DOFE 2018: Aktywne odkrywanie BPN-T z Photonem

DOFE 2018: Aktywne odkrywanie BPN-T z Photonem
11/05/2018 Zapisy zakończone

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

Podczas spotkania najmłodsi zostaną wprowadzeni w świat nowoczesnych technologii - będą mieli okazję zobaczyć na co dzień niedostępne przestrzenie BPN-T i poznać Photona – pierwszego na świecie interaktywnego robota, który uczy programowania i rozwija się razem z dzieckiem. Dla sympatycznego robota występy przed publicznością to nie żadna nowość - zdążył już zachwycić księcia Williama i księżną Kate podczas ich wizyty w Polsce w ubiegłym roku.

Wydarzenie skierowane do dzieci w wieku 6-12 lat.

Uwaga! Zapisując dziecko zaznacz pole "Podaj dane uczestnika (jeżeli są inne niż zgłaszającego)" i wypełnij dane dziecka.

Wydarzenie rozpocznie się od warsztatów, podczas których dzieci zapoznają się z sympatycznym robotem, sterowanym za pomocą aplikacji mobilnej. Postawią swoje pierwsze kroki w świecie programowania, ucząc się kodowania i logicznego myślenia. 


Druga część spotkania przybierze formę grywalizacji- zabawy w podchody, gdzie najmłodsi zostaną podzieleni na kilka grup i odkrywając niedostępne na co dzień pomieszczenia BPN-T, będą zbierać wskazówki potrzebne do wykonania końcowego zadania. Jego wykonanie będzie możliwe tylko po znalezieniu wszystkich elementów zagadki. Na uczestników oprócz dobrej zabawy czekają upominki.  


Wydarzenie organizowane jest wspólnie z firmą Photon Entertainment sp. z o. o.

Uczestnicy z pomocą Photona poznają podstawy kodowania 

Podczas wydarzenia najmłodsi będą odkrywać niedostępne pomieszczenia BPN-T

Na koniec zabawy młodzi odkrywcy otrzymają upominki

Miejsce: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, ul. Żurawia 71, Białystok 

Termin: 11 maja 2018 r, godz. 14.00-16.00 

Wiek: 6-12 lat 

Limit uczestników: 15 osób 

Wstęp: bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji.  

ProwadzącyEkipa Photon Entertainment sp. z o. o. - Twórcy interaktywnego robota, który jako pierwszy

Prowadzący


Ekipa Photon Entertainment sp. z o. o. Twórcy interaktywnego robota, który jako pierwszy na świecie rozwija się razem z dzieckiem i pozwala najmłodszym stawiać swoje pierwsze kroki w świecie programowania. Firma jest laureatem nagrody Aulery 2017, a także przedstawiła swój produkt dla księcia Wiliama i księżnej Kate podczas ich wizyty w Polsce. Photon został też wyróżniony w konkursie Zabawka Roku 2018!


Photon Entertainment sp. z o. o. jest rezydentem Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego.