Aktualności

STS - Secure Transfer at Sea w Hub of Talents

STS - Secure Transfer at Sea w Hub of Talents

23/03/2017 08:15

Transport ludzi pomiędzy obiektami oceanotechnicznymi, czyli np. statkami wiąże się z ogromnym ryzykiem. Rozwiązaniem tego problemu jet Robotrap, czyli platforma która umożliwi przechodzenie ludzi pomiędzy statkami i platformą offshore w sposób bezpieczny, szybki i wydajny.

więcej
Warsztaty w Wojewódzkim Urzędzie Pracy

Warsztaty w Wojewódzkim Urzędzie Pracy

21/03/2017 09:32

Od 4 kwietnia 2017 r. Wojewódzki Urząd Pracy rozpoczyna w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej nowy warsztat pt. „Coaching przedsiębiorczości drogą do sukcesu”, z wykorzystaniem elementów fińskiej metody szkoleniowej o nazwie „TOY-model”.

więcej

Wydarzenia

EastMedia 2017

21/04/2017 10:00 - 20:00

Zapraszamy na III edycję EastMedia, czyli największą i najbardziej rozpoznawalną w północno-wschodniej Polsce konferencję o tematyce marketingowej, która odbędzie się w 21 kwietnia 2017 r. w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym. W poprzednich edycjach uczestniczyło łącznie blisko 400 uczestników oraz 22 prelegentów – znanych praktyków branżowych.

Noc Jurija w BPN-T

12/04/2017 13:36

12 kwietnia w tzw. Noc Jurija, w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym, odbędą się 5-godzinne warsztaty modelarstwa kosmicznego. Uczestnicy zbudują modele wyposażone w mikro oświetlenie LED, które wystartują o zmierzchu. Dzięki temu ich trajektoria lotu będzie dobrze widoczna.

Centroom Przedsiębiorczości #2

28/03/2017 16:30 - 18:00

Już 28 marca (wtorek) organizujemy kolejne warsztaty z cyklu Centroom Przedsiębiorczości! Tym razem uczestnicy będą pracować nad rozwinięciem w sobie cech idealnego przedsiębiorcy.

Nowe firmy

iAutomatyka s.c.

iAutomatyka.pl to portal, w którym udostępniamy nowoczesny, przejrzysty i innowacyjny katalog pozwalający sprawnie zaprezentować działalność firm branżowych jak i promować je w niemal każdym obszarze działalności.

YMIR sp. z o.o.

YMIR jest firmą biotechnologiczną, specjalizującą się w genetyce molekularnej. Oferujemy szkolenia dla laboratoriów, pomagamy wprowadzać nowe metody analityczne i rozwiązywać problemy techniczne.

Enkaro s.c.

Głównym kierunkiem działania są kompleksowe usługi w zakresie przygotowania, realizacji i nadzoru inwestycji związanych z wykonawstwem nowoczesnych obiektów sieci i instalacji gazowych.

Partnerzy

Black Pearls Investment Sp. z o.o.

Black Pearls jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Kluczowy zespół funduszu stanowią polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach.

POLSKO AMERYKAŃSKA RADA WSPÓŁPRACY

Polsko Amerykańska Rada Współpracy (USPTC) to stowarzyszenie na rzecz współpracy Polska-USA w zakresie rozwoju wymiany gospodarczej, współpracy naukowej i rozwoju technologii.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco to światowy lider branży IT, który udowadniając, że połączenie dotychczas niepołączonych elementów przynosi zdumiewające rezultaty, pomaga firmom wykorzystać możliwości oferowane przez innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania.