Jak zrozumieć swojego Klienta? - warsztaty z empatii - Centroom Przedsiębiorczości #36 w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Jak zrozumieć swojego Klienta? - warsztaty z empatii   - Centroom Przedsiębiorczości #36 w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości
30/11/2022 Zapisy zakończone

Jakie są potrzeby Twego Klienta? Co stoi za jego decyzjami, że korzysta akurat z Twoich usług? I dlaczego? Pytania oczywiste. Odpowiedzi wcale już takie być nie muszą. Zapraszamy na warsztat z empatii pt. "Jak zrozumieć swojego Klienta?" z cyklu Centroom Przedsiębiorczości, który odbędzie się 30 listopada w coworku Centroom, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Tajemnicą wielu udanych biznesów jest zadowolony, powracający i polecający Klient. Wg badań Deloitte firmy bardziej zorientowane na Klienta są aż o 60% bardziej dochodowe. Często zakładamy, że znamy naszego odbiorcę i wiemy, czego potrzebuje. Nie zawsze jednak przekłada się to na faktyczne zyski. Dlaczego? M.in. o tym opowie szkoleniowiec Marcin Nawrocki – Brainstormer, expert Design Thinking, moderator procesów kreatywnych.


2-godzinne spotkanie o warsztatowym charakterze odbędzie się w biurze coworkingowym Centroom, zarządzanym przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny.   

Opłata za uczestnictwo wynosi 49 zł brutto

Przed zapisaniem się prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na wydarzenie, a następnie wniesienie przelewem opłaty za uczestnictwo.

Dane do przelewu:

Nr rachunku bankowego: 16 1240 5211 1111 0010 5652 6634
Odbiorca: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, ul. Żurawia 71, 15-540 Białystok
Tytuł przelewu: Opłata za warsztat w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości

Opłaty należy dokonać w ciągu 3 dni na podany rachunek bankowy. Po tym terminie rejestracja zostanie anulowana.

* Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie wizerunku uczestnika, w formie nagrania audio-wideo lub fotografii w celach promocyjnych BPN-T.

Na spotkaniu, które będzie miało charakter praktycznych warsztatów:

  • poznasz trzy narzędzia do lepszego poznania swego Klienta (persona, mapa empatii oraz tzw. customer journey), 
  • stworzysz jego profile, 
  • dzięki pracy zespołowej uzyskasz wsparcie od innych uczestników warsztatów.  

Dla kogo są te warsztaty?

W warsztatach może wziąć udział każdy, kto chce lepiej zrozumieć odbiorcę swoich produktów czy usług – od osób prowadzące działalność gospodarczą, przez osoby z działów marketingu i sprzedaży, po startupy i osoby z pomysłami na przedsiębiorczą aktywność. 


 To jak, działamy? Biznes sam się nie zrobi. A Klient zawsze może przejść do konkurencji :)  

ProwadzącyMarcin Nawrocki – Brainstormer, expert Design Thinking, moderator procesów kreatywnych. Od

Prowadzący


Marcin Nawrocki – Brainstormer, expert Design Thinking, moderator procesów kreatywnych. Od kilku lat zaangażowany w rozwój kompetencji kreatywnych młodzieży i osób dorosłych. Wieloletnie doświadczenie pracy z zakresu planowania strategicznego w administracji publicznej wykorzystuje przy projektowaniu procesów kreatywnych w firmach, instytucjach i organizacjach non-profit. Wierzy w efektywność dobrze moderowanych burz mózgów. Od 2015 roku współtworzy markę AskWhy.pl zajmującą się promowaniem i wdrażaniem Design Thinking. 


Od 2019 roku jest facylitatorem tej metody w projekcie Google i Polskiego Funduszu Rozwoju pn. Projektanci Innowacji PFR. Od 2021 roku współpracuje w ramach Dream Team z Design Thinking Institute. 


Ma za sobą 600 godzin warsztatów, konsultacji i projektowania procesów, w których wzięło udział łącznie 1200 uczestników.  

Pliki do pobrania

  • REGULAMIN SPOTKAŃ W RAMACH CENTROOM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI