ŚTP - Warsztaty z Business Model Canvas

ŚTP - Warsztaty z Business Model Canvas
14/11/2017

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

Warsztaty organizowane w ramach Światowego Dnia Przedsiębiorczości. Business Model Canvas to narzędzie, które pomaga zweryfikować, czy dany pomysł na biznes ma szansę osiągnąć sukces! Jest to użyteczna metoda, testowana przez firmy i startupy na całym świecie. Osoba, która nosi w głowie koncept i zamierza go przekuć w biznes, może sobie pomóc w projektowaniu działań oraz analizie istniejących problemów. Dzięki temu odkryje słabe i mocne strony pomysłu, co pozwoli sprawdzić, na ile jest on gotowy do wejścia na rynek.

Podczas zajęć uczestnicy będą pracować w grupach nad wybranym projektem, a na zakończenie przedstawią wypracowane pomysły. 

Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Prowadzący: Izabela Gołębiewska (BPN-T)

Ukończyła ekonomię oraz zarządzanie na Uniwersytecie w Białymstoku. 6-krotna stypendystka Ministra Edukacji Narodowej za wysokie wyniki w nauce. W 2007 roku zdobyła tytuł Primus Inter Pares - najlepszego studenta województwa podlaskiego. W 2015 r. była uczestnikiem prestiżowego rządowego programu TOP 500 Innovators - Komercjalizacja - Nauka - Biznes. Odbyła dwumiesięczny staż na Haas School of Business University of California w Berkeley, USA - jednym z najlepszych ośrodków naukowych świata z pierwszej dziesiątki rankingu szanghajskiego. 

W 2014 roku była również uczestnikiem wizyty studyjnej na Stanford University, USA. Obecnie pracuje w Dziale Rozwoju Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego. Zajmuje się oceną pomysłów biznesowych oraz inkubacją przedsiębiorstw. Była koordynatorem projektów Podlaski Akcelerator Innowacji, Dream Up Start Up, Absolwent w Transferowni, Science battle – Tobo edition.


Termin: 14.11.2017 r., godz. 16.00-18.00
Miejsce: Transferownia, Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, ul. Żurawia 71