Strona mobilna - 11 elementów ważnych dla e-commerce - szkolenie w ramach rekrutacji do Hub of Talents 2

Strona mobilna - 11 elementów ważnych dla e-commerce - szkolenie w ramach rekrutacji do Hub of Talents 2
15/12/2021 Zapisy zakończone

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

Posiadasz stronę internetową z ofertą usług, a przede wszystkim sklep internetowy? Duża część Twoich potencjalnych klientów to użytkownicy smartfona. Zapisz się na bezpłatne szkolenie online, które odbędzie 15 grudnia i dowiedz się o jakie elementy musisz zadbać na stronie, aby zrobić na nich dobre wrażenie.  

Zapisz się na szkolenie online pt. „Strona mobilna - 11 elementów ważnych dla e-commerce”, zorganizowane przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny we współpracy z Google i Polskim Funduszem Rozwoju (w ramach programu Firmy Jutra), które odbędzie się 15 grudnia w godz. 11.00-12.00. Spotkanie rozpocznie się od zaproszenia do udziału w programie Hub of Talents 2, skierowanym do osób z pomysłem na innowacyjny produkt lub usługę, realizowanym przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny.  


Podczas szkolenia dowiesz się jak ważne jest posiadanie strony responsywnej lub przeznaczonej na urządzenia mobilne. Uzyskasz informacje o tym, co zrobić aby takie strony nie odstraszały, a wręcz przeciwnie - zachęcały klientów do korzystania.  

Link do platformy online zostanie wysłany 

po zapisaniu się przez opcję 'zapisz się'.

Na szkoleniu dowiesz się:

  • o jakie elementy musisz zadbać na stronie, aby zrobić dobre wrażenie na użytkowniku,
  • jak korzystać z analityki, aby zacząć sprzedawać więcej.

Będzie też mowa o:

  • testach UX,
  • szybkości ładowania strony - dlaczego jest ważna i jak ją mierzyć,
  • jak zadbać o elementy strony aby usprawnić działanie strony,
  • narzędziach i skryptach, które pomogą Ci usprawnić stronę mobilną

Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych, a po zapisaniu się do programu Firmy Jutra, także do kursu wideo, poświęconego analityce i reklamie w internecie oraz możliwość wzięcia udziału w dyżurach eksperckich i indywidualnych konsultacjach z doradcą Google.   

PROWADZĄCYKamil NadolskiDoradca w programie Firmy Jutra  Doświadczenie zdobywał w ogólnopolskich med

PROWADZĄCY


Kamil Nadolski


Doradca w programie Firmy Jutra Doświadczenie zdobywał w ogólnopolskich mediach (Grupa TVN, TVP, Newsweek, Rzeczpospolita, Onet.pl), a także we współpracy z uczelniami wyższymi i organizacjami pozarządowymi. 


Na co dzień pomaga w rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw, wskazując możliwości wykorzystania marketingu internetowego i nowych technologii.