Centroom Przedsiębiorczości #20 - "Przewaga konkurencyjna dzięki kulturze organizacyjnej."

Centroom Przedsiębiorczości #20 - "Przewaga konkurencyjna dzięki kulturze organizacyjnej."
26/02/2019 Zapisy zakończone

Zapraszamy na XX spotkanie z cyklu Centroom Przedsiębiorczości, które odbędzie się 26 lutego 2019 roku. Lechosław Chalecki - doświadczony trener biznesu, twórca Szkoły Inspiracji, opowie o tym, jak uzyskać przewagę konkurencyjną dzięki kulturze organizacyjnej.

Po co firmie kultura organizacyjna? Dzięki temu łatwiej jest zrozumieć filozofię działania, misję firmy. Kultura pomaga przenieść wyznawane wartości na codzienne funkcjonowanie. Integruje pracowników wokół misji. Przekazuje wzorce zachowań. Dzięki niej firma wyróżnia się na tle konkurencji i odnotowuje większe zyski. 

Opłata za uczestnictwo wynosi 29 zł brutto

Przed dokonaniem zapisu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem

Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na wydarzenie, a następnie niezwłoczne wniesienie opłaty za uczestnictwo- płatność przelewem. Dane potrzebne do przelewu znajdują się w Regulaminie.

* Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie wizerunku uczestnika, w formie nagrania audio-wideo lub fotografii w celach promocyjnych BPN-T.

Podczas warsztatów dowiesz się:

  • Dlaczego kultura organizacyjna to wyróżnik, którego nie skopiuje konkurencja.
  • Jak budować kulturę, dzięki której klienci wybiorą Twoje produkty i usługi.
  • Od czego zacząć tworzenie kultury organizacyjnej.

Prowadzący

.

Lechosław Chalecki - doświadczony przedsiębiorca, trener biznesu, autor książki "Potęga Życia – jak zacząć od nowa nie zmieniając wszystkiego wokół?". W 2006 roku stworzył Szkołę Inspiracji, aby dzielić się z ludźmi wiedzą i doświadczeniem, jakie zdobył na stanowisku dyrektora zarządzającego sprzedażą czołowej instytucji finansowej w Polsce. Osobiście przeszkolił kilka tysięcy osób w procesie szkoleniowym i kilkaset w indywidualnym coachingu. Od 2017 roku tworzy grupy rzetelnych przedsiębiorców w Białymstoku zgodnie z zasadami BNI, obecnie powstaje czwarta grupa.  

Pliki do pobrania

  • Regulamin Centroom Przedsiębiorczości