Zbudować zespół – oto jest wyzwanie

Czy warto tworzyć zespoły? Być może praca w pojedynkę jest efektywniejsza? Nad tego typu kwestiami pochylali się uczestnicy warsztatów z Team Building, które były trzecim już spotkaniem szkoleniowym cyklu Centroom Przedsiębiorczości. Warsztaty odbyły się 25 kwietnia w biurze coworkingowym Centroom.

„Podważajcie, pytajcie, szukajcie odpowiedzi” – konferencja EastMedia 2017 za nami

W piątek 21 kwietnia przestrzeń Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego od porannych godzin przeżywała oblężenie osób gotowych na złapanie marketingowego bakcyla albo też pogłębienie obecnego stanu wiedzy. Drzwi BPN-T właściwie się nie zamykały przez ponad dziewięć godzin, podczas których trwały warsztaty i wykłady w ramach EastMedia 2017.

Kolokacja serwerów w BPN-T

Chcesz obniżyć koszty budowy i eksploatacji własnej infrastruktury informatycznej? Skorzystaj z przestrzeni w szafach serwerowych Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Piknik Naukowy w ramach XV edycji PFNiS

Przed nami XV edycja Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki! W związku z tym zapraszamy 22 maja br. na Piknik Naukowy do Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, gdzie na uczestników będzie czekać mnóstwo atrakcji!

Kolejne dofinansowania dla startupów Hub of Talents

Innowacyjny startup z Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego otrzymał wsparcie w wysokości blisko 800 tys. zł na rozwój swojego produktu - Tesla Boat, czyli nowoczesnej, wielofunkcyjnej łodzi rekreacyjnej.

Aktualności

Zbudować zespół – oto jest wyzwanie

Zbudować zespół – oto jest wyzwanie

27/04/2017 12:55

Czy warto tworzyć zespoły? Być może praca w pojedynkę jest efektywniejsza? Nad tego typu kwestiami pochylali się uczestnicy warsztatów z Team Building, które były trzecim już spotkaniem szkoleniowym cyklu Centroom Przedsiębiorczości. Warsztaty odbyły się 25 kwietnia w biurze coworkingowym Centroom.

więcej
WORKPLACE WELLNESS w Hub of Talents

WORKPLACE WELLNESS w Hub of Talents

18/04/2017 08:21

Stan zdrowia człowieka bezpośrednio przekłada się na efektywność wykonywanej przez niego pracy. Coraz częściej związek ten zauważają pracodawcy, którzy inwestują w usługi związane z poprawą jakości życia w miejscu pracy. Workplace Wellness Sp. z o.o. to firma, która świadczyć będzie usługi z zakresu corporate wellness, a więc zarządzania zdrowiem, kondycją, motywacją i dobrym samopoczuciem pracowników podczas godzin pracy.

więcej
Zbudować rakietę od zera? – relacja z Nocy Jurija w BPN-T

Zbudować rakietę od zera? – relacja z Nocy Jurija w BPN-T

13/04/2017 11:25

Jak było? Kosmicznie! Tak jednym słowem można podsumować warsztaty z modelarstwa kosmicznego, jakie odbyły się w ramach Nocy Jurija 12 kwietnia w Białostockiem Parku Naukowo-Technologicznym. Na samym modelowaniu rakiet się nie skończyło, bo uczestnicy wypuścili je w przestrzeń, obserwując ich trajektorię lotu na nocnym niebie.

więcej
Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

13/04/2017 08:29

Wielkanocne życzenia spokoju i pokoju w sercach.Niech ten świąteczny czas wniesie do codzienności wiosenną radość i nadzieję.Abyśmy wszyscy potrafili dostrzegać wokół siebie to, co najważniejsze- życzy -Dyrekcja BPN-T wraz z zespołem.

więcej

Wydarzenia

Photoshop - kreatywne projektowanie graficzne

22/05/2017 16:00 - 19:00

Poznaj podstawowe techniki pracy z grafiką bitmapową podczas szkolenia z programu Adobe Photoshop, zorganizowanego w BPN-T w ramach XV edycji Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.

Piknik Naukowy 2017 - warsztaty rakietowe w BPN-T

22/05/2017 13:00 - 17:00

Skonstruuj swoją własną kartonową rakietę wyposażoną w silnik i wystrzel ją w powietrze podczas Pikniku Naukowego w BPN-T, w ramach XV edycji Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.

Centroom Przedsiębiorczości #3

25/04/2017 16:30 - 18:00

To już 3 spotkanie w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości. Jeden człowiek jest w stanie wymyślić nową usługę lub produkt, jednak to zespół swoją pracą i połączeniem talentów potrafi wprowadzić go na rynek i komercjalizować. Jak zbudować wymarzony team? Dowiecie się na warsztatach w Centroom 25 kwietnia!

Nowe firmy

Tlenet

Tlenet zajmuje się tworzeniem dedykowanego oprogramowania służącego automatyzacji procesów biznesowych.

Bravilor Bonamat

Bravilor Bonamat to największy w Europie producent ekspresów przelewowych. Nasze urządzenia są dostępne na całym świecie.

Recovery PC

RECOVERY PC rozpoczęło swoją działalność w 2015 roku. Jest to dynamicznie rozwijające się Laboratorium Odzyskiwania Danych , które cały czas podnosi swoje kwalifikacje aby być w czołówce za najnowszymi trendami w zakresie odzyskiwania danych.

Partnerzy

Black Pearls Investment Sp. z o.o.

Black Pearls jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Kluczowy zespół funduszu stanowią polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach.

POLSKO AMERYKAŃSKA RADA WSPÓŁPRACY

Polsko Amerykańska Rada Współpracy (USPTC) to stowarzyszenie na rzecz współpracy Polska-USA w zakresie rozwoju wymiany gospodarczej, współpracy naukowej i rozwoju technologii.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco to światowy lider branży IT, który udowadniając, że połączenie dotychczas niepołączonych elementów przynosi zdumiewające rezultaty, pomaga firmom wykorzystać możliwości oferowane przez innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania.