Centroom Przedsiębiorczości #23 - "Boty na messangerze"

Centroom Przedsiębiorczości #23 - "Boty na messangerze"
28/05/2019 Zapisy zakończone

Zapraszamy na XXIII spotkanie z cyklu Centroom Przedsiębiorczości, które odbędzie się 28 maja 2019 roku. Prowadzący, Jan Jankowski, opowie o tym, jak wykorzystywać boty jako narzędzie marketingowe.

Opłata za uczestnictwo wynosi 29 zł brutto

Przed dokonaniem zapisu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem

Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na wydarzenie, a następnie niezwłoczne wniesienie opłaty za uczestnictwo- płatność przelewem. Dane potrzebne do przelewu znajdują się w Regulaminie.

* Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie wizerunku uczestnika, w formie nagrania audio-wideo lub fotografii w celach promocyjnych BPN-T.

Co Cię czeka na warsztatach?

  • Nauczysz się spinać fanpage z jednym z najpopularniejszych darmowych botów - chatfuel;
  • Wykonasz proste wiadomości powitalne, automatyczne odpowiedzi i kilka guzików;
  • Nauczysz się robić automatyczne odpowiedzi do osób, które skomentują post;
  • Dowiesz się, czy możesz wysyłać „newsletter” przez Messenger;
  • Nauczysz się wysyłać „maile” przez Messenger do swojej grupy odbiorców;
  • Poznasz case study chatbota, który codziennie wysyłał wiadomość do 13 tysięcy osób podczas Wielkiego Postu oraz case study cateringu dietetycznego, który pozwalał na codzienne sprawdzanie aktualnego menu;
  • Pojawi się kilka pomysłów na nietypowy chatbot, jak np. quiz na domówkę, pytanie czy wyzwanie, wylosuj cytat na dany dzień;
  • Polityka 24+1 i jak zdobyć znacznik SUBSCRIPTION.   

Prowadzący

.

Jan Jankowski
Jak ogarnąć social media?

Przedsiębiorca, tancerz, szkoleniowiec, motocyklista, muzyk, podróżnik, a przede wszystkim mąż i ojciec. Doświadczenie i wiedzę o świecie ecommerce, SEO, reklamach Google Ads/Facebook Ads zdobywał w jednej z najlepszych agencji w Polsce. Współtworzył strategie marketingowe dla ponad 60 sklepów online. Przeprowadził kilkadziesiąt szkoleń z systemu reklamowego Facebook Ads oraz komunikacji w Social Media. Wykłada na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, gościnnie w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku, Politechnice Białostockiej i Uniwersytecie w Białymstoku.   

Pliki do pobrania

  • Regulamin Centroom Przedsiębiorczości