Startup Kalendarz

Szkolenie "IDEA-lna Marka - emocje kluczem do sukcesu"

05/04/2019 18:00 - 21:00

Na szkoleniu "IDEA-lna Marka" dowiesz się jak wykorzystać emocje w budowaniu marki firmy. Jak odszukać i zaimplementować ideę do swojej firmy i za jej pomocą przyciągać klientów na stałe, a nie tylko na pojedyncze transakcje. Poznasz system komunikacji zwiększający zainteresowanie np. postami na Facebooku. Dowiesz się dlaczego i skąd mamy biologiczne predyspozycje podążania za ideą i jak je wykorzystać w sprzedaży.

więcej

Centroom Przedsiębiorczości #21 - "Jak odwrócić myślenie o zarządzaniu firmą o 180 stopni na przykładzie turkusowych organizacji"

18/03/2019 16:30 - 18:30

XXI spotkanie z cyklu Centroom Przedsiębiorczości odbędzie się 18 marca 2019 roku. Na warsztatach uczestnicy dowiedzą się jak zarządzać firmą w tzw. turkusowym modelu. Opiera się on na poczuciu sensu wśród pracowników i podejmowaniu przez nich autonomicznych decyzji. Prowadzącym spotkanie będzie Przemysław Pruszyński, doświadczony i wszechstronny lider, który umiejętności zarządzania ludźmi zdobywał w międzynarodowych korporacjach, takich jak Heineken, Whirlpool, IKEA, Inwido.

więcej