Wschodnie forum e-Biznesu „EastBiz”

Wschodnie forum e-Biznesu „EastBiz”

Wschodnie Forum e-Biznesu „EastBiz” to dwudniowa konferencja e-commerce, której organizatorami są Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, EastCamp Białystok oraz Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Jako prelegenci występują doświadczeni praktycy z zakresu handlu elektronicznego, na co dzień prowadzący biznesy i odnoszący ogromne sukcesy w branży internetowej. 


Konferencja organizowana jest od 2014 roku. W obecnej formule podzielona jest na dwie części: pierwsza odbywa się na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej i jest bezpłatna, druga w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym i na którą trzeba wykupić bilet.


Wśród prelegentów są osoby, które znalazły się na liście „100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej” opublikowanej przez redakcję WhitePress, jak np. Michał Sadowski, założyciel i prezes Brand24 S.A., firmy zajmującej się monitoringiem Internetu, czy Andrzej Ogonowski, który kieruje działem marketingu i PR w SMSAPI . Gościliśmy także Michała Judę i Jaśka Stasz - założycieli SHOWROOM oraz Wojciecha Tomaszewskiego z ANSWEAR czy Lecha Kaniuka z PizzaPortal.pl.


Jeżeli zajmujesz się handlem elektronicznym lub dopiero planujesz wystartować z własnym e-biznesem, to EastBiz jest dla Ciebie niepowtarzalną okazją na to, by dowiedzieć się, jak rozszerzyć swoją działalność w Internecie i dotrzeć do jeszcze większego grona klientów. 


EastBiz to nie tylko najciekawsze studia przypadków i nowa wiedza, to także możliwość networkingu i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.


Zobacz relację z V edycji Wschodniego forum e-Biznesu „EastBiz”

.

V spotkanie branży e-commerce podczas konferencji EastBiz

16/10/2018 14:03

Jubileuszowa edycja największej konferencji e-commerce w północno-wschodniej Polsce już za nami! 12-13 października br. Białostocki Park Naukowo-Technologiczny i Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej gościł 23 ekspertów e-biznesu, którzy zainspirowali do działania ponad 250 pasjonatów i entuzjastów branży obecnych na Wschodnim Forum e-Biznesu EastBiz.

więcej