Centroom Przedsiębiorczości #21 - "Jak odwrócić myślenie o zarządzaniu firmą o 180 stopni na przykładzie turkusowych organizacji"

Centroom Przedsiębiorczości #21 - "Jak odwrócić myślenie o zarządzaniu firmą o 180 stopni na przykładzie turkusowych organizacji"
18/03/2019 Zapisy zakończone

XXI spotkanie z cyklu Centroom Przedsiębiorczości odbędzie się 18 marca 2019 roku. Na warsztatach uczestnicy dowiedzą się jak zarządzać firmą w tzw. turkusowym modelu. Opiera się on na poczuciu sensu wśród pracowników i podejmowaniu przez nich autonomicznych decyzji. Prowadzącym spotkanie będzie Przemysław Pruszyński, doświadczony i wszechstronny lider, który umiejętności zarządzania ludźmi zdobywał w międzynarodowych korporacjach, takich jak Heineken, Whirlpool, IKEA, Inwido.

Opłata za uczestnictwo wynosi 29 zł brutto

Przed dokonaniem zapisu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem

Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na wydarzenie, a następnie niezwłoczne wniesienie opłaty za uczestnictwo- płatność przelewem. Dane potrzebne do przelewu znajdują się w Regulaminie.

* Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie wizerunku uczestnika, w formie nagrania audio-wideo lub fotografii w celach promocyjnych BPN-T.

Podczas warsztatów dowiesz się:

  • Skąd wzięła się koncepcja „turkusu”?
  • Czy prawdą jest to, że praca w organizacji turkusowej jest spełnieniem marzeń każdego pracownika? 
  • Czy turkus jest odpowiedni dla Twojej firm?
  • Co zrobić, żeby rozpocząć przygodę z „turkusem”?

Prowadzący

.

Przemysław Pruszyński - doświadczony i wszechstronny lider, który umiejętności zarządzania ludźmi zdobywał w międzynarodowych korporacjach, takich jak Heineken, Whirlpool, IKEA, Inwido. Przez ostatnie 6 lat piastował stanowiska Dyrektora Operacyjnego, Dyrektora Zakładu, Prezesa Zarządu – w Rosji i w Polsce, na których zarządzał organizacjami od 300 do 800 osób. 

Od prawie 15 lat wdraża i zarządza w duchu filozofii Lean. Jest zwolennikiem racjonalnego i zdroworozsądkowego podejścia do biznesu, a w swojej pracy skupia się nad zmianą kultury organizacyjnej i budowaniu długofalowych strategii, które opiera na codziennej pracy z ludźmi i ich rozwoju. Od niedawna pełni funkcję Partnera Zarządzającego w firmie MAP & Partners, której jest współzałożycielem, gdzie promuje zarządzanie zgodne z RMS – Rational Management System.   

Pliki do pobrania

  • Regulamin Centroom Przedsiębiorczości