Strategia Błękitnego Oceanu - warsztaty w Centroom

Strategia Błękitnego Oceanu - warsztaty w Centroom
13/05/2019 Zapisy zakończone

Temat warsztatu w biurze coworkingowym Centroom: Strategia Błękitnego Oceanu jako alternatywna ścieżka w rozwoju firmy.

Warsztat będzie okazją do zainspirowania się Strategią Błękitnego Oceanu (Blue Ocean Strategy) w kreowaniu własnego biznesu. Jak poszukiwać innowacji wartości? Jak tworzyć nowe kierunki rozwoju, rozumiejąc co jest wartością dla naszego klienta?


Zapisanie uczestnika jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie jego wizerunku utrwalonego w postaci zdjęć lub nagrań video, w celach promocyjnych Organizatora. Zgoda ta obowiązuje zarówno na czas trwania warsztatów, jak i po ich zakończeniu.


Organizator zastrzega sobie prawo odstąpienia od realizacji wydarzenia, w przypadku nieuzbierania odpowiedniej liczby osób, o czym zapisaniu uczestnicy zostaną powiadomieni drogą mailową.


Prowadzący: Justyna Kasjaniuk Trener, psycholog organizacji. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła szkołę trenerów I i II stopnia, jest certyfikowanym trenerem treningu interpersonalnego. Od 12 lat prowadzi szkolenia, warsztaty i treningi, rozwijające umiejętności miękkie i wspierające efektywność osób i zespołów w organizacjach. Jako trener i konsultant pracuje dla klientów biznesowych, instytucji i organizacji pozarządowych. Prowadzi szkolenia dla kadry menedżerskiej z zarządzania zmianą i efektywnego komunikowania zmian, motywowania pracowników oraz budowania efektywnych zespołów, a także warsztaty metodą team coachingu.


UWAGA: wydarzenie odbędzie się w Centroom - biurze coworkingowym Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ulicy Sienkiewicza 9 w Białymstoku. 

Najważniejsze informacje

Termin: 13 maja 2019 (poniedziałek), w godz. 14 – 16.00.

Koszt: Wydarzenie jest bezpłatne.

Ilość miejsc: ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Miejsce: Centroom, Sienkiewicza 9 w Białymstoku.