Odkrywanie Transferowni z Photonem

Odkrywanie Transferowni z Photonem
10/05/2019 Zapisy zakończone

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

Podczas wydarzenia najmłodsi zostaną wprowadzeni w świat nowoczesnych technologii - będą mieli okazję zobaczyć na co dzień niedostępne przestrzenie BPN-T i poznać Photona – pierwszego na świecie interaktywnego robota, który uczy programowania i rozwija się razem z dzieckiem. Dla sympatycznego robota występy przed publicznością to nie żadna nowość - zdążył już m.in. zachwycić księcia Williama i księżną Kate podczas ich wizyty w Polsce w 2017 roku.

Uwaga! Zapisując dziecko zaznacz pole "Podaj dane uczestnika (jeżeli są inne niż zgłaszającego)" i wypełnij dane dziecka.

Zapisanie uczestnika jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie jego wizerunku utrwalonego w postaci zdjęć lub nagrań video, w celach promocyjnych Organizatora. Zgoda ta obowiązuje zarówno na czas trwania warsztatów, jak i po ich zakończeniu.


Organizator zastrzega sobie prawo odstąpienia od realizacji zajęć, w przypadku nieuzbierania odpowiedniej liczby osób, o czym zapisaniu uczestnicy zostaną powiadomieni drogą mailową.

Wydarzenie będzie miało formę warsztatów, podczas których dzieci zapoznają się z sympatycznym robotem, sterowanym za pomocą aplikacji mobilnej. Postawią swoje pierwsze kroki w świecie programowania, ucząc się kodowania i logicznego myślenia. 


Spotkanie odbędzie się w Transferowni – kreatywnej przestrzeni Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego. Dzięki możliwościom elastycznej aranżacji wnętrza, wykorzystaniu ściany, po której można pisać kredą, a także specjalnych przepierzeń, po których można pisać markerami suchościeralnymi sala tworzy przyjazne środowisko pracy i pozwoli najmłodszym poczuć się swobodnie. 

Najważniejsze informacje

Termin: 10 maja 2019 (piątek), w godz. 10 – 11.30.

Uczestnicy: dzieci w przedziale 8-12 lat.

Koszt: Wydarzenie jest bezpłatne.

Ilość miejsc: ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.