Warsztaty z Business Model Canvas

Warsztaty z Business Model Canvas
18/02/2021 Zapisy zakończone

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny zaprasza na otwarte szkolenie online, podczas których uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać Business Model Canvas w  projektach i przedsięwzięciach biznesowych. Szkolenie odbędzie się 18 lutego (czwartek) 2021 roku w godzinach 16:00 - 17:00,

Wydarzenie jest bezpłatne. Link do platformy online zostanie wysłany po zapisaniu się przez opcję 'zapisz się'. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zapisu.

Business Model Canvas to narzędzie, które pomaga zweryfikować, czy dany pomysł na biznes ma szansę osiągnąć sukces! Jest to użyteczna metoda, testowana przez firmy i startupy na całym świecie. Osoba, która nosi w głowie koncept i zamierza go przekuć w biznes, może sobie pomóc w projektowaniu działań oraz analizie istniejących problemów. Dzięki temu odkryje słabe i mocne strony pomysłu, co pozwoli sprawdzić, na ile jest on gotowy do wejścia na rynek.

Warsztat poprowadzi Mateusz Ziemblicki - Specjalista w Dziale Rozwoju BPN-T. Wydarzenie organizowane jest w ramach programu Hub of Talents 2.