Gry symulacyjno-szkoleniowe w BPN-T

Gry symulacyjno-szkoleniowe w BPN-T
14/09/2017

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

Zapraszamy na bezpłatną konferencję pn. „Nowe formy finansowania szkoleń – bony na szkolenia i Baza Usług Rozwojowych”, którą organizujemy wspólnie z Centrum Informatyki "ZETO" S.A. Wydarzenie odbędzie się 14 września 2017 r. w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną różnorodne możliwości uzyskania dofinansowań i bonów na rozwój kompetencji pracowników. Co najważniejsze, uczestnicy będą mogli wziąć udział w grach symulacyjno-szkoleniowych, które pomogą rozwinąć umiejętności strategicznego myślenia i zarządzania projektami oraz pokażą najlepsze praktyki w tej dziedzinie. Uczestnicy zyskają nie tylko wiedzę, teoretyczne wskazówki, ale przede wszystkim nowe doświadczenia.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do członków kadry zarządzającej, administracji w przedsiębiorstwach, jak również każdej osoby zatrudnionej.

Podczas pierwszej części wydarzenia będzie można dowiedzieć się o możliwościach dofinansowań m.in. szkoleń, doradztwa oraz studiów podyplomowych dla pracowników, jak również o bonach na szkolenia w zakresie rozwoju kompetencji kadr.

Kulminacyjny punkt programu z pewnością dostarczy uczestnikom praktycznej wiedzy i to w atrakcyjnej formule. Eksperci z INPROGRESS sp. z o. o. przeprowadzą trzy gry symulacyjno-szkoleniowe*: PRINCE2: Wielkie Dionizje; Agile Game: Agile Warrior; Change Management Game: Bistro Rewolucja.

Każda osoba biorąca udział w wydarzeniu dostanie mały upominek, natomiast dla zwycięzców w grach przewidziane są nagrody specjalne.

*
Osoby zainteresowane udziałem w konkretnej grze, proszone są o podanie takiej informacji w treści maila zgłoszeniowego.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymagane jest zgłoszenie
na adres e-mail: marta.dobrzycka@zeto.bialystok.pl.
Liczy się kolejność zgłoszeń!

Agenda wydarzenia

8:30 - 9:00

Rejestracja uczestników

9:00 - 9:15

Przywitanie gości 

Anna Daszuta-Zalewska, Dyrektor Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, 

Piotr Hajto, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Handlowy INPROGRESS Sp. z o.o., 

Przemysław Misiewicz Wiceprezes Zarządu Centrum Informatyki ZETO S.A.

9:15 - 9:35

Margeryta Piekarska, Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
„Podmiotowy System Finansowania usług rozwojowych w woj. podlaskim. Dofinansowanie m.in. do szkoleń, doradztwa oraz studiów podyplomowych dla pracowników i właścicieli mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw posiadających jednostkę organizacyjną na terenie woj. podlaskiego. Zasady rekrutacji. Harmonogram naborów.”

9:35 - 10:15

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
„Zasady i korzyści funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych"

10:15 - 10:30

Przerwa

10:30 - 10:45

Joanna Grygieńć, Stowarzyszenie „Euroregion Niemen”
„Bon na szkolenie – rozwój kompetencji kadr w subregionie suwalskim”

10:45 - 11:00

Piotr Rećko – Starosta Sokólski, ORDO
„Bony na szkolenia dla powiatu białostockiego”

11:00 - 11:15

Przerwa

11:15 - 14:45

Gry szkoleniowe INPROGRESS Sp. z o.o.

  • PRINCE2: Wielkie Dionizje - uczestnicy doświadczą podstaw zarządzania projektem, zagrażających ryzyk, możliwych szans, pojawiających się zagadnień i wpływu niepewności 
  • Agile Game: Agile Warrior: „Po co w ogóle stosować taki sposób zarządzania projektami?” 
  • Change Management Game: Bistro Rewolucja - uczestnicy budują wspólne doświadczenia, na bazie których trener pokazuje przykłady i tłumaczy funkcjonowanie dobrych praktyk