Intensywny kurs z Aplikacji Internetowych

Intensywny kurs z Aplikacji Internetowych
14 - 18/08/2017

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

Kurs ten otwiera drzwi do świata Internetu widzianego oczami jego twórców. Z biernych użytkowników wykorzystujących aplikacje stworzone przez innych programistów, uczestnicy sami staną się ich autorami! Brzmi abstrakcyjnie? Niekoniecznie.

Jeśli kiedykolwiek przez myśl przeszła uczestnikom chęć zaistnienia w Internecie, np. z własnym blogiem, sklepem internetowym, aplikacją czy portalem związanym z ich osobą czy zainteresowaniami – na kursie nauczą się przekuwać te plany w działania!

W trakcie kursu poznają zarówno podstawy rządzące procesami wytwarzania oprogramowania, takiego jakim są serwisy działające w sieci, poznają język znaczników HTML, podstawy arkuszy styli CSS oraz podstawy języka Javascript, bez których to działanie i tworzenie nowoczesnych witryn WWW byłoby niemożliwe. Uczestnicy uruchomią również swoje pierwsze, w pełni działające serwisy internetowe, wykorzystujące systemy do zarządzania treścią (Umbraco oraz Wordpress) – i to z wykorzystaniem najnowszych technologii i serwerów działających w Chmurze!

Nie zabraknie też kilku słów na temat niebezpieczeństw czyhających w sieci oraz programistycznych (i hackerskich) sposobów pozwalających sobie z nimi radzić.

Zajęcia są płatne, a poprowadzą je doświadczeni specjaliści z WOW SCHOOL, według autorskich programów, dostosowanych do różnych grup wiekowych i różnych poziomów.

Wiek uczestników: 13-16 lat

Termin: 14-18 sierpień godz. 10:00-13:00

Miejsce: sala 0.77 w budynku Centrum Technologicznego BPN-T, Żurawia 71A, Białystok

W razie pytań zadzwoń: +48 575 889 993 lub napisz na: kontakt@wowschool.pl