Porozmawiaj o przedsiębiorczości ze startupowcami z BPN-T

Porozmawiaj o przedsiębiorczości ze startupowcami z BPN-T
15/11/2018

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

W ramach Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 15 listopada br. w BPN-T nasi startupowcy podziela się swoją historią i udowodnią, że najważniejsza jest pasja i wytrwałość!. Wydarzenie odbędzie się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym przy ulicy Żurawiej 71 w Białymstoku, 15 listopada br. o godzinie 12.00.

Jedenasta edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości organizowana jest pod hasłem „Mówimy o tradycji, myślimy o przyszłości”. Organizatorzy chcą aby w świadomości Polaków patriotyzm łączył się z byciem przedsiębiorczym i podejmowaniem inicjatyw. W końcu to przedsiębiorcy rozwijają gospodarkę państwa oraz są ważnymi ambasadorami Polski na arenie międzynarodowej.   


Swoją historią podzieli się trzech przedsiębiorców, którzy z sukcesem rozwijają swoje startupy w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym. Każdy z nich prezentuje inną branżę, wykształcenie a także różną drogę do sukcesu. Tym samym udowadniają że pomysły na biznes mogą być różne, a najważniejszą rzeczą jest pasja i wytrwałość!  


Wystąpią:


  • Rafał Kupiński (iAutomatyka.pl)
  • Karol Skoczek (VP Software, Visualpromo)
  • Rafał Chraboł (Smart Faktor S.A.)

Zapisz się TUTAJ