Początek przygody z programowaniem kodu gr.1

Początek przygody z programowaniem kodu gr.1
15/01/2017 Zapisy zakończone

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

Twoje dziecko jeszcze nie miało styczności z programowaniem? Zapisz je na darmowe zajęcia z podstaw kodowania - to doskonała okazja aby przekonać się, czy to właśnie dla niego.

POCZĄTEK PRZYGODY Z PROGRAMOWANIEM KODU

8-12 lat

     Co dziecko zyska?:


  • nauczy się jak projektować i budować własną grę 3D, podobną do tych, które znamy z konsol takich jak Xbox czy Sony Playstation,
  • zapozna się z narzędziem Kodu, które dzięki intuicyjnemu, ikonograficznemu językowi programowania, jest nam to w stanie umożliwić!

Podczas trwania warsztatów dla dzieci, zapraszamy chętnych rodziców na wykład pt. "Programowanie trzecim językiem obcym", który poprowadzi Marcin Zajkowski trener WOW School.

Zajęcia z programowania poprowadzą doświadczeni specjaliści z WOW SCHOOL, według autorskich programów, dostosowanych do różnych grup wiekowych i różnych poziomów.

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Zapisanie dziecka jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie jego wizerunku utrwalonego w postaci zdjęć lub nagrań video, w celach promocyjnych Organizatora. Zgoda ta obowiązuje zarówno na czas trwania warsztatów, jak i po ich zakończeniu.

Do zobaczenia 15 stycznia!

Miejsce: Centrum Technologiczne BPN-T, ul. Żurawia 71, Białystok