Stwórz własne studio do nagrywania podcastów, webinarów i kursów - Centroom Przedsiębiorczości #39

Stwórz własne studio do nagrywania podcastów, webinarów i kursów - Centroom Przedsiębiorczości #39
20/09/2023 Zapisy zakończone

Chcesz tworzyć wartościowe treści online: podcasty, videocasty, tutoriale, kursy, webinare, rolki, TikToki? Przyjdź 20 września do biura coworkingowego Centroom na warsztat z budowy setupu twórcy, a dowiesz się jak podnieść jakość nagrań i dotrzeć do większej liczby odbiorców.

W trakcie szkolenia pt. "Stwórz własne studio do nagrywania podcastów, webinarów i kursów”, które odbędzie się 20 września 2023 r. w biurze coworkingowym Centroom, poznasz tajniki amatorskiej i półprofesjonalnej produkcji multimedialnej. Poeksperymentujesz z różnymi narzędziami i technologiami, a wszystko to w przyjaznej i luźnej atmosferze. Prowadząca Marta Rogalewska, project managerka, strateżka marketingowa, ghostcasterka, współzałożycielka Fundacji Uzdolnieni, udzieli przystępnych wskazówek dotyczących budowy własnego setupu twórczego, niezależnie od dostępnego budżetu. Powie też, jak wykorzystać posiadany sprzęt, by osiągnąć najlepsze rezultaty.


Warsztaty odbędą się w ramach Centroom Przedsiębiorczości - cyklu spotkań, których celem jest promowanie postaw przedsiębiorczych wśród mieszkańców Białegostoku oraz rozwijanie kompetencji przydatnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej, którego organizatorem jest Białostocki Park Naukowo-Technologiczny.  

Opłata za uczestnictwo wynosi 59 zł brutto

Przed zapisaniem się prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na wydarzenie, a następnie wniesienie przelewem opłaty za uczestnictwo.

Dane do przelewu:

Nr rachunku bankowego: 16 1240 5211 1111 0010 5652 6634
Odbiorca: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, ul. Żurawia 71, 15-540 Białystok
Tytuł przelewu: Opłata za warsztat w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości

Opłaty należy dokonać w ciągu 3 dni na podany rachunek bankowy. Po tym terminie rejestracja zostanie anulowana.

* Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie wizerunku uczestnika, w formie nagrania audio-wideo lub fotografii w celach promocyjnych BPN-T.

Co zyskasz?

 • Dowiesz się jak podnieść jakość nagrań, jeśli do dyspozycji mamy tylko laptop/telefon (SETUP).
 • Otrzymasz wskazówki dotyczące amatorskiego oświetlenia, dowiesz się co warto kupić, a na co szkoda pieniędzy (AMATORSKIE OŚWIETLENIE).
 • Poznasz różne typy mikrofonów, nowości na rynku oraz dowiesz się jaki wybrać (MIKROFONY). 
 • Dowiesz się jaki sprzęt nagrywający potrzebny jest podcasterom (SPRZĘT NAGRYWAJĄCY). 
 • Poznasz aplikacje i oprogramowanie do postprodukcji (APKI I OPROGRAMOWANIE).

Co więcej? Dodatkowo dla chętnych:

 • Praca z mikrofonem. 
 • Jak polubić własny głos. 
 • Konsultacje marketingowe z prowadzącą.

Dla kogo są te warsztaty?

Warsztat  jest dla osób początkujących, bez żadnego doświadczenia w realizacji dźwięku / wideo. Polecany szczególnie tym, którzy myślą o strategii marketingowej B2B/B2C opartej na wartościowych treściach online: podcastach, videocastach, tutorialach, kursach, webinarach, rolkach, TikTokach itp. Ale także sprzętowym freakom, bo na szkoleniu pojawi się sporo gadżetów!

ProwadzącaMarta Rogalewska - project managerka, strateżka marketingowa, autorka programów edukacyjn

Prowadząca


Marta Rogalewska - project managerka, strateżka marketingowa, autorka programów edukacyjnych związanych z kompetencjami 4.0 dla biznesu, szkół i młodzieży. Ghostcasterka (host webinaru lub podcaster „do wynajęcia”).

Współzałożycielka 2 agencji kreatywno-technologicznych. Współtwórczyni edukacyjnej marki Gold&Finch i Fundacji Uzdolnieni.

Wykładowca na Politechnice Białostockiej (na kierunku Marketing Internetowy, Menedżer E-commerce, Zarządzanie i na studiach MBA).

Pliki do pobrania

 • REGULAMIN SPOTKAŃ W RAMACH CENTROOM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 • Plakat - Stwórz własne studio nagraniowe