Mikołajkowe warsztaty: WWW - Jak to jest zrobione

Mikołajkowe warsztaty: WWW - Jak to jest zrobione
06/12/2018 Zapisy zakończone

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

Bezpłatne warsztaty z tworzenia stron internetowych dla młodzieży 13-16 lat odbędą się 6 grudnia 2018 roku w budynku Centrum Technologicznego Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, w godz. 18.20-19.20.

Uwaga! Zapisując dziecko zaznacz pole "Podaj dane uczestnika (jeżeli są inne niż zgłaszającego)" i wypełnij dane dziecka.

Uczestnicy dowiedzą się, jak funkcjonują ich ulubione strony internetowe i najczęściej używane aplikacje. HTML, CSS, Javascript – po warsztatach te dziwne skróty nie będą już brzmiały nieznajomo, a każdy wyjdzie z zajęć z projektem swojej pierwszej witryny internetowej! Nie przejmuj się że pogubisz się w skomplikowanych technikaliach albo nie poradzisz sobie z kodowanymi hasłami. Doświadczeni trenerzy dokładnie wyjaśnią jak krok po kroku zbudować stronę z gotowych modułów!  


UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Warsztaty są bezpłatne.


Zapisanie uczestnika jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie jego wizerunku utrwalonego w postaci zdjęć lub nagrań video, w celach promocyjnych Organizatora. Zgoda ta obowiązuje zarówno na czas trwania warsztatów, jak i po ich zakończeniu.


Organizator zastrzega sobie prawo odstąpienia od realizacji zajęć, w przypadku nieuzbierania odpowiedniej liczby osób.