DOFE 2017 - Dzień otwarty w Centroom

DOFE 2017 - Dzień otwarty w Centroom
19/05/2017

Słyszałeś o coworkingu, ale do tej pory nie miałeś okazji się przekonać, jak działa i z czym to się je? W dodatku pracujesz zdalnie lub jesteś „na swoim” jako freelancer?

Praca w domu może szybko znużyć i odebrać motywację. Właśnie dlatego warto przetestować coworking – zwłaszcza podczas bezpłatnego dnia otwartego! W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich miejskie biuro coworkingowe Centroom w Białymstoku, zaprasza w swoje progi. Będzie to okazja by popracować w gronie ludzi podobnych do Ciebie, którzy mogą świadczyć swoje usługi właściwie z dowolnego miejsca, gdzie jest internet.


Dzień otwarty w Centroom, zarządzanym przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, może być początkiem życiowej zmiany. Jak przyznają coworkerzy Centroom i inni na całym świecie, zamiana domu na cowork jako miejsca pracy, to potężna dawka nowej motywacji i sił. Poza tym znajomości, nie tylko biznesowe. Spotkasz tu ludzi z bardzo różnych branż.


Dlatego nie myśl o tym, „co by było, gdyby”, tylko zwyczajnie przyjdź do Centroom i zobacz, jak to działa. Sympatyczne grono coworkerów na pewno przywita Cię z otwartością. Być może zostaniesz tam na dłużej? 


Pamiętaj, Centroom przy ul. Sienkiewicza 9 w Białymstoku czeka na Ciebie! Tego dnia skorzystasz z pakietu jednodniowego całkowicie bezpłatnie! Możesz liczyć również na dobrą kawę i mały upominek z Centroom.


Uwaga! Przestrzeń coworkingu jest ograniczona, więc nie gwarantujemy wolnego biurka. Jeżeli chcesz mieć pewność - skontaktuj się: tel.: 533 553 204, e-mail: kontakt@centroom.co.