Centroom Przedsiębiorczości #24 - "Klient idealny – poznaj go, zdobądź i utrzymaj na dłużej"

Centroom Przedsiębiorczości #24 - "Klient idealny – poznaj go, zdobądź i utrzymaj na dłużej"
25/06/2019 Zapisy zakończone

24. spotkanie z cyklu Centroom Przedsiębiorczości odbędzie się 25 czerwca 2019 roku. O tym, jak dotrzeć do Klienta idealnego opowie Jolanta Ambrożewicz - doradca biznesowy, szkoleniowiec, kreatorka marketingu interakcyjnego 

Opłata za uczestnictwo wynosi 29 zł brutto

Przed dokonaniem zapisu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem

Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na wydarzenie, a następnie niezwłoczne wniesienie opłaty za uczestnictwo - płatność przelewem. Dane potrzebne do przelewu znajdują się w Regulaminie.

* Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie wizerunku uczestnika, w formie nagrania audio-wideo lub fotografii w celach promocyjnych BPN-T.

Podczas warsztatu wspólnie z prowadzącą opracujesz:

  • Profil idealnego Klienta oraz sposoby na zwrócenie jego uwagi. 
  • Listę miejsc i kanałów, w których warto się z nim komunikować. -
  • Listę tematów, o których warto pisać na blogu lub/i w mediach społecznościowych. 
  • Wskazówki związane z wizualną stroną prezentacji oferowanych produktów i usług. 
  • Sposoby na utrzymywanie relacji i sprawienie, że Klienci zostaną z nami na dłużej i polecą nas innym.  

Prowadzący

-

Jolanta Ambrożewicz - bizneswoman, doradca biznesowy, szkoleniowiec. Kreatorka marketingu interakcyjnego - sztuki komunikacji i budowania relacji w oparciu o wartości oraz interakcje. Autorka Dziennika Networkingowego. Twórczyni kursów, warsztatów i szkoleń związanych z komunikacją interpersonalną. 


Wspiera i edukuje przedsiębiorców i ich pracowników oraz freelancerów w zakresie działań promujących ich produkty i usługi. Zachęca do komunikacji opartej na content marketingu i budowaniu długotrwałych relacji z odbiorcami, także poprzez skuteczny networking i działania w social mediach. 


Wierzy, że każdy ma niepowtarzalny potencjał, który warto zaprezentować światu. Zachęca do korzystania z mocy interakcji i odważnego komunikowania wartości swoich produktów, usług i umiejętności.  

Pliki do pobrania

  • Regulamin Centroom Przedsiębiorczości