Warsztaty robotyczne w BPN-T

Warsztaty robotyczne w BPN-T
02/07/2022 Zapisy zakończone

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

Zapraszamy do udziału w warsztatach robotycznych, które odbędą się 2 lipca (sobota) w BPN-T w godz. 10:30 - 12:30. Nauczycie się jak stworzyć robota, który po zaprogramowaniu weźmie udział w bitwie Robot Sumo Game. Uczestnictwo jest bezpłatne po wcześniejszej rejestracji. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 6-12 lat.

  • Program indywidualnie dopasowany do uczestników
  • Nie musisz mieć doświadczenia z robotyką - wszystkiego nauczymy Cię na miejscu!
  • Zapewniamy cały sprzęt (zestawy LEGO Technic, laptopy, narzędzia programistyczne, maty testowe itd.)
  • Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów

Zajęcia będą prowadzone w formie miniturnieju sumo. Uczestnicy pracujący w grupach stworzą roboty, które będą miały do wykonania zadanie na macie turniejowej. Zajęcia oparte będą na programowalnych zestawach konstrukcyjnych robotów LEGO MINDSTORMS EV3, które umożliwiają budowanie i programowanie własnych robotów LEGO oraz wydawanie im poleceń. To połączenie nauki, technologii, matematyki i emocjonującej zabawy. Dzieci mają możliwość eksperymentowania, a to z kolei motywuje ich do rozwiązywania zadań i problemów.

Zapisanie uczestnika jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie jego wizerunku utrwalonego w postaci zdjęć lub nagrań video, w celach promocyjnych Organizatora. Zgoda ta obowiązuje zarówno na czas trwania warsztatów, jak i po ich zakończeniu.


Zajęcia poprowadzą instruktorzy Spice Gears Academywww.sgacademy.plSpice Gears Academy oferuje wielo

Zajęcia poprowadzą instruktorzy Spice Gears Academy

www.sgacademy.pl


Spice Gears Academy oferuje wieloletni program edukacji w formie pracy projektowej i weryfikację postępów w emocjonujących ekspozycjach i turniejach, podczas których drużyny prezentują swoje dokonania oraz konkurują pod okiem wyszkolonej kadry sędziowskiej.


Ich celem jest również zbudowanie i rozwijanie społeczności młodych robotyków, tworząc dla nich środowisko wsparcia, pozytywnej konkurencji i przyjaźni.