innoSHARE on the road: Meetups - Białystok

innoSHARE on the road: Meetups - Białystok
15/03/2018

Uniwersyteckie Centrum Kultury

Konstantego Ciołkowskiego 1N, Białystok, Polska

Fundacja Polska Innowacyjna wraz z Fundacją Technotalenty zapraszają na spotkanie z cyklu innoSHARE on the road: Meetups, które odbędzie się 15.03.2018 roku w Białymstoku, w Uniwersyteckim Centrum Kultury przy ul. Konstantego Ciołkowskiego 1N w sali 1003 Sara. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.00 rejestracją uczestników. Natomiast oficjalne rozpoczęcie Meetupu nastąpi o godzinie 17.00.

InnoSHARE Meetup Białystok to jedna z lokalnych konferencji towarzyszących IV Ogólnopolskiemu Kongresowi innoShare 2018. Celem Kongresu organizowanego przez Fundację Polska Innowacyjna jest budowa ekosystemu polskich innowacji opartych o współpracę polskich jednostek naukowych z polskimi firmami a także z polskimi naukowcami i przedsiębiorcami przebywającymi za granicami kraju. 


Spotkanie innoSHARE on the road: Meetups – Białystok poprzedzą warsztaty pn: „Czy warto myśleć, jak projektant? Rzecz o kreatywności i Design Thinking” poprowadzone przez firmę WHY! Warsztaty odbędą się w godzinach 13:30-16:30 w sali 2004 wydziału Fizyki Uniwersytetu w Białymstoku przy ulicy Konstantego Ciołkowskiego 1L w Białymstoku. 


O 17:00 zacznie się konferencja innoSHARE on the road: Meetups - Białystok. Na wydarzeniu zostaną poruszone w formie paneli dyskusyjnych, wywiadów oraz krótkich prezentacji takie tematy jak:


  • Jak skutecznie tworzyć startupy i spin-offy z nauki oraz badań? 
  • Współpraca na linii naukowiec-inwestor. Jak wspólnie komercjalizować i internacjonalizować projekty badawczo-rozwojowe?
  • interne.st - jak globalnie promować swoje badania, startup, spin-off i technologie, nie wydając na to pieniędzy? 
  • Finansowanie i wsparcie rozwoju startupów R&D i komercjalizacji badań.  


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie: http://meetups.innoshare.pl/bialystok/

Pliki do pobrania

  • Zaproszenie na innoSHARE