Warsztaty rakietowe w BPN-T

Warsztaty rakietowe w BPN-T
22/07/2021 Zapisy zakończone

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny zaprasza na warsztaty rakietowe, które odbędą się 22 lipca (czwartek) o godzinie 17.00. 

Uwaga!

Zapisując dziecko zaznacz pole "Podaj dane uczestnika (jeżeli są inne niż zgłaszającego)" i wypełnij dane dziecka. W ten sposób zapiszesz dwie osoby - dziecko i opiekuna.

Podczas zajęć uczestnicy zbudują modele napędzane silnikami klasy A. Silniki są wymienne i jednorazowe, natomiast modeli można używać wielokrotnie.

 

Budowa podstawowego modelu rakiety z silnikiem klasy A może być pierwszym krokiem w kierunku bardziej zaawansowanych konstrukcji. Możesz się z nimi zmierzyć się na kolejnych zajęciach, budując większe rakiety z mocniejszymi silnikami.

 

Modele rakiet są bezpieczne i sprawdzone. Forma warsztatowa pozwala uczestnikom rozwijać umiejętności manualne poprzez samodzielnie montowanie, klejenie i wiązanie modeli. Starty odbędą się na otwartym terenie.


Uczestników w wieku do 12 lat zapraszamy z opiekunem, osoby powyżej 12 lat mogą budować model samodzielnie..

Najważniejsze informacje

Termin: 22 lipca 2021 (czwartek), w godz. 17 - 20.

Miejsce: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny.

Uczestnicy: Warsztaty adresowane są do osób w każdym wieku. 

Koszt: Uczestnicy pokrywają wartość materiałów użytych do budowy i startów (85 zł). Po zakończonych warsztatach i zaliczonych startach rakiety stają się własnością uczestników.

Prowadzący: Zajęcia prowadzą instruktorzy, członkowie Polskiego Towarzystwa Rakietowego.