Centroom Przedsiębiorczości #6 - Skuteczna informacja prasowa

Centroom Przedsiębiorczości #6 - Skuteczna informacja prasowa

„Skuteczna informacja prasowa" to już szóste spotkanie w ramach Centroom przedsiębiorczości. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, jak sprawić aby ich informacja wyróżniła się na tle setek innych newsów w mediach.

Najbliższe spotkanie poświęcone będzie skutecznej informacji prasowej. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, co doceniają dziennikarze, oraz jakich błędów nie wybaczają.  Ponadto wymienimy elementy, które powinna zawierać dobra informacja prasowa, a które należy pominąć. Nasze prelegentki zaprezentują również przydatne narzędzia, które wspierają pracę PRowca.

Opłata za uczestnictwo wynosi 29zł.

Przed dokonaniem zapisu prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Kogo zapraszamy na wydarzenie?

  • Przedsiębiorców lub managerów,
  • Pracowników działów PR oraz promocji,
  • Osoby zainteresowane pogłębianiem wiedzy z dziedziny PR,
  • Organizatorów wydarzeń, działaczy, aktywistów,
  • Wszystkich tych, którzy chcą skutecznie dotrzeć z informacją do mediów.

Warsztaty poprowadzą:

red. Monika Kalicka / Polskie Radio Białystok  Dziennikarka z 18-letnim stażem. Zaczynała w telewizj

red. Monika Kalicka / Polskie Radio Białystok  


Dziennikarka z 18-letnim stażem. Zaczynała w telewizji, jednak górę wzięła pasja do radia. Od 13 lat pracuje w Polskim Radio Białystok. Rozmawiała z prezydentami, premierami, gwiazdami muzyki, sportu i filmu, przedsiębiorcami. Pasjonatka internetu i mediów społecznościowych.  

Katarzyna Stempniak / Gold&Finch  PR-owiec, współtwórczyni marki Gold&Finch. Ma wieloletnie

Katarzyna Stempniak / Gold&Finch 


PR-owiec, współtwórczyni marki Gold&Finch. Ma wieloletnie doświadczenie w branży interactive (m.in. w agencjach Infinity Group, faceAddicted, WhiteBits). Organizowała i zajmowała się promocją konferencji, meet-upów i eventów okołotechnologicznych (m.in. Maker Space, OFFline Party), a także zupełnie nietechnologicznych, m.in. odpowiadała za media relations przy międzynarodowym festiwalu tanecznym Fair Play Dance Camp w Krakowie. Szkoleniowiec, wykładowca studiów MBA na WSFiZ w Białymstoku „Public relations – Zarządzanie wizerunkiem i reputacją".  

Patronem medialnym wydarzenia jest BialystokOnline.pl.


Patronem medialnym wydarzenia jest BialystokOnline.pl.

Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na wydarzenie, a następnie niezwłoczne wniesienie opłaty konferencyjnej - płatność przelewem. Dane potrzebne do przelewu znajdują się w Regulaminie dostępnym poniżej.

Pliki do pobrania

  • Regulamin_Centroom-Przedsiębiorczości.pdf