Jak wyróżnić się i odnieść sukces w świecie mediów społecznościowych? - Centroom Przedsiębiorczości #38

Jak wyróżnić się i odnieść sukces w świecie mediów społecznościowych? - Centroom Przedsiębiorczości #38
06/09/2023 Zapisy zakończone

Chcesz podnieść swoje umiejętności w zakresie komunikacji online i zbudować silną markę w sieci? Przyjdź 6 września do biura coworkingowego Centroom na warsztaty, a dowiesz się, jak wykorzystać potencjał różnych platform społecznościowych i jak wyróżnić się na tle konkurencji.

W zatłoczonym świecie mediów społecznościowych nie jest łatwo wybić się ze swoją marką. Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, influencerem czy pasjonatem social media, szkolenie pt. „Jak wyróżnić się i odnieść sukces w świecie mediów społecznościowych?" przybliży Ci praktyczne narzędzia, które pozwolą Ci osiągnąć lepsze wyniki i zasięgi. Warsztaty poprowadzi Paweł Sędziak, doświadczony strateg i marketer, właściciel własnej agencji specjalizującej się w social media marketingu. Przyjdź 6 września 2023 roku do biura coworkingowego Centroom i odkryj sekrety skutecznej komunikacji online!


Warsztaty odbędą się w ramach Centroom Przedsiębiorczości - cyklu spotkań, których celem jest promowanie postaw przedsiębiorczych wśród mieszkańców Białegostoku oraz rozwijanie kompetencji przydatnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej, którego organizatorem jest Białostocki Park Naukowo-Technologiczny.  

Opłata za uczestnictwo wynosi 49 zł brutto

Przed zapisaniem się prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na wydarzenie, a następnie wniesienie przelewem opłaty za uczestnictwo.

Dane do przelewu:

Nr rachunku bankowego: 16 1240 5211 1111 0010 5652 6634
Odbiorca: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, ul. Żurawia 71, 15-540 Białystok
Tytuł przelewu: Opłata za warsztat w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości

Opłaty należy dokonać w ciągu 3 dni na podany rachunek bankowy. Po tym terminie rejestracja zostanie anulowana.

* Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie wizerunku uczestnika, w formie nagrania audio-wideo lub fotografii w celach promocyjnych BPN-T.

Podczas warsztatu zdobędziesz praktyczne umiejętności, które pomogą Ci skutecznie komunikować się w mediach społecznościowych. Będzie mowa o:

  • Mechanizmach social mediów: zrozumiesz, jak działają różne platformy społecznościowe, co pozwoli Ci na bardziej świadome wykorzystanie narzędzi i funkcji tych platform.
  • Budowie autentyczności marki: nauczysz się tworzyć i promować autentyczny wizerunek marki, który przyciągnie i zatrzyma uwagę Twoich odbiorców.
  • Strategii wyróżniania się: poznasz konkretne techniki i metody, które pomogą Ci wyróżnić się spośród konkurencji w oceanie treści publikowanych w mediach społecznościowych.
  • Liście priorytetów: stworzysz listę priorytetów do lepszej komunikacji i efektywniejszej pracy w mediach społecznościowych.

Dla kogo są te warsztaty?

Warsztat jest skierowany do osób przedsiębiorczych oraz do każdego, kto tworzy treści w mediach społecznościowych i pragnie inspiracji, aby osiągnąć lepsze wyniki i zasięgi w sieci. Bez względu na to, czy jesteś przedsiębiorcą, influencerem czy po prostu entuzjastą social media, ten warsztat pomoże Ci wyróżnić się w gąszczu informacji.

ProwadzącyPaweł Sędziak – właściciel agencji Social Place zajmującej się  marketingiem w mediach spo

Prowadzący


Paweł Sędziak – właściciel agencji Social Place zajmującej się marketingiem w mediach społecznościowych.

Wraz z żoną prezenter w lokalnej TV.
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w marketingu internetowym jak również w działach mediów tradycyjnych.

Jest zwolennikiem cyfryzacji i nowych technologii, a zarazem promotorem odcinania się od ekranów i uświadamiania społeczeństwa o możliwych zagrożeniach płynących ze świata cyfrowego.

Pliki do pobrania

  • REGULAMIN SPOTKAŃ W RAMACH CENTROOM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI