Jak efektywnie generować dobre pomysły? - Centroom Przedsiębiorczości #30

Jak efektywnie generować dobre pomysły? - Centroom Przedsiębiorczości #30
31/03/2022 Zapisy zakończone

Lepiej mieć jeden dobry pomysł, czy 30, w tym 3 odlotowe? Prowadzenie działalności wymaga ciągłego doskonalenia istniejących bądź tworzenia nowych produktów, usług czy procesów. Trzeba szukać oryginalnych rozwiązań, ale jak to zrobić? Przyjdź 31 marca br. do Centroom, a poznasz niestandardowy sposób generowania pomysłów.

Opłata za uczestnictwo wynosi 39 zł brutto 

(dane do przelewu znajdują się w Regulaminie)

Przed dokonaniem zapisu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem

Regulamin do pobrania

  • REGULAMIN-UDZIAŁU-W-SPOTKANIACH-ORGANIZOWANYCH-W-RAMACH-CENTROOM-PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.pdf

Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na wydarzenie, a następnie niezwłoczne wniesienie opłaty za uczestnictwo - płatność przelewem. Dane potrzebne do przelewu znajdują się w Regulaminie.

* Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie wizerunku uczestnika, w formie nagrania audio-wideo lub fotografii w celach promocyjnych BPN-T.

Nieprzewidywalność czasów w jakich żyjemy, wymaga wyjścia poza dotychczasowe schematy i rozwiązania. Biorąc udział w warsztacie poznasz narzędzie, które pomoże Ci w przyszłości w nieoczywisty sposób generować pomysły. Spotkanie poprowadzi Marcin Nawrocki, brainstormer, ekspert design thinking, moderator procesów kreatywnych. 


Spotkanie będzie składało się z dwóch części: teoretycznej, która pozwoli zapoznać się uczestnikom z narzędziem, oraz praktycznej, w której przejdziemy przez proces generowania pomysłów dla określonych wyzwań.


Zaprezentowane narzędzie jest jednym z etapów większego procesu twórczego rozwiązywania problemów - design thinking - który służy do udoskonalania istniejących bądź tworzenia nowych produktów, usług czy procesów. 

Czego się dowiesz na szkoleniu?

  • jakie są różnice między burzą mózgów a efektywnym brainstormingiem, 
  • jak przygotować się do sesji generowania pomysłów, 
  • jak osiągnąć min. 30 pomysłów w 15 minut.  

Na koniec weźmiesz udział w moderowanej burzy mózgów / moderowanym brainstormingu.  

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich osób zainteresowanych niestandardowym sposobem generowania pomysłów – bez względu na branżę, doświadczenie zawodowe miejsce pracy czy aktywność społeczną.  

Prowadzący - Marcin Nawrocki marcinnawrocki.plBrainstormer, ekspert design thinking, moderator proce

Prowadzący - Marcin Nawrocki 

marcinnawrocki.pl

Brainstormer, ekspert design thinking, moderator procesów kreatywnych. 

Od kilku lat zaangażowany w rozwój kompetencji kreatywnych młodzieży i osób dorosłych. Wieloletnie doświadczenie pracy z zakresu planowania strategicznego w administracji publicznej wykorzystuje przy projektowaniu procesów kreatywnych w firmach, instytucjach i organizacjach non-profit. Wierzy w efektywność dobrze moderowanych burz mózgów. 

Od 2015 roku współtworzy markę AskWhy.pl zajmującą się promowaniem i wdrażaniem design thinking. Od 2019 roku jest facylitatorem tej metody w projekcie Google i Polskiego Funduszu Rozwoju pn. Projektanci Innowacji PFR. Ma za sobą 600 godzin warsztatów, konsultacji i projektowania procesów, w których wzięło udział łącznie 1200 uczestników.  

Patronem medialnym wydarzenia jest: Portal Miejski BiałystokOnline


Patronem medialnym wydarzenia jest: 

Portal Miejski BiałystokOnline