EastMedia Workshops: Skuteczny monitoring sieci z Brand24

EastMedia Workshops: Skuteczny monitoring sieci z Brand24
13/04/2018 Zapisy zakończone

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

Brand24 to narzędzie, które monitoruje i kontroluje wzmianki o naszej firmie, marce, produkcie. Dzięki niemu możemy na bieżąco kontrolować, co się o nas mówi w mediach społecznościowych, na forach dyskusyjnych, blogach, czy portalach informacyjnych. Jak poprawnie używać i maksymalnie wykorzystać to narzędzie opowie Ci Mikołaj Winkiel z Brand24.

Opłata za udział wynosi 29 zł brutto

Przed dokonaniem zapisu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem

Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na wydarzenie, a następnie niezwłoczne wniesienie opłaty za uczestnictwo- płatność przelewem. Dane potrzebne do przelewu znajdują się w Regulaminie.


„Nie ważne co mówią, byle mówili” – ale skąd wiedzieć, że w ogóle mówią? Prowadząc firmę musisz na bieżąco analizować, co o niej sądzą twoi klienci i otoczenie. A użytkownicy zostawiają swoje opinie nie tylko na twoim Facebook’owym profilu. Na szczęście istnieją narzędzia, które od razu poinformują Cię, kiedy w sieci pojawi się wpis na temat twojego przedsiębiorstwa lub produktu. Natychmiastowa reakcja może zdusić kryzys wizerunkowy w zarodku! 

 

Brand24 zyskał już sporą popularność nie tylko w Polsce: narzędzie monitoruje kilkadziesiąt tysięcy marek dla klientów z m.in.: USA, Wielkiej Brytanii, Indonezji, Emiratów Arabskich czy Australii. A do ich grona zaliczają się takie marki jak Intel, IKEA, H&M, Vichy czy Crédit Agricole.


Na warsztatach:

  • Dowiesz się jak optymalnie ustawić i wykorzystać monitoring w każdej branży.
  • Poznasz nowe sposoby na pozyskiwanie klientów i dowiesz się jak z nimi rozmawiać.
  • Nauczysz się wykorzystywać dane płynące z analizy mediów społecznościowych.  

Wymagania

Prosimy o przyniesienie własnego laptopa. 


Osoby które nie posiadają konta na Brand24.pl, będą pracować na kontach testowych.  

Prowadzący

1

Mikołaj Winkiel  /    Chief Evangelist w Brand24


Profesjonalnie i hobbystycznie zajmuje się marketingiem, Internetem i mediami społecznościowymi, starając połączyć te tematy w jedność. Pracując w dużej agencji nauczył się czym jest marketing internetowy, a pracując w mniejszej agencji, dowiedział się jak go robić skutecznie i sprawnie. Był social media managerem, content managerem, analitykiem i sprzedawcą. Ciągle wykorzystuje zdobyte doświadczenie, szkoląc z monitoringu Internetu podczas licznych prelekcji na m.in.: Marketing Day, Pipeline Summit, Forum Inbound Marketing, Kongresie Praktyków biznesu czy Kongresie Business Inteligence. Jest współautorem Biblii E-Biznesu i innych, licznych publikacji, prowadzi zajęcia na wielu uczelniach (m.in. UW, SWPS, AGH). Od 2016 roku prowadzi zajęcia Data & Web Mining na WH AGH w Krakowie. Od 2011 roku w Brand24 zajmuje się obsługą kluczowych klientów, marketingiem i „ewangelizacją” branży reklamowej.   

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Tel.: 85 722 20 56
e-mail: b.supinska@bpnt.bialystok.pl

Pliki do pobrania

  • Regulamin EastMedia 2018