Bezpłatne zajęcia z programowania: dzieci 12 -14 lat

Bezpłatne zajęcia z programowania: dzieci 12 -14 lat
21/03/2019 Zapisy zakończone

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

21 marca 2019 roku w godzinach 17.10-18.10 w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym odbędą się bezpłatne zajęcia z programowania dla dzieci 12-14 lat o temacie: Games & Business z Roblox.

Uwaga! Zapisując dziecko zaznacz pole "Podaj dane uczestnika (jeżeli są inne niż zgłaszającego)" i wypełnij dane dziecka.

Zajęcia z programowania poprowadzą doświadczeni specjaliści z WOW SCHOOL, według autorskich programów, dostosowanych do różnych grup wiekowych i różnych poziomów. 
  
Roblox to jedna z najszybciej rozwijających się platform do tworzenia gier na świecie, ze społecznością ponad 60 milionów aktywnych graczy każdego miesiąca oraz śmietanką developerów zarabiających więcej niż milion dolarów rocznie. To doskonała okazja (i motywacja) by do nich dołączyć, nieprawdaż? Publikuj, udostępniaj i graj w gry tworzone w Roblox na każdej platformie – od konsoli gier, po kieszonkowe urządzenie przenośne.

Zapisanie uczestnika jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie jego wizerunku utrwalonego w postaci zdjęć lub nagrań video, w celach promocyjnych Organizatora. Zgoda ta obowiązuje zarówno na czas trwania warsztatów, jak i po ich zakończeniu

Organizator zastrzega sobie prawo odstąpienia od realizacji zajęć, w przypadku nieuzbierania odpowiedniej liczby osób.