Z życia firm

Prezentacja Pojazdu CRISTAL w BPN-T

Aktualności Z życia firm 17/05/2019 09:23

Białostoczanie mogą sprawdzić możliwości w pełni elektrycznego autobusu marki „Cristal” firmy LOHR Industrie. „Cristal” o gabarytach zbliżonych do samochodu osobowego może być uzupełnieniem form transportu masowego zapewniając obsługę na ostatnich odcinkach podróży pasażerów i nie tylko, adaptując się zarówno w korkach jak i ciasnych uliczkach. Prezentacja autobusu odbyła się 16 maja 2019 r. na na terenie Parku Naukowo-Technologicznego w Białymstoku przy ulicy Żurawiej 71.

więcej

Firmy z BPN-T z Nagrodami Polskiej Branży Druku 3D 2018

Aktualności Z życia firm 01/03/2019 14:14

V-ta edycja plebiscytu Nagrody Polskiej Branży Druku 3D okazała się szczęśliwa dla dwóch firm z Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego. Startup Technology Applied uzyskał II miejsce w kategorii Najlepsza Polska Firma Usługowa Roku 2018. BIBUS MENOS, firma z oddziałem w BPN-T, uzyskała tytuł Najlepszego Polskiego Dystrybutora Przemysłowych Drukarek 3D Roku 2018.

więcej

Startup z BPN-T unowocześnia komunikację miejską w Polsce

Aktualności Z życia firm 05/02/2019 13:10

Ok. 300 tys. kontroli biletów zakodowanych na Białostockiej Karcie Miejskiej udało się przeprowadzić po wprowadzeniu w ubiegłym roku w Urzędzie Miejskim w Białymstoku aplikacji ‘Inspektor’. Rozwiązanie zostało zaprojektowane i wdrożone przez zespół BEESSET, który na co dzień pracuje w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym. Jednak działalność firmy nie obejmuje tylko rynku lokalnego – Systemy Dynamicznej Informacji Pasażerskiej startupu zaimplementowane zostały już w Żywcu, Tomaszowie Mazowieckim czy też Bielsko-Białej.

więcej

Szkolenia przetwórstwa tworzyw sztucznych w BPN-T

Aktualności Z życia firm 02/10/2018 15:11

Szkolenia EXPERTEAM to dwudniowe kursy przeznaczone dla osób pracujących w zakładach przetwórstwa tworzyw sztucznych i osób indywidualnych, które chcą podnieść swoje kwalifikacje. Firma szkoli zarówno teoretycznie, jak i praktycznie, a wykłady prowadzone są przez doświadczona kadrę profesjonalistów. Startup ma siedzibę w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym.

więcej