Aktualności

Sztuczna inteligencja w praktyce: Nie przegap konferencji HOT.AI i poznaj sukcesy startupów z regionu!

Sztuczna inteligencja w praktyce: Nie przegap konferencji HOT.AI i poznaj sukcesy startupów z regionu!

29/05/2023 12:10

Czy chcesz dowiedzieć się, jak sztuczna inteligencja zmienia świat i jak możesz wykorzystać jej potencjał w swoim biznesie? Jeśli tak, to nie możesz przegapić bezpłatnej konferencji HOT.AI, która odbędzie się 12 czerwca br. w Białymstoku. To wyjątkowe wydarzenie zamykające projekt Hub of Talents 2, który przez cztery lata pomógł 274 pomysłodawcom w rozwinięciu innowacyjnych startupów.

więcej
ROBODROB    w Hub of Talents 2

ROBODROB w Hub of Talents 2

22/05/2023 10:30

Robodrob opracowuje półautomatyczny system zawieszania kurczaka, który zapewni redukcję pracujących przy rozładunku żywca o połowę, jednocześnie poprawiając warunki ich pracy tak znacznie, że pomysłodawcy przewidują na tym stanowisku feminizację.

więcej
Warsztaty regionalne programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej

Warsztaty regionalne programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej

22/05/2023 08:39

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Białostocki Park Naukowo-Technologiczny zaprasza na spotkanie informacyjno-warsztatowe dotyczące wsparcia z programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027. Spotkanie skierowane jest również do przedsiębiorców zainteresowanych wsparciem z programu.

więcej
Podbijamy niebo na warsztatach modelarstwa kosmicznego   - Pułap 300 metrów!

Podbijamy niebo na warsztatach modelarstwa kosmicznego - Pułap 300 metrów!

17/05/2023 10:06

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny oraz Polskie Towarzystwo Rakietowe zapraszają wszystkich miłośników modelarstwa kosmicznego na kolejne emocjonujące warsztaty. Tym razem dwudniowe (26-27 maja). Nadszedł czas, aby wkroczyć na wyższy poziom i podjąć się konstrukcji rakiet zdolnych do osiągnięcia pułapu aż 300 metrów!

więcej

Wydarzenia

HOT.AI - Konferencja zamykająca platformę Hub of Talents 2

12/06/2023 11:00 - 16:00

Chcesz dowiedzieć się, jak sztuczna inteligencja zmienia świat i jak możesz wykorzystać jej potencjał w swoim biznesie? Jeśli tak, to nie możesz przegapić bezpłatnej konferencji HOT.AI, która odbędzie się 12 czerwca br. w Białymstoku. To wyjątkowe wydarzenie zamykające projekt Hub of Talents 2, który przez cztery lata pomógł 274 pomysłodawcom w rozwinięciu innowacyjnych startupów.

Wiosenne warsztaty modelarstwa kosmicznego - Pułap 300 metrów!

26 - 27/05/2023 16:00 - 12:00

Gotowi na galaktyczną przygodę? Wszystkich pasjonatów modelarstwa kosmicznego oraz tych, którzy marzą o budowie większych rakiet, zapraszamy na dwudniowe warsztaty, podczas których pułap 300 metrów stanie się rzeczywistością! Zdobędziecie wiedzę i praktyczne umiejętności potrzebne do konstrukcji rakiet średniej wielkości z silnikami klasy F. Czy jesteście gotowi na ekscytujące starty, gdzie wasze modele wzbiją się w przestworza, by następnie na spadochronach powrócić na Ziemię? Zapiszcie się już dziś i zbudujcie własną rakietę - niebo jest granicą!

Podatki dla informatyków w praktyce — szkolenie

27/04/2023 11:00 - 12:30

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozliczeń podatkowych dotyczących pracowników branży IT? Zapisz się na bezpłatne szkolenie stacjonarne poświęcone tym aspektom, które odbędzie się 27 kwietnia br. w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym.

Nowe firmy

SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Autoryzowany Dostawca oprogramowania SOLIDWORKS, CAMWorks, 3DEXPERIENCE oraz MICROSOFT w zakresie rozwiązań CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. Jako oficjalny Dystrybutor i Partner SOLIDWORKS oraz CAMWorks prowadzi również certyfikowane szkolenia z obsługi programów w swoich Centrach Szkoleniowych w Polsce.

OWL IOT

Startup oferuje rozwiązanie oparte o dostępne technologie mobilne mechanizmy sztucznej inteligencji(AI) oraz rozszerzonej rzeczywistości(AR), które będzie stanowić wsparcie w profilaktyce raka skóry.

Partnerzy

Black Pearls Investment Sp. z o.o.

Black Pearls jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Kluczowy zespół funduszu stanowią polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach.

POLSKO AMERYKAŃSKA RADA WSPÓŁPRACY

Polsko Amerykańska Rada Współpracy (USPTC) to stowarzyszenie na rzecz współpracy Polska-USA w zakresie rozwoju wymiany gospodarczej, współpracy naukowej i rozwoju technologii.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco to światowy lider branży IT, który udowadniając, że połączenie dotychczas niepołączonych elementów przynosi zdumiewające rezultaty, pomaga firmom wykorzystać możliwości oferowane przez innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania.