarczą w innej formie, ale myślisz nad jej przekształceniem? Zapisz się na bezpłatne szkolenie z zakresu prowadzenia spółek z o.o. i komandytowych, które odbędzie się 17 maja br. w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym (BPN-T). Szkolenie poprowadzi ekspert z renomowanej kancelarii podatkowej Skłodowscy.

więcej

Wydarzenia

Demo Day – Poznaj projekty badawcze Politechniki Białostockiej

23/05/2022 09:00 - 12:30

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną projekty badawcze z Politechniki Białostockiej. Spotkanie odbędzie się 23 maja 2022 roku w godzinach 9:00 – 12:30 w Białostockim Parku Naukowo Technologicznym, a prelekcję podczas wydarzenia wygłosi prof. Waldemar Priebe - profesor chemii medycznej w Katedrze Terapii Doświadczalnej na University of Texas.

Kreatywność i koncentracja drogą do sukcesu - Centroom Przedsiębiorczości #31

28/04/2022 16:30 - 18:30

W obecnych czasach od przedsiębiorców, menedżerów, zwykłych pracowników oczekuje się kreatywności i innowacyjności. Co więcej, to dzięki tym cechom odnosi się sukcesy w biznesie. Chcesz rozwinąć swoją twórczość, ale nie wiesz jak?Zapraszamy 28 kwietnia do Centroom na warsztaty pt. „Kreatywność i koncentracja drogą do sukcesu”.

Nowe firmy

SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Autoryzowany Dostawca oprogramowania SOLIDWORKS, CAMWorks, 3DEXPERIENCE oraz MICROSOFT w zakresie rozwiązań CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. Jako oficjalny Dystrybutor i Partner SOLIDWORKS oraz CAMWorks prowadzi również certyfikowane szkolenia z obsługi programów w swoich Centrach Szkoleniowych w Polsce.

BIMLY

Bimly to aplikacja, która za rękę przeprowadzi Cię przez proces budowy domu lub remontu mieszkania.

OWL IOT

Startup oferuje rozwiązanie oparte o dostępne technologie mobilne mechanizmy sztucznej inteligencji(AI) oraz rozszerzonej rzeczywistości(AR), które będzie stanowić wsparcie w profilaktyce raka skóry.

Partnerzy

Black Pearls Investment Sp. z o.o.

Black Pearls jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Kluczowy zespół funduszu stanowią polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach.

POLSKO AMERYKAŃSKA RADA WSPÓŁPRACY

Polsko Amerykańska Rada Współpracy (USPTC) to stowarzyszenie na rzecz współpracy Polska-USA w zakresie rozwoju wymiany gospodarczej, współpracy naukowej i rozwoju technologii.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco to światowy lider branży IT, który udowadniając, że połączenie dotychczas niepołączonych elementów przynosi zdumiewające rezultaty, pomaga firmom wykorzystać możliwości oferowane przez innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania.