Spotkanie uczniów WOW School: Czym jest e-sport i jak trenować gry e-sportowe?

Spotkanie uczniów WOW School: Czym jest e-sport i jak trenować gry e-sportowe?
13/05/2018

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

Spotkanie uczniów WOW School z Kamilem "HopE" Tarkiem, certyfikowanym trenerem sportów elektronicznych. Na wydarzeniu gość wyjaśni uczestnikom czym jest e-sport i jak trenować gry e-sportowe. Będzie mowa też o tym, jak budować drużyny gier komputerowych. Spotkanie odbędzie się w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym.

Sport elektroniczny (e-sport) jest to forma rywalizacji, w której przedmiotem działań zawodników są gry komputerowe. Rywalizacja między zawodnikami (graczami) odbywa się zarówno w formie rekreacyjnej, jak i na turniejach gier komputerowych (tzw. „pro gaming”).


UWAGA! Udział możliwy jedynie dla uczniów WOW School, zapisy bezpośrednio na stronie internetowej www.wowschool.plWykład odbędzie się przy wystarczającej liczbie zgłoszeń. 

Kamil "HopE" Tarka to certyfikowany trener sportów elektronicznych, założyciel organizacji Adversa E

Kamil "HopE" Tarka to certyfikowany trener sportów elektronicznych, założyciel organizacji Adversa Esports oraz Krajowej Federacji Sportów Elektronicznych. Twórca pierwszego w Polsce systemu treningowego e-sport oraz współtwórca klas e-sportowych w całym kraju.