Komunikacja, potrzeby i emocje w biznesie – zapisz się na warsztaty w Centroom #47

Komunikacja, potrzeby i emocje w biznesie – zapisz się na warsztaty w Centroom #47
13/06/2024 Zapisy zakończone

Zapraszamy do biura coworkingowego Centroom, na ostatni przed wakacjami warsztat organizowany w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości pt. "Komunikacja, potrzeby i emocje w biznesie", który poprowadzi Ewa Wierzbicka-Nosal.

13 czerwca o godzinie 16.30 rozpocznie się 2-godzinny, niezwykle EMOCJONUJĄCY warsztat. Ze sceny po raz kolejny przemówi inspirująca kobieta, tym razem w temacie efektywnej komunikacji w biznesie. Ewa Wierzbicka-Nosal przekaże uczestnikom wiedzę o tym, jak świadomie zarządzać emocjami i redukować stres, aby wyjść z wiecznego „trybu przetrwania”. Szykuje się niezwykle inspirujące spotkanie!

Nie będzie to klasyczny wykład akademicki o emocjach i technikach komunikacji, o jej płaszczyznach, mowie ciała, komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Prowadzącej zależy na zapoznaniu uczestników z aspektami komunikacji sprawczej, czyli znaczącej i efektywnej, opartej na wymianie, pozwalającej doświadczać prawdziwego porozumienia i relacji z ludźmi – takich, w których asertywnie wyrażamy siebie i swoje poglądy w zgodzie z własnymi wartościami.

Inteligencja emocjonalna jest dziś kompetencją przyszłości i w konsekwencji zwiększa efektywność współpracy dzięki zrozumieniu emocji i potrzeb partnera biznesowego, klienta, pracownika. Według Ewy Wierzbickiej-Nosal, zrozumienie emocji jest kluczem do równowagi.


Szkolenie odbędzie się w ramach Centroom Przedsiębiorczości - cyklu spotkań, których celem jest promowanie postaw przedsiębiorczych wśród mieszkańców Białegostoku oraz rozwijanie kompetencji przydatnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej, którego organizatorem jest Białostocki Park Naukowo-Technologiczny.  

Opłata za uczestnictwo wynosi 59 zł brutto

Przed zapisaniem się prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na wydarzenie, a następnie wniesienie przelewem opłaty za uczestnictwo.

Dane do przelewu:

Nr rachunku bankowego: 16 1240 5211 1111 0010 5652 6634
Odbiorca: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, ul. Żurawia 71, 15-540 Białystok
Tytuł przelewu: Opłata za warsztat w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości

Opłaty należy dokonać w ciągu 3 dni na podany rachunek bankowy. Po tym terminie rejestracja zostanie anulowana.

Po dokonaniu przelewu należy niezwłocznie przesłać swoje dane, potrzebne do wystawienia faktury VAT (w przypadku osób fizycznych: imię i nazwisko, adres zamieszkania) na adres: kontakt@centroom.co. Potwierdzenie opłacenia uczestnictwa w postaci otrzymanej przez Uczestnika faktury VAT traktowane jest jako
dokument uprawniający do wstępu na Spotkanie.

* Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie wizerunku uczestnika, w formie nagrania audio-wideo lub fotografii w celach promocyjnych BPN-T.

Czego się dowiesz?

  • Czym są emocje.
  • Jak powstają.
  • Co nam robią i jak świadomie nimi zarządzać.
  • O skutecznych technikach na przeramowanie emocji, redukcję stresu oraz sposobach wyjścia z tzw. „trybu PRZETRWAĆ”.

Prowadząca

Ewa Wierzbicka-Nosal - wykładowca akademicki z 20-letnim doświadczeniem, dyplomowany mediator stały, coach transformatywny, mentorka, autorka licznych publikacji, matematyk, statystyk.

Współorganizatorka pierwszego w Białymstoku projektu mentoringowego PROGRAM PRAWNICZEGO MENTORINGU KOBIECEGO Stowarzyszenia 100-lecie Kobiet i Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Współorganizatorka Śniadań z wizytówką, przestrzeni stworzonej z myślą o kobietach, które w swoim życiu są nastawione na rozwój i samorealizację oraz są zaangażowane w postęp społeczny i gospodarczy naszego regionu.

Pliki do pobrania

  • REGULAMIN SPOTKAŃ W RAMACH CENTROOM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  • Komunikacja, potrzeby i emocje w biznesie plakat