Mikołajkowe warsztaty: Games & Business z Roblox!

Mikołajkowe warsztaty: Games & Business z Roblox!
06/12/2018 Zapisy zakończone

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

Bezpłatne warsztaty z programowania w Roblox dla dzieci 8-12 lat odbędą się 6 grudnia 2018 roku w budynku Centrum Technologicznego Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, w godz. 17.10-18.10.

Uwaga! Zapisując dziecko zaznacz pole "Podaj dane uczestnika (jeżeli są inne niż zgłaszającego)" i wypełnij dane dziecka.

Roblox to jedna z najszybciej rozwijających się platform do tworzenia gier na świecie, ze społecznością ponad 60 milionów aktywnych graczy każdego miesiąca oraz śmietanką developerów zarabiających więcej niż milion dolarów rocznie. Narzędzie uczy dzieci programowania, elementów matematyki oraz rozwija zdolność kreatywnego myślenia. Dzięki temu, że gra Roblox tworzona jest przez użytkowników, jej tematyka jest ograniczona jedynie…. ludzką wyobraźnią.  


UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Warsztaty są bezpłatne.


Zapisanie uczestnika jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie jego wizerunku utrwalonego w postaci zdjęć lub nagrań video, w celach promocyjnych Organizatora. Zgoda ta obowiązuje zarówno na czas trwania warsztatów, jak i po ich zakończeniu.


Organizator zastrzega sobie prawo odstąpienia od realizacji zajęć, w przypadku nieuzbierania odpowiedniej liczby osób.