Aktualności

Jak z pomocą Internetu zdobyć klientów w nowej rzeczywistości?

Jak z pomocą Internetu zdobyć klientów w nowej rzeczywistości?

21/09/2021 11:44

Wybierając się w internetową podróż w poszukiwaniu nowych klientów, bardzo często skupiamy się na celu zamiast na poszczególnych etapach tej wyprawy. Łatwo jest w ten sposób przegapić istotne szczegóły, dzięki którym możemy nasz cel osiągnąć znacznie szybciej i z lepszym skutkiem.

więcej
Zacznij od Content Marketingu  - warsztaty w Centroom

Zacznij od Content Marketingu - warsztaty w Centroom

21/09/2021 09:43

Prowadzisz sklep internetowy i próbujesz dotrzeć do nowych klientów? Chcesz, aby Twoja firma zaistniała w internecie, ale Twój budżet marketingowy jest ograniczony? Postaw na content marketing i przyjdź 30 września na szkolenie do Centroom.

więcej
Strategia cenowa - psychologia ustalania cen

Strategia cenowa - psychologia ustalania cen

14/09/2021 09:35

Zastanawiasz się jak wycenić swoją usługę lub produkt? Jak wyjść obronną ręką z wojny cenowej? Odpowiedź na te pytania uzyskasz podczas szkolenia z Pawłem Tkaczykiem, marketingowym guru i psychologiem podejmowania decyzji.

więcej
Galeria zdjęć z 1. urodzin Epi-Centrum Nauki

Galeria zdjęć z 1. urodzin Epi-Centrum Nauki

01/09/2021 11:23

W dniach 27-29 sierpnia 2021 r. Epi-Centrum Nauki obchodziło swoje 1. urodziny. W ciągu 3 dni, w 6 interesujących spotkaniach uczestniczyło ok. 280 uczestników. W tym czasie ponad 1000 osób skorzystało ze standardowej oferty centrum, wzbogaconej o pokazy interaktywne oraz prezentację gadów i pająków.

więcej

Wydarzenia

Centroom Przedsiębiorczości #26 - "Content Marketing"

30/09/2021 16:30 - 18:30

30 września w godz. 16.30-18.30 zapraszamy na szkolenie z marketingu treści. Będzie można dowiedzieć się, jak dotrzeć do nowych klientów i zaistnieć w Internecie, przy ograniczonym budżecie marketingowym.

Strategia cenowa - psychologia ustalania cen

28/09/2021 08:00 - 16:00

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie prowadzone przez Pawła Tkaczyka pt. "Strategia cenowa - psychologia ustalania cen" w dniu 28 września w godzinach 8.00-16.00. Szkolenie odbędzie się w formie stacjonarnej w Białostockim Parku Naukowo Technologicznym i jest realizowane w ramach programu Hub of Talents 2.

Nowe firmy

Easy Yachting Sp. z o.o

Start-up Easy Yachting projektuje kompleksowe rozwiązanie IT w sektorze turystyki. Innowacyjna aplikacja webowa ułatwia organizację wypoczynku na wodzie i wybrzeżu.

BIKEHUD

BikeHud jest to rozwiązanie, którego głównym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa cyklistów na drogach.

trójwymiarowi.pl

Firma specjalizuje się w technologiach addytywnych oraz w dziedzinach z nimi pokrewnych, m.in. projektowaniu przestrzennym czy skanowaniu 3d.

Partnerzy

Black Pearls Investment Sp. z o.o.

Black Pearls jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Kluczowy zespół funduszu stanowią polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach.

POLSKO AMERYKAŃSKA RADA WSPÓŁPRACY

Polsko Amerykańska Rada Współpracy (USPTC) to stowarzyszenie na rzecz współpracy Polska-USA w zakresie rozwoju wymiany gospodarczej, współpracy naukowej i rozwoju technologii.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco to światowy lider branży IT, który udowadniając, że połączenie dotychczas niepołączonych elementów przynosi zdumiewające rezultaty, pomaga firmom wykorzystać możliwości oferowane przez innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania.