DOFE 2018: Hackathon w BPN-T - rodzinny Pair Programming

DOFE 2018: Hackathon w BPN-T - rodzinny Pair Programming
13/05/2018 Zapisy zakończone

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

Zapraszamy na Hackathon w BPN-T- rodzinny Pair Programming, czyli programowanie nie jest takie straszne. Podczas wydarzenia rodzice i dzieci wspólnie rozpoczną swoją przygodę z programowaniem. Zespoły 2-3 osobowe (mix rodziców i dzieci) będą rozwiązywały zestaw zagadek programistycznych.

Czy rodzic z dzieckiem może tworzyć zgrany, programistyczny zespół wspólnie walczący z cyfrowymi zagadkami? Czy wykorzystując podstawy programowania (nawet bez komputera!) i zagłębiając się w meandry języka Python, jesteśmy w stanie wspólnymi siłami poznać tajniki bezpieczeństwa w Sieci i wykreować sposoby na podniesienie naszej świadomości w tym zakresie? Na te i inne pytania uczestnicy znajdą odpowiedzi w trakcie Hackathonu w BPN-T, który poprowadzi zaprzyjaźniona ekipa z Wow School.

Hackathon skierowany jest do osób, które nie miały nigdy styczności z programowaniem. Wiek dzieci: 8-12 lat. Wymagany jeden laptop na parę!

Uwaga! Zapisując dziecko zaznacz pole "Podaj dane uczestnika (jeżeli są inne niż zgłaszającego)" i wypełnij dane dziecka.

Spotkanie poprowadzi ekipa WOW School.


Miejsce: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, ul. Żurawia 71, Białystok 

Termin: 13 maja 2018 r, godz. 10:00-13:00

Wiek dzieci: 8-12 lat

Limit uczestników: 30 osób 

Wstęp: bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji. 

ProwadzącyInstruktorzy WOW School - WOW School to nowe oblicze edukacji na polskim rynku. Firma prow

Prowadzący


Instruktorzy WOW School - WOW School to nowe oblicze edukacji na polskim rynku. Firma prowadzi kursy z programowania komputerowego dla dzieci i młodzieży, po to, by już od najmłodszych lat dać im możliwość kreowania swojej własnej przyszłości.