V edycja Wschodniego Forum e-Biznesu EastBiz

V edycja Wschodniego Forum e-Biznesu EastBiz
12 - 13/10/2018

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

Już po raz piaty BPN-T jest współorganizatorem wydarzenia, będącego kompendium wiedzy na temat prowadzenia działalności biznesowej w internecie. Największa konferencja o e-commerce w północno-wschodniej Polsce odbędzie się w dniach 12-13 października br.

Interesujesz się e-commerce? Weź udział w EastBiz. Poznaj najnowsze trendy, zdobądź ciekawą wiedzę i poznaj świetnych ludzi, którzy na co dzień prowadzą swoje biznesy w świecie Internetu i odnoszą ogromne sukcesy. Zapraszamy już 12 i 13 października 2018 r. na V jubileuszową edycję. Warto – do tej pory gościliśmy ponad 1600 uczestników oraz 93 prelegentów.


Adresatami konferencji są właściciele sklepów internetowych, pracownicy działów marketingu i sprzedaży, a także entuzjaści pragnący rozpocząć aktywność na polu e-commerce. Inspiracji każdej z grup na pewno nie zabraknie, jak też nowych kontaktów.

Organizatorzy: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, EastCamp Białystok i Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej
Partner merytoryczny: Krajowa Izba Rozliczeniowa 
Partnerzy: DrTusz, SerwerSMS.pl, Thulium 
Patroni medialni: BiałystokOnline, Polskie Radio Białystok, Radio Akadera, Platon TV, Marketing i Biznes, Marketer+, E-commerce w praktyce

Więcej informacji oraz link do rejestracji dostępny jest na stronie www.east-biz.pl