Centroom Przedsiębiorczości #10 - Procesy kreatywne

Centroom Przedsiębiorczości #10 - Procesy kreatywne
27/02/2018 Zapisy zakończone

Zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu Centroom Przedsiębiorczości, które odbędą się 27 lutego 2018 roku. Tematem spotkania są procesy kreatywne, które pomogą Ci wyzwolić świeże pomysły i wypróbować nowe rozwiązania!

Spotkanie skierowane jest do właścicieli i pracowników firm, którym zależy na wyzwoleniu potencjału przedsiębiorstwa dzięki kreatywnym technikom.

Co dadzą Ci warsztaty?

  • Poznasz metodologie takie jak  Design Thinking,  Customer Development i  Słuchaj-Myśl-Leć.
  • Poprawisz skuteczność pomysłów i dowiesz się jak je wykorzystywać w m.in. projektach biznesowych, promocji firmy czy w social media.
  • Procesy które poznasz zachęcą Cię do pracy i szukania rozwiązań.

Opłata za uczestnictwo wynosi 29 zł

Przed dokonaniem zapisu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem

Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na wydarzenie, a następnie niezwłoczne wniesienie opłaty za uczestnictwo- płatność przelewem. Dane potrzebne do przelewu znajdują się w Regulaminie.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie wizerunku uczestnika oraz jego opiekunów, w formie nagrania audio-wideo lub fotografii w celach promocyjnych BPN-T.

Miejsce: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok

Termin: 27 lutego, godz. 16.30-18.30 

Organizator: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny 

Prowadzący

0

Maciej Sawicki 

Od ponad 5 lat profesjonalnie i praktycznie zajmuje się kreatywnością. Współtwórca askwhy.pl - organizacji pomagającej znajdować niestandardowe i skuteczne rozwiązania trudnych problemów z zakresu rozwoju produktu, planowania promocji, budowania wizerunku firmy w Internecie.


Współtwórca kilkunastu autorskich procesów pracy kreatywnej oraz autorskiej metodologii Słuchaj-Myśl-Leć. Wierzy w magiczne połączenie logiki i kreatywności oraz w świadome korzystanie z procesów kreatywnych.

Partnerem medialnym cyklu Centroom Przedsiębiorczości jest portal BiałystokOnline.pl.

Partnerem medialnym cyklu Centroom Przedsiębiorczości jest portal BiałystokOnline.pl.