Centroom Przedsiębiorczości #18 - "Lean Management "

Centroom Przedsiębiorczości #18 - "Lean Management "
11/12/2018 Zapisy zakończone

11 grudnia 2018 r. w biurze coworkingowym BPN-T odbędzie się 18-ste spotkanie w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości. Prowadzący warsztaty, Przemysław Pruszyński z Map&Partners, opowie uczestnikom o tematyce Lean Management. 

Na spotkaniu dowiesz się, jak zdroworozsądkowo redukować koszt poprzez budowanie systemów doskonałości operacyjnej na przykładzie m.in. IKEI i Toyoty. Na czym polega zwiększanie wartości dla klienta, eliminacja strat w procesach oraz praca ze wskaźnikami? Jak motywować ludzi, żeby chciało im się chcieć i żeby rotacja w firmie nie istniała? O tym wszystkim porozmawiamy już 11 grudnia na warsztatach w Centroom.


Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców, którzy chcą zredukować koszty prowadzenia działalności. Będą się tego uczyć na przykładzie największych firm jak np. IKEA, z którą przez lata współpracował prowadzący spotkanie Przemysław Pruszyński. 

Opłata za uczestnictwo wynosi 29 zł brutto

Przed dokonaniem zapisu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem

Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na wydarzenie, a następnie niezwłoczne wniesienie opłaty za uczestnictwo- płatność przelewem. Dane potrzebne do przelewu znajdują się w Regulaminie.


* Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie wizerunku uczestnika, w formie nagrania audio-wideo lub fotografii w celach promocyjnych BPN-T.

Na spotkaniu poruszone zostaną takie tematy jak:

  • Budowanie systemów doskonałości operacyjnej (Lean, Kaizen, TOC).
  • Budowanie kultury zaangażowania i pracy na usprawnianiami.
  •  Jak rozpocząć efektywną pracę z redukcją kosztów.
  •  Czy mamy swój uniqe selling point – w czym jesteśmy lepsi od innych? 
  • Praca nad zaangażowaniem pracowników
  • Skuteczne metody zarządzania, ale czy nowoczesne…?
  • System Lean-RMS  

Cena: 29 zł

Miejsce: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok 

Termin: 11.12.2018 r., godz. 16.30-18.30 

Organizator: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny 

Prowadzący

Map&Partners to zespół doświadczonych praktyków zarządzania, realizujący autorski program Rational Management System - program optymalizacji kosztowej, budowania kompetencji za promocją transformacji i ciągłego doskonalenia.

Członkowie zespołu działają ponad 14 lat w międzynarodowym środowisku, zarządzając transformacjami Lean w ponad 40 projektach w Polsce i na świecie. Jak o sobie mówią, są architektami systemu ciągłego doskonalenia, zawsze projektując systemy pod danego klienta – każda firma jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Map&Partners większość swoich projektów przeprowadzili w fabrykach IKEA Industry oraz jej podwykonawców. Łącznie mogą pochwalić się ponad 35 półrocznymi transformacjami w branży meblarskiej, z których 90% skończyło się sukcesem ze średnią stopą zwrotu na poziomie 5 miesięcy. Łącznie wygenerowane oszczędności to ponad 11 mln złotych.  

Partnerem medialnym cyklu Centroom Przedsiębiorczości jest portal BialystokOnline.pl.

Partnerem medialnym cyklu Centroom Przedsiębiorczości jest portal BialystokOnline.pl.

Pliki do pobrania

  • Regulamin_Centroom-Przedsiębiorczości.pdf