Azure Workshops #1 w BPN-T

Azure Workshops #1 w BPN-T
02/08/2018

Białostocki Park Naukowo Technologiczny

Żurawia 71, 15-540 Białystok

Zapraszamy na pierwsze, bezpłatne warsztaty organizowane przez Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku. Ich tematem będzie Serverless, a będą prowadzone przez Michała Jankowskiego. Warsztaty rozpoczną się 2 sierpnia w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym o godzinie 9:00 i potrwają do 14:30.

W takcie warsztatów poznasz w jaki sposób można wykorzystać komponenty serverless dostępne na platformie Microsoft Azure do budowania wysokowydajnego back-endu Twojego rozwiązania. Warsztaty zostaną przeprowadzone z punktu widzenia przedsiębiorcy, który zaczyna tworzyć swój pierwszy start-up. Ty jako osoba techniczna, będziesz musiał mu pomóc w jego uruchomieniu tworząc początkowo prototyp rozwiązania weryfikujący jego pomysł, który następnie zostanie zrefaktoryzowany do docelowego rozwiązania.


Natomiast po zakończeniu warsztatów będziesz wiedział co to jest i jak używać rozwiązań serverless. Poznasz najważniejsze dostępne elementy w chmurze Microsoft Azure, tj.: Azure Functions, Logic Apps, Flow oraz EventGrid. I co najważniejsze będziesz potrafił zaprojektować i zbudować aplikację w sposób poprawny oraz efektywny.

Autor cytatu
Architekt, programista, projektant, lider zespołu, a w wolnym czasie trener. Przygodę z programowaniem zaczął ponad dwadzieścia lat temu od Basic’a i Assemblera dla komputerów 8-bitowych. Od ponad dziesięciu lat uczestniczy w tworzeniu oprogramowania na platformę .NET dla największych światowych firm. W tym czasie brał udział w wytwarzaniu aplikacji desktopowych, mobilnych oraz webowych pełniąc różne role. Obecnie związany z tworzeniem aplikacji webowych.
Prywatnie miłośnik podróży oraz fotografii. W wolnym czasie prowadzi bloga www.jankowskimichal.pl, twórca rozwiązań open source oraz aplikacji mobilnych.

Michał Jankowski

Prowadzący

Wymagane oprogramowanie: 

https://www.jankowskimichal.pl/en/talks/serverless-azure/serverless-azure-environment-preparation/Zapisz się TUTAJ

Przy zapisie wypełnij ANKIETĘ