Tlenet – nowa firma w BPN-T

Tlenet – nowa firma w BPN-T

10/05/2017 14:24 przez Barbara Supińska Aktualności Z życia firm

Chcesz ograniczyć koszt prowadzenia firmy? Tlenet w tym pomoże. U naszego rezydenta zamówisz dedykowane oprogramowania do automatyzacji procesów biznesowych, szczególnie w obszarach zarządzania, sprzedaży oraz marketingu.

Parkową społeczność wzbogacił nowy podmiot - Tlenet. Oferuje szeroki wachlarz usług z branży IT oraz marketingu. Pracuje też nad pierwszą usługą car-sharingu w Białymstoku i jedną z pierwszych w Polsce.

Nasza oferta obejmuje taki zakres jak budowa stron i sklepów internetowych poprzez grafikę, prowadzenie kampanii marketingowych, aż po tworzenie dedykowanych systemów oraz aplikacji mobilnych. Posiadamy również autorskie rozwiązania które oferujemy w systemach abonamentowych” – opowiada Paweł Karpowicz, Założyciel Tlenet

W świecie, w którym wiele firm stawia na specjalizację, Tlenet wyróżnia się właśnie kompleksowością. Oprócz rozwiązań IT, oferuje szkolenia i kampanie marketingowe.

Otwarci na współpracę z innymi firmami

Firma, jak przyznają jej członkowie, nie boi się wyzwań i jest otwarta na nieszablonowe projekty oraz współpracę z przedsiębiorstwami działającymi w innych branżach. Tlenet wierzy, że wspólnymi siłami można wykreować inteligentne przedmioty codziennego użytku.

Na pytanie, dlaczego wybrali akurat BPN-T na swoją siedzibę, odpowiadają:

Cenimy sobie możliwość współpracy oraz wymiany doświadczeń z innymi firmami znajdującymi się w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym. Dodatkowym atutem jest możliwość uczestnictwa w szkoleniach dostosowanych do potrzeb branży technologicznej, a dostęp do sal konferencyjnych pozwala na przyjmowanie klientów i kontrahentów w komfortowych warunkach - dodaje Paweł Karpowicz.

Autorskie rozwiązania w trakcie testów

Tlenet jest właśnie na etapie testowania autorskiego systemu car-sharingowego. Już w drugim kwartale 2017 roku planuje otworzyć pierwszą usługę car-sharingu w Białymstoku i jedną z pierwszych w Polsce.

Szukasz nowych wyzwań?

Podejmij wyzwanie i stań się częścią zgranego, otwartego oraz prężnie rozwijającego się zespołu. Tlenet szuka osób na stanowiska: Graphic Desinger, Backend developer oraz  Frontend developer. Więcej informacji na stronie: tlenet.pl/kariera/.