"Pogoń nudę z Wujem krasnoludem" - warsztaty dla dzieci w BPN-T

"Pogoń nudę z Wujem krasnoludem" - warsztaty dla dzieci w BPN-T
06/06/2019 Zapisy zakończone

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

6 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 9-12 lat na wydarzenie "Pogoń nudę z Wujem krasnoludem", które odbędzie się w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym. Warsztaty skierowane są do najmłodszych miłośników gier planszowych. W trakcie zajęć uczestnicy zaprojektują własną mini-grę.

Spotkanie oparte będzie o treść książki Wuj krasnolud i Brama Opowieści Kuby Sosnowskiego, który poprowadzi niniejsze warsztaty. Na początku uczestnicy dowiedzą się kim jest tytułowy krasnolud, następnie przystąpią do tworzenia własnej gry. Pierwszym krokiem będzie ustalenie zasad oraz przyjrzenie się mechanice planszówki. W trakcie drugiego etapu warsztatów, młodzi projektanci zmierzą się wyzwaniem artystycznym – zajmą się budową planszy i pozostałych elementów gry. W ostatniej fazie projektowania wykonają testy sprawdzające mini-planszówkę.


Jakub Sosnowski to autor tekstów literackich oraz scenariuszy komiksów dla dzieci, od 2015 roku prowadzi cykliczne zajęcia dla dzieci "Projektowanie gier planszowych i karcianych".

Uwaga! Zapisując dziecko zaznacz pole "Podaj dane uczestnika (jeżeli są inne niż zgłaszającego)" i wypełnij dane dziecka.

Wydarzenie jest bezpłatne przy wcześniejszej rejestracji.

Zapisanie uczestnika jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie jego wizerunku utrwalonego w postaci zdjęć lub nagrań video, w celach promocyjnych Organizatora. Zgoda ta obowiązuje zarówno na czas trwania warsztatów, jak i po ich zakończeniu.