Klip promujący RiftCat sp. z o.o.

Klip promujący RiftCat sp. z o.o.

20/03/2017 08:08 przez Adam Gardocki Aktualności Z życia firm

W ubiegły piątek zespół RiftCat sp. z o.o. kręcił spot, promujący tworzony przez nich produkt - VRidge. 

VRidge to aplikacja mobilna, przy pomocy której posiadacze smartfonów działających w oparciu o system operacyjny Android mogą przenieść swoją rozgrywkę z urządzeń stacjonarnych tj. komputery, czy laptopy do wirtualnej rzeczywistości (VR), bez konieczności zakupu drogiego osprzętu tj. Oculus Rift czy HTC Vive. 

Do nagrania wykorzystaliśmy profesjonalne urządzenia tj. siedzisko wyścigowe, wytwornice dymu, czy dmuchawy. Mamy nadzieję, że dzięki temu finalna produkcja zrobi wrażenie na widzach i rozejdzie się viralowo w Internecie - podsumował Marek Antoniuk - CEO RiftCat.

RiftCat jest platformą sprzedażową z dedykowanymi rozwiązaniami pod wirtualną rzeczywistość dla gier w wirtualnej rzeczywistości, która umożliwia szybkie odnalezienie gier i aplikacji stworzonych pod hełmy VR. Zarządza ona twoimi grami w jednym miejscu, sprawia, iż cały proces ściągania i instalacji jest najprostszy jak to możliwe, a innowacyjny tryb wirtualnej rzeczywistości pozwala obsługiwać całą platformę RiftCat bez zdejmowania swojego hełmu VR.