Model biznesowy czyli nie taki diabeł straszny… - Centroom Przedsiębiorczości #35 w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Model biznesowy czyli nie taki diabeł straszny… - Centroom Przedsiębiorczości #35 w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości
24/11/2022 Zapisy zakończone

Zapraszamy na warsztat pt. „Model biznesowy czyli nie taki diabeł straszny…” z cyklu Centroom Przedsiębiorczości, który odbędzie się 24 listopada w coworku Centroom, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Podczas szkolenia poznasz narzędzie opracowane przez Alexandra Osterwaldera i Yves’a Pigneur’a, na podstawie praktycznych doświadczeń odnoszących sukcesy przedsiębiorców z całego świata. Bartłomiej Użyński i Damian Maciejewski z Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego opowiedzą, jak w praktyce stosować model biznesowy, który wykorzystują startupy poszukujące skalowalnego i rentownego modelu biznesowego. Przy wsparciu trenerów stworzysz od zera własny model biznesowy.  


2-godzinne spotkanie o warsztatowym charakterze odbędzie się w biurze coworkingowym Centroom, zarządzanym przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny.   

Opłata za uczestnictwo wynosi 49 zł brutto

Przed zapisaniem się prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

W związku z brakiem wystarczającej liczby uczestników szkolenie zostało odwołane.

Dane do przelewu:

Nr rachunku bankowego: 16 1240 5211 1111 0010 5652 6634
Odbiorca: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, ul. Żurawia 71, 15-540 Białystok
Tytuł przelewu: Opłata za warsztat w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości

Opłaty należy dokonać w ciągu 3 dni na podany rachunek bankowy. Po tym terminie rejestracja zostanie anulowana.

* Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie wizerunku uczestnika, w formie nagrania audio-wideo lub fotografii w celach promocyjnych BPN-T.

Co zyskasz?

  • Poznasz narzędzie Business Model Canvas.
  • Dowiesz się jak w praktyce stosować model biznesowy, który wykorzystują startupy poszukujące skalowalnego i rentownego modelu biznesowego.
  • Przy wsparciu naszych trenerów stworzysz od zera własny model biznesowy (learning by doing). 
  • Nie wspominając już o możliwości networkingu i poznania ciekawych osób :)  

Do kogo skierowane?

Generalnie do każdego, kto posiada podstawy w obszarze szeroko pojętej przedsiębiorczości. W szczególności zapraszamy osoby, którym model biznesowy kojarzy się z opasłym opracowaniem do wniosków o dofinansowanie. Udowodnimy, że model biznesowy nie musi tak wyglądać! 

Prowadzący

     

Bartłomiej Użyński Od ponad 10. lat wspiera startupy w rozwoju ich produktów, głównie w zakresie biz

Bartłomiej Użyński 


Od ponad 10. lat wspiera startupy w rozwoju ich produktów, głównie w zakresie biznesowym, analizie potrzeb klientów oraz w obszarze UX/UI pracując w Dziale Rozwoju Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego. Posiada duże doświadczenie w pozyskiwaniu i rozliczaniu środków na działania prorozwojowe - w dotychczasowej pracy, wspierając instytucje i startupy dla których pracował pozyskał ponad 60 mln zł dofinansowania. Ekspert oceniający wnioski współpracujący z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju oraz szkoleniowiec. 


Absolwent Politechniki Białostockiej - zarządzanie w handlu zagranicznym oraz studiów podyplomowych na Wydziale Informatyki - Front-End Development. Z Politechniką związany do dziś jako prowadzący zajęcia dla studentów w zakresie tworzenia i finansowania startupów, modelowania biznesowego, design thinking oraz user experience. 


Prywatnie fan podróży [wg aplikacji been zwiedził dotychczas 42% krajów Europy i wciąż ma apetyt na więcej ;)], morsowania, sportu w wydaniu amatorskim (głównie biegania - kilka półmaratonów i roweru), od ponad 20. lat wierny kibic FC Barcelony, członek stowarzyszenia Penya Barcelonista Polonia.  

Damian MaciejewskiSpecjalista ds. badań rynku. Koordynator wydarzeń startupowych w Białostockim Park

Damian Maciejewski


Specjalista ds. badań rynku. Koordynator wydarzeń startupowych w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym. 


Doświadczenie zdobywał zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Ekspert ds. sprzedaży. 


Uczestnik kilkunastu szkoleń i konferencji dot. bankowości, pozycjonowania produktów oraz szeroko pojętego sektora motoryzacyjnego. 


Absolwent Uniwersytetu w Białymstoku – mgr ekonomii – specjalność handel zagraniczny, przedsiębiorstwo na rynku. Fan sportu oraz motoryzacji.

Pliki do pobrania

  • REGULAMIN SPOTKAŃ W RAMACH CENTROOM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI