Centroom Przedsiębiorczości #7 - .NET Core 2.0

Centroom Przedsiębiorczości #7 - .NET Core 2.0
24/10/2017 Zapisy zakończone

Zapisz się na siódme spotkanie w ramach Centroom przedsiębiorczości, organizowane przez Białostocki Park Naukowo Technologiczny. Temat: .NET Core 2.0 - wprowadzenie do technologii.

Warsztat skierowany jest do osób z doświadczeniem w technologiach .NET Framework, ale nie mających jeszcze wcześniej styczności z platformą .NET Core lub mających minimalną styczność z tą platformą.

Warsztaty bezpłatne

Co Ci dadzą warsztaty z.NET Core 2.0?

  • Dowiesz się, po co powstała ta platforma, do kogo jest głównie skierowana oraz czy warto natychmiast porzucić .NET Framework i przesiąść się na .NET Core.
  • Porozmawiasz o .NET Standard i o tym czym jest Runtime.
  • W ramach ćwiczeń stworzysz prostą aplikację .NET Core MVC (CRUD) oraz aplikację konsolową, która pokaże możliwości .NET Core.
  • Napiszesz także współdzieloną bibliotekę dll opartą o .NET Standard 2.0 używaną przez oba projekty.

Wymagania dla uczestników:

  • Wymagana jest znajomość języka C#. Znajomość LINQ z pewnością pomoże.
  • Zachęcamy do przyjścia z własnym komputerem.
  • Przed warsztatami należy zainstalować net core oraz Visual Studio Code.

Warsztat z tworzenia technologii NET Core 2.0 poprowadzi Mateusz Bogdan reprezentujący startup  VP Software Sp.J. z Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Prowadzący - Mateusz Bogdan

Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, pasjonuje się programowaniem od zawsze.
10 lat pracy przy dużych projektach dla największych korporacji w Polsce utwierdziło go w przekonaniu, że w tej branży nie można stać w miejscu, dlatego wszędzie gdzie może, wprowadza coś nowego. Współzałożyciel firmy VP Software, architekt systemów, ale przede wszystkim pasjonat nowych technologii.

Partnerem medialnym cyklu Centroom Przedsiębiorczości jest portal Białystok Online.

Partnerem medialnym cyklu Centroom Przedsiębiorczości jest portal Białystok Online.