www-jak to jest zrobione? gr.1

www-jak to jest zrobione? gr.1
15/01/2017 Zapisy zakończone

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

Masz 13-16 lat i chciałbyś umieć zbudować swoją własną stronę www? Zapisz się na darmowe zajęcia w BPN-T, a dowiesz się jak to zrobić.

WWW - JAK TO JEST ZROBIONE

13-16 lat

Co zyskasz?:

Podczas kursu poznasz budowę tego z czym stykamy się niemalże na co dzień w Internecie – aplikacji i stron internetowych. Jeśli do tej pory słowa takie jak HTML, CSS, Javascript stanowiły zagadkę – po zajęciach ulegnie to zmianie. Wykorzystując gotowe moduły, niczym z klocków lego, spróbujemy wspólnymi siłami zbudować swoją pierwszą witrynę internetową!

Podczas trwania warsztatów dla nastolatków, zapraszamy chętnych rodziców na wykład pt. "Programowanie trzecim językiem obcym", który poprowadzi Marcin Zajkowski trener WOW School.

Zajęcia z programowania poprowadzą doświadczeni specjaliści z WOW SCHOOL, według autorskich programów, dostosowanych do różnych grup wiekowych i różnych poziomów.

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Zapisanie się na zajęcia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku utrwalonego w postaci zdjęć lub nagrań video, w celach promocyjnych Organizatora. Zgoda ta obowiązuje zarówno na czas trwania warsztatów, jak i po ich zakończeniu.

Do zobaczenia 15 stycznia!