"Stwórz nowy produkt" - spotkanie informacyjne w BPN-T

"Stwórz nowy produkt" - spotkanie informacyjne w BPN-T
04/06/2019

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

Mindsailors Sp. z o.o. i Białostocki Park Naukowo-Technologiczny zapraszają na spotkanie informacyjne na temat działania 1.4 Wzór na konkurencję, które odbędzie się 4 czerwca 2019 r. w BPN-T o godzinie 10.30.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się jak przebiega współpraca ze studiem wzornictwa przemysłowego oraz gdzie szukać dofinansowania na projekt i wdrożenie nowego produktu.


Program


10.30 - prezentacja Mindsailors Sp. z o.o.Od briefu do wdrożenia czyli etapy projektu wzorniczego 
11.00 - prezentacja ECDF Dotacje1.4 Wzór na konkurencję. Jak przygotować wniosek i pozyskać dofinansowanie na wdrożenie nowego produktu

Prelegenci

Mindsailors to profesjonalne studio wzornictwa przemysłowego oraz biuro konstruktorskie, specjalizujące się w kompleksowym projektowaniu w branży elektroniki konsumenckiej, urządzeń przemysłowych i medycznych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz. Zespół tworzą wszechstronni projektanci z Polski i zagranicy oraz technolodzy. W ofercie Mindsailors obok wzornictwa znajdują się usługi związane z procesem rozwoju nowego produktu, m. in. prototypowanie, testowanie, projektowanie UX/UI, opracowywanie strategii materiałowej, dobór technologii produkcji oraz nadzór na etapie wykonawczym.

ECDF Dotacje jest częścią Grupy Doradczej ECDF i specjalizuje się w pozyskiwaniu funduszy z Unii Europejskiej, przeprowadzając klienta przez proces składania wniosku oraz realizacji projektu. Eksperci z ECDF Dotacje czuwają na każdym etapie realizacji, rozliczając dotację, przygotowując dokumentację do kontroli, a także doradzając po zakończeniu przedsięwzięcia.

Kontakt do organizatorów
Natalia Stępniak
Tel. 539 300 220
E-mail: Natalia.Stepniak@Mindsailors.com  

Zapisz się TUTAJ