Aktualności

Green Vaccum Technologies w Hub of Talents 2

Green Vaccum Technologies w Hub of Talents 2

27/01/2023 11:00

Startup Green Vaccum Technologies pracuje nad stworzeniem innowacyjnego i multi funkcjonalnego urządzenia próżniowego do nanoszenia powłok utwardzających, chromowych oraz wzmacniających fizycznie i chemicznie. Rozwiązanie to jest konkurencyjne w stosunku do stosowanej obecnie technologii galwanicznej, gdyż może być zastosowane na wszystkich metalach i tworzywach sztucznych oraz szkle.

więcej
M-TECHNIK   w Hub of Talents 2

M-TECHNIK w Hub of Talents 2

25/01/2023 11:00

Innowacyjne rozwiązanie startupu z branży metalowo-maszynowej to uniwersalne ramię wysięgnikowe, montowane na ciągniku rolniczym z proporcjonalnym napędem hydraulicznym narzędzia.

więcej
Epi-Centrum nauki kolejny raz gra z WOŚP!

Epi-Centrum nauki kolejny raz gra z WOŚP!

24/01/2023 11:30

Z okazji 31 finału WOŚP przekazujemy* na licytację dwa wyjątkowe bilety rodzinne do Epi-Centrum Nauki (największego centrum popularyzacji nauki w Polsce Wschodniej), których nie ma w standardowej ofercie!

więcej
E-FLOW w Hub of Talents 2

E-FLOW w Hub of Talents 2

23/01/2023 11:00

Startup pracuje nad stworzeniem innowacyjnego na skalę europejską systemu wspomagającego sterowanie łodziami, opartego o wysokopoziomową architekturę usługową.

więcej
GRANDECODERS w Hub of Talents 2

GRANDECODERS w Hub of Talents 2

20/01/2023 11:00

Startup pracuje nad wszechstronną aplikacją mobilną Foodykit, służącą wsparciu rodziców w procesie rozszerzania diety niemowląt i małych dzieci.

więcej
PAPAFI w Hub of Talents 2

PAPAFI w Hub of Talents 2

19/01/2023 10:00

Startup Papafi pracuje nad stworzeniem innowacyjnej na skalę światową aplikacji mobilnej, opartej na mechanizmach grywalizacji, zachęcającej dzieci do czytania książek.

więcej

Wydarzenia

Jak zrozumieć swojego Klienta? - warsztaty z empatii - Centroom Przedsiębiorczości #36 w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

30/11/2022 16:30 - 18:30

Jakie są potrzeby Twego Klienta? Co stoi za jego decyzjami, że korzysta akurat z Twoich usług? I dlaczego? Pytania oczywiste. Odpowiedzi wcale już takie być nie muszą. Zapraszamy na warsztat z empatii pt. "Jak zrozumieć swojego Klienta?" z cyklu Centroom Przedsiębiorczości, który odbędzie się 30 listopada w coworku Centroom, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Demo Day #4 – Poznaj projekty badawcze Politechniki Białostockiej

28/11/2022 09:00 - 13:00

Zapraszamy do udziału w Demo Day, który odbędzie się 28 listopada 2022 r. w godzinach 9:00–13:00 w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym. Wydarzenie organizowane jest w ramach „Pilotażowego projektu dotyczącego rozwoju współpracy w zakresie B+R między biznesem a uczelniami”.

Nowe firmy

SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Autoryzowany Dostawca oprogramowania SOLIDWORKS, CAMWorks, 3DEXPERIENCE oraz MICROSOFT w zakresie rozwiązań CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. Jako oficjalny Dystrybutor i Partner SOLIDWORKS oraz CAMWorks prowadzi również certyfikowane szkolenia z obsługi programów w swoich Centrach Szkoleniowych w Polsce.

OWL IOT

Startup oferuje rozwiązanie oparte o dostępne technologie mobilne mechanizmy sztucznej inteligencji(AI) oraz rozszerzonej rzeczywistości(AR), które będzie stanowić wsparcie w profilaktyce raka skóry.

Partnerzy

Black Pearls Investment Sp. z o.o.

Black Pearls jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Kluczowy zespół funduszu stanowią polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach.

POLSKO AMERYKAŃSKA RADA WSPÓŁPRACY

Polsko Amerykańska Rada Współpracy (USPTC) to stowarzyszenie na rzecz współpracy Polska-USA w zakresie rozwoju wymiany gospodarczej, współpracy naukowej i rozwoju technologii.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco to światowy lider branży IT, który udowadniając, że połączenie dotychczas niepołączonych elementów przynosi zdumiewające rezultaty, pomaga firmom wykorzystać możliwości oferowane przez innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania.