Centroom Przedsiębiorczości #22 - "Rozwijaj swój biznes globalnie"

Centroom Przedsiębiorczości #22 - "Rozwijaj swój biznes globalnie"
23/04/2019 Zapisy zakończone

XXII spotkanie z cyklu Centroom Przedsiębiorczości odbędzie się 23 kwietnia br. w biurze coworkingowym Białostockiego Park Naukowo-Technologicznego - Centroom. Poprowadzi je Piotr Sak, specjalista z Google Internetowe Rewolucje dla firm, który przedstawi korzyści związane z przystąpieniem do programu Google oraz opowie o najważniejszych narzędziach wykorzystania od zaraz.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Ilość miejsc ograniczona!

* Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie wizerunku uczestnika, w formie nagrania audio-wideo lub fotografii w celach promocyjnych BPN-T.

Podczas warsztatów dowiesz się:

  • jak badać zachowania konsumentów poza granicami kraju,
  • gdzie poszukiwać trendów, by się zainspirować i dobrze wstrzelić z pomysłem,
  • jakie są korzyściach z zapisania się do programu Google Internetowe Rewolucje dla firm.

Prowadzący

-

Piotr Sak - miłośnik muzyki, na co dzień odpowiada za marketing międzynarodowej marki z branży instalacyjno-grzewczej. 


Posiada doświadczenie przy zarządzaniu projektami informatycznymi. Na swoim koncie ma realizacje między innymi dedykowanych aplikacji webowych, zaczynając od branży medycznej, a na muzycznej kończąc. 


Jest pomysłodawcą oraz współrealizatorem startupu PIBEEP, który powstał w odpowiedzi na problemy, z którymi borykał się podczas realizowania swojej pasji związanej z muzyką. Od 2018 roku dołączył do elitarnego grona doradców z ogólnopolskiego projektu Google Internetowe Rewolucje.