ŚTP - Typografia w projektowaniu graficznym

ŚTP - Typografia w projektowaniu graficznym
13/11/2017

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

Warsztaty organizowane w ramach Światowego Dnia Przedsiębiorczości. Podczas spotkania uczestnicy zostaną wprowadzeni w arkana typografii. Poznają zasady ortografii cyfrowej, zasady kompozycji typografii, rodzaje krojów pisma i najczęściej popełniane błędy podczas projektowania cyfrowych dokumentów w codziennym użyciu.

Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Prowadzący: Tomasz Czech


Absolwent Grafiki Komputerowej i Technik Multimedialnych Prywatnej Szkoły Biznesu, Administracji i Technik Komputerowych w Warszawie. Pierwszy i jedyny Adobe Certified Expert i Adobe Certified Instructor w województwie podlaskim. 


W 2012 roku założył Young Design Academy – prywatną szkołę grafiki komputerowej w Białymstoku, która w roku 2014 została również jedynym w naszym regionie międzynarodowym ośrodkiem egzaminacyjnym Certiport. 

Instruktor szkoleń z zakresu retuszu portretów, projektowania fotomanipulacji, projektowania layoutów stron www, przygotowania materiałów do druku, montażu, kolor korekcji i kolor gradingu oraz postprodukcji wideo.

 

Spod jego skrzydeł wyszło kilkudziesięciu absolwentów z międzynarodowym tytułem Adobe Certified Associate, którzy obecnie z sukcesami prowadzą studia graficzne nie tylko w Polsce, ale również i za granicą.


Termin: 13.11.2017 r., godz. 16.00-19.00
Miejsce: Transferownia, Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, ul. Żurawia 71