Aktualności

AISET w Hub of Talents 2

AISET w Hub of Talents 2

14/05/2021 10:00

W Polsce dziennie bada się setki wyrobów budowlanych - niestety większość z badań trafia do szuflady i nie jest dalej analizowana. Startup AISET ma pomysł jak to zmienić!

więcej
SEAWARENESS w Hub of Talents 2

SEAWARENESS w Hub of Talents 2

12/05/2021 10:00

Pomysł startupu to wieszak obrotowy do gaśnic. Jest to innowacyjny wynalazek, który ma na celu ułatwienie procesu utrzymywania gaśnicy proszkowej w ciągłej przydatności do jej wykorzystania oraz eliminację możliwości powstawania powikłań zdrowotnych pracownika. Wieszak powstał głównie z myślą o ochronie zdrowia osób, które zajmują się inspekcjami gaśnic przeciwpożarowych. Jest bardzo prosty w obsłudze - dzięki zastosowanym elementom nie trzeba używać dużej siły w trakcie kontroli gaśnicy.

więcej
Worker-PRO  w Hub of Talents 2

Worker-PRO w Hub of Talents 2

10/05/2021 10:00

Worker-PRO to aplikacja, której zadaniem jest tworzenie nowych, bardziej wydajnych schematów pracy firm montażowych, automatyzacja podstawowych czynności, np. automatyczne tworzenia dokumentów i ich automatyczna wysyłka, czy efektywniejsze planowanie i przydzielanie pracy jak i kontrola realizacja zadań firmowych przez poszczególnych pracowników.

więcej
KIDS NAVI w Hub of Talents 2

KIDS NAVI w Hub of Talents 2

07/05/2021 10:00

Zaplanuj.co to booking.com z atrakcjami dla dzieci. Portal oraz aplikacja mobilna umożliwią rodzicom szybkie znalezienie rozrywki i opcji konstruktywnego spędzania czasu dla swoich dzieci.

więcej

Wydarzenia

Noc muzeów w Epi-Centrum Nauki (Wystawa Główna)

15/05/2021 19:00 - 21:00

W ramach tegorocznej Nocy Muzeów będziecie mogli zapoznać się z atrakcjami i ofertą edukacyjną Epi-Centrum Nauki bez biletu! Już teraz zapisz się na nocne zwiedzanie Wystawy Głównej w sobotę 15 maja 2021 r. w godzinach 19:00–21:00.

Noc muzeów w Epi-Centrum Nauki (Strefa Małego Odkrywcy)

15/05/2021 19:00 - 21:00

W ramach tegorocznej Nocy Muzeów będziecie mogli zapoznać się z atrakcjami i ofertą edukacyjną Epi-Centrum Nauki bez biletu! Już teraz zapisz się na nocne zwiedzanie Strefy Małego Odkrywcy w sobotę 15 maja 2021 r. w godzinach 19:00–21:00.

Nowe firmy

Easy Yachting Sp. z o.o

Start-up Easy Yachting projektuje kompleksowe rozwiązanie IT w sektorze turystyki. Innowacyjna aplikacja webowa ułatwia organizację wypoczynku na wodzie i wybrzeżu.

BIKEHUD

BikeHud jest to rozwiązanie, którego głównym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa cyklistów na drogach.

trójwymiarowi.pl

Firma specjalizuje się w technologiach addytywnych oraz w dziedzinach z nimi pokrewnych, m.in. projektowaniu przestrzennym czy skanowaniu 3d.

Partnerzy

Black Pearls Investment Sp. z o.o.

Black Pearls jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Kluczowy zespół funduszu stanowią polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach.

POLSKO AMERYKAŃSKA RADA WSPÓŁPRACY

Polsko Amerykańska Rada Współpracy (USPTC) to stowarzyszenie na rzecz współpracy Polska-USA w zakresie rozwoju wymiany gospodarczej, współpracy naukowej i rozwoju technologii.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco to światowy lider branży IT, który udowadniając, że połączenie dotychczas niepołączonych elementów przynosi zdumiewające rezultaty, pomaga firmom wykorzystać możliwości oferowane przez innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania.