IndyGo! media - nowy rezydent w BPN-T

IndyGo! media - nowy rezydent w BPN-T

09/06/2017 08:35 przez Katarzyna Dobrzyńska Aktualności Z życia firm

Agencja kreatywna IndyGo! media jest kolejną firmą, która dołączyła do społeczności Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego. Nasz nowy rezydent specjalizuje się w nietypowych metodach promocji – przyciągających uwagę i zapadających na długo w pamięci.

IndyGo! media na rynku wyróżnia się adaptacją rozrywki na potrzeby reklamy. Z charakteru i wizerunku firmy kreuje brand-bohatera, którego przygody przedstawia w formie komiksu. Agencja oferuje również możliwość stworzenia gry komputerowej, której akcja rozgrywa się w siedzibie firmy i związana jest z jej profilem działalności. Wszystko to dzięki nowatorskim narzędziom marketingowym – ekskluzywnym V.Space.R i specjalistycznej usłudze Brand Hero. 

Ważne dla nas było to, że Białostocki Park Naukowo-Technologiczny organizuje wiele eventów i wydarzeń związanych z rozwojem swoich lokatorów. Pozytywna otoczka biznesowa Parku to ogromnie ważny atut przy doborze biura, zwłaszcza dla takiej firmy jak my. Wielu naszych partnerów także posiada już tu swoją siedzibę. Poza tym, słyszeliśmy że fotele są bardzo wygodne :) - komentuje dołączenie do BPN-T Damian Zajko, współwłaściciel IndyGo! media.

Agencja działa na rynku już od kilku lat. Tworzy zarówno indywidualne projekty graficzne dla pasjonatów i startupów, ale i pełne kampanie reklamowe dla firm. Kreuje również wizerunki dla firm i instytucji z najróżniejszych branż – od medycyny, przez muzealnictwo, po wzornictwo przemysłowe. 

IndyGo! media zaczęło swoją działalność jako autorska agencja projektowa Damiana Zajko –twórcy chociażby niezwykłego autokaru drużyny Jagiellonii Białystok. IndyGo! media pomagało w kampanii kickstartowej robota Photona, który również należy do naszej społeczności. Oprócz tego, firma współprojektuje onkologicznego robota dla dzieci – Bobota, budowanego razem z Grupą Technologii Mobilnych z Politechniki Białostockiej. Za ten projekt została im przyznana nagroda Technotalent 2016. 

Od niedawna IndyGo! media wkracza w strefę gier VR. Pierwszym dużym projektem była seria gier dla Politechniki Białostockiej. Kandydat na studenta przenosi się wirtualnie na teren kampusu, poznając w rozrywkowy sposób najważniejsze aspekty związane z uczelnią. Gry cieszą się ogromnym zainteresowaniem podczas eventów, targów oraz innych imprez gdzie wystawia się Politechnika, a nieskończenie wielki tłum młodzieży chętnej do rozwiązywania cyfrowych zagadek i wyzwań udowadnia skuteczność nowoczesnych sztuk promocji.  

Więcej informacji o firmie na: www.indygo-media.pl.